Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Lexikonn


Lexikonn

Hráč

78
23.1.2021 02:43

Přezdívka: Lexikonn

Věk: 22

Zkušenosti: S MTA mám kratší zkušenost, daleko více jsem hrával na Fivem, ale to si myslím nebude problém. Adminoval jsem na dvou serverech.

Komunikační dovednosti: Mikrofon vedu, mluvit umím, z češtiny jsem měl dvojáka. To si by mohlo stačit, ne?

Mám čas: V tuhle chvíli jsem na skimu téměř 24/7. Od února se vracím do práce, ale hodlám být aktivní v odpoledních až večerních hodinách, řekněme ta 17-23 hodina. Víkendy samozřejmě volné

Další informace o mně:

Zdravím všechny, jenž si udělali čas na přečtení mé žádosti. Jmenuji se Patrick, je mi 22 a můj největší koníček je programování a auta (čím větší, tím lepší). Když zrovna nekempím u Skima, tak mě živí dodávka. Jsem z jižní Vysočiny, ale původem Brno. Nemá moc smysl tu zveřejňovat vše, takže tímto ukončím takové to základní info. Teď proč bych mohl být dobrým helperem. Jednoduše, už to na serveru dělám i bez práv, naučil jsem (Nejen na Skimu) již několik hráčů správné RP hraní (Tímto zdravím Maxine_Fright). Popravdě, raději bych vyšší práva a to z jednoho krásného důvodu. Jsem člen HZS a mimo bouraček, hráče baví házet auta do vody, admin nemá vždy čas a mě by se hodilo je vytahovat, aniž bych otravoval členy AT :D. Ale to jsem už moc odbočil. Zkrátka bych rád popohnal tuto komunitu o krok dál :)

26.1.2021 15:43

Přijat. Kontaktuj mě na Discordu.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024