Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Dani


neznamy#1443

Smazaný účet

17
24.1.2021 13:37

Přezdívka: Dani

Věk: 14

Zkušenosti: S Helperováním nemám žádné zkušenosti, na tomto postu jsem nikdy nebyl.

Komunikační dovednosti: TeamSpeak, Discord. Umím Anglicky, Česky, rozumím a něco řeknu i Slovensky. Lehce i němčina.

Mám čas: Denně dokážu být na serveru 16 hodin v momentální době, když bude škola, tak mám čas tak dokážu být na serveru tak 8 hodin denně.

Další informace o mně:

Mé jméno je Daniel, narodil jsem se v Moravskoslezském kraji, ve městě Frýdek Místek dne 11. Května 2006, na MTA:RP se pohybuju cca rok a 2 měsíce, mám naeRPeno něco málo přes 5 tisíc hodin, začal jsem na serveru jménem Artis, na ten mě dostal člověk, jménem Vita Kseft, kdy na facebook Games CZ/SK postnul příspěvek o Artisu, na server jsem hned druhý den zavítal, byl jsem z toho mimo a nechápal jsem co a jak, zaučil mě jeden skvělý administrátor jménem @neznamy#374 , osobně si myslím, že zde na Skimu mám dobré vztahy se všemi administrátory, jak se Sedlixem, Falleaglem, Wrightem a hlavně se Sušenkou, známe se už nějaký pátek a dokážeme spolu pokecat. Proti admin teamu nic nemám, jakožto helper bych chtěl zaučovat nováčky RP, pomáhat lidem v helpchatu, když mají nějaký určitý dotaz. Daneček

Michael

Hráč

19
24.1.2021 17:19, naposledy upraveno 24.1.2021 18:38 uživatelem Michael

Ahoj,

jsem zásadně proti přijetí kvůli tvému náladovému a výbušnému chování. Jelikož si velmi přizpůsobivý hráč komunitě, tak ti stačí nakecat pár nesmyslů a ty je uděláš. Zjednodušeně řečeno jsi hráč, který při špatné komunitě dělá špatné věci, což není dobře. Co se týče obecné tvého RP jde spíše o "troll RP". Možná tak usuzuji proto, protože jsem tě viděl především RPit s Heavym. Myslím si, že každý si na tebe udělal svůj názor a můj není zrovna přívětivý. 

S pozdravem

Michael

EDIT: //Odpověď pro @neznamy#1443//: Hele, můj názor byl a vždy bude na tebe stejný. Ostatní hráči ví moc dobře, jak se na serveru chováš.

24.1.2021 18:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.2.2021 20:15

Ahoj Dani,

tvá přihláška byla přijata. Pokud tvůj zájem o zařazení do helper týmu trvá, kontaktuj mě na Discordu (SedliX#2670). Za celý AT a HT portálu LeoSight ti gratuluji k postupu.

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~64

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024