Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - NegativeBomb


Bomba

Hráč

15
28.1.2021 22:09

Přezdívka: NegativeBomb

Věk: 14

Zkušenosti: S pozíciou helpera nemám skúsenosti.

Komunikační dovednosti: Komunikačné schopnosti mám podľa mňa dostačujúce na klasickú konverzáciu. Čo sa týka jazykov tak sa dorozumiem po Slovensky , Česky , Maďarsky a Anglicky.

Mám čas: Momentálne v karanténe sa dá povedať , že čas mám skoro vždy.

Další informace o mně:

Čaute , volám sa Samo a pochádzam z malého polomaďarského mestečka menom Štúrovo. Na Leosight "scéne" som pomaly rok. Na roleplay serveroch mám odohraných cez 1000hodín a myslím si , že svetRP a jeho pravidlá ovládam dostatočne. Pozícia helpera by ma potešila z dôvodu , že by som z istej časti pomohol tejto komunite rásť. Medzi moje záujmy patrí určite šport , konkrétne plávanie a rád si zahrám MTA...Som typ človeka ktorý rád trávi čas s ľuďmi okolo. Milujem adrenalín ale dokážem byť aj vážny keď sa jedná o "citlivejšie" témy alebo jak by som to nazval. Vytáča ma keď sa nejaká činnosť nespraví poriadne alebo sa nedokončí a nechá tak. Ak mi niekto zadá úlohu či je náročnejšia alebo nie , tak mi to nerobí problém. Čo sa týka môjho hudobného štýlu poslúchania , zvyknem počúvať najmä jazz a hip hop...Pritom amatérne hrávam na gitaru. V poslednom čase som začal pozerať anime čo zmenilo moje vnímanie okolitého sveta :3 ...Toť asi všetko o mne v skratke. ....................................................................................................................................................

29.1.2021 16:43

Přijat. Kontaktuj mě na Discordu.


Powered by LeoSight IFS
LT~56