Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - xxxondraxxx


xxxondraxxx

Hráč

3
10.2.2021 02:06

Přezdívka: xxxondraxxx

Věk: 15

Zkušenosti: Docela dobrý

Komunikační dovednosti: Skvělé

Mám čas: 12h denně

Další informace o mně:

Ahoj jsem Ondra a je mi 15 let pocházím z moravskoslezského kraje konkrétně Ostrava k Role Play jsem se dostal před rokem a něco Role Play hraju pořád skoro každý den 12 hodin ..někdy si dám přestávku 2 až 3 dny.hraju fotbal ve volném čase nebo hraju Skimo vždy jsem chtěl být Helper/admin jelikož mi není ještě 18+ tak bohužel jen Helper ale pořád lepší než nic ne? Teda aspoň ja mám na to takový pohled baví mě lidem pomáhat když si neví rady a myslím si že mám docela znalosti ohledně Role Play ale jako 1 role play server jsem hrál Fivem Core-RP

13.2.2021 15:31

Ahoj @xxxondraxxx,

po důkladném zhodnocení tvé přihlášky jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ.

Důvodem je trest, který jsi obdržel dne 7. 2. Máš-li nadále zájem stát se helperem, podej si novou přihlášku s odstupem, kdy budeš mít alespoň jeden měsíc čistou historii trestů.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~44