Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Lukassenkoo


Lukassenkoo

Hráč

2
10.2.2021 18:03

Přezdívka: Lukassenkoo

Věk: 16

Zkušenosti: Nějaké základy bych znát měl, rád se ale doučím zbytek příkazů, které neumím.

Komunikační dovednosti: No, dokážu si s lidma povídat a psát o problémech ve hře, ještě jsem v A-Teamu nikdy nebyl ale rád bych pomohl lidem ve hře, když vidím, jak někteří hrají.

Mám čas: Denně mám čas od rána do večera, v týdnu když mám hodiny tak po hodinách až do večera.

Další informace o mně:

Ahoj, jmenuju se Lukáš, je mi 16 let a pocházím z města z Královehradeckého kraje. Už delší dobu na serveru potkávám lidi, kteří RP nezvládají ve velkým, rád bych těmto lidem pomáhal. MTA hraju už nějakým pátým rokem, RP si myslím, že zvládám dobře, samozřejmě někdy poruším, protože si to zrovna neuvědomím, ale chybama se člověk učí. Mimo MTA také hraju pár jiných her, jako třeba FIFU, či CS:GO. To je zde ale nepodstatné. Na pozici helpera se hlásím z důvodu toho, že mě ostatní jako hráče moc nerespektují a když se snažím pomoct a navázat s nima normální komunikaci, tak odmítají nebo jsou hned arogantní, což se mi nelíbí.

13.2.2021 15:33

Ahoj @Lukassenkoo,

po důkladném zhodnocení tvé přihlášky jsem došel k závěru, že na pozici helper nepostupuješ.

Důvodem je trest, který jsi ve hře dostal 4. 2. Trvá-li nadále tvůj zájem o místo v helper týmu, napiš si novou přihlášku s takovým odstupem, abys měl alespoň jeden měsíc čistou historii.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024