Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Fatti77


neznamy#3978

Smazaný účet

12
10.2.2021 18:18, naposledy upraveno 10.2.2021 19:01 uživatelem neznamy#3978

Přezdívka: Fatti77

Věk: 15

Zkušenosti: Jsem na jednom serveru Vedení, který je, ale stále ve vývoji, tak zatím řeším ty věci jako otázky a takovéto.. dříve pár let zpět jsem dělal supporta na nějakých serverech, ale nebylo to nic velkého

Komunikační dovednosti: S lidmi dokážu normálně komunikovat, když se tedy umí chovat i on ke mně. Dokážu vysvětlit RP jak ve hře, tak na discordu.. když je potřeba, tak klidně i TS3.

Mám čas: Když nemám školu, která většinou končí kolem 11:40, tak hraji celý den

Další informace o mně:

Říkám si Bengoro, je mi 15 let a bydlím v Královehradeckém kraji, chystám se studovat obor automechanik. Dříve jsem střídal RP servery, ale potom jsem se usadil na serveru Artheon Roleplay, kde jsem nahrál něco okolo 600ti hodin. Poté jsem se rozhodl zkusit naše milované Skimo, kde mám teď okolo 140 hodin a neskutečně mě to baví.. Lidem rád pomůžu, když jsou na serveru nový, protože vím jak jsem na tom byl já, když jsem byl nováček. Lidem dokážu poradit s tím co je bude zajímat a s tím čím bude potřeba. 

13.2.2021 15:35

Ahoj @neznamy#3978,

po zhodnocení tvé přihlášky jsem došel závěru, že na pozici helper nepostupuješ.

Důvodem je trest, který jsi obdržel dne 5. 2. Neváhej si podat novou přihlášku s odstupem, kdy budeš mít alespoň jeden měsíc čistou historii trestů.


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024