Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Neoprávněná pokuta opětavně


arciCZ

Hráč

32
14.2.2021 14:25

Podatel: Santino Kelly

Věc: Neoprávněně udělená pokuta od člena PSA


Odůvodnění: Zdravím dnešním dnem mi byl zamítnut podnět na odstranění pokuty. Tímto bych se na toto rozhodnutí chtěl dovolat jelikož soud je jediný prostředník skrze kterýho to lze řešit. A v případě že úmrtí policisty je důvod k zamítnutí všech odvolání tak poté lituji osobu co dostane od policisty trest smrti a mezi tím co to rozhodl zahyne. A soud tímto donutí jiného policistu vykonat rozhodnutí zesnulého policisty. I přesto že se obviněný odvolal. Tím chci říci že je toto nesmyslný důvod na zamítnutí jelikož přeci nelze zamítnout něco jenom z tohož důvodu že policista zahyne a nebo již nepracuje u PSA.

Původní odůvodnění: Dne 12.01.2021 v 17:35 zhruba jsem jel z Palomino Creek přes most směrem na Blueberry a vedle mostu u Sherwood Farmy stálo PSA vozidlo kterého jsem si tedy všiml ve zpětném zrcátku po průjezdu, toto vozidlo se za mnou vydalo s tím že mě zastavilo. Vystoupil strážník Ewan Poole, který mi následně provedl traffic stop při kterém mi udělil pokutu ve výšši 30 000Kč. Za "Překročení maximální povolené rychlosti o 50 km/h.". Ovšem si nejsem vědom toho že bych nějak překročil rychlost, jel jsem 90km/h jak stanovuje limit mimo obec.


Záměr: Navrácení peněz za zaplacenou pokutu, udělení trestu za pochybení pro strážníka.

Přílohy:

1) Naskenovaná pokuta: Dostal jsi pokutu s částkou 30.000 od Ewan_Poole. Důvod: Překročení maximální povolené rychlosti o 50 km/h.

F3nixar

Hráč

22
14.2.2021 14:55

Vážený pane Kelly,

Vaše žádost byla přijata a přesunula se do fáze řešení. V nejbližší době Vám bude zaslán rozsudek. 

_________________________________________________________________________________________________________________________

S pozdravem,

Soudce vrchního soudu San Andreas - JUDr. Horacio Max Dirix


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024