Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Tuning SHOP


MatesH75

Hráč

2
14.2.2021 23:22

Kupec: Matty Ricci

Požadavek: Odkup nemovitosti

Proslov: Já Matty Ricci bych chtěl požádat soud o zvážení prodeje nemovitosti která by sloužila jako obchod pro díly určené pro tuning aut. Jelikož jsem ve městě nový a práce není moc takže nemám ani moc financí jestli by to šlo zohlednit vážený soude. Jelikož jsem viděl jedno nejmenované video na platformě YouTube a jeden nejmenovaný pán uváděl že podpoří začínající firmy byl bych rád kdyby to bylo možné... Jsem čestný člověk kterému nebylo přáno ve vyhledávání práce a proto jsem věc musel vzít do vlastních rukou a postavit se tomu jako muž s dobrým srdcem!!

Proto navrhuji aby soud vzal za to že budova by jen chátrala a já by jsem ji dal novou tvář.. Město by stejně muselo dát zbytečně peníze za demolici budovy... 

Tak proto vás žádám aby na tom byla zohledněna cena...

Nalijme si čistého vína každý by rád podnikal ale nemá na to dostatek financí..... 

Proto by jsem byl rád kdyby jsem dostal nějaké dotace od ministerstva.....

Děkuji za váš čas 

                                     Matty Ricci

 

Budova:

DrHell

Hráč

18
15.2.2021 07:40

Podatel: Kupec: Matty Ricci

Věc: Požadavek: Odkup nemovitosti


Vážený pán Ricci,

Váš podnet sme spracovali. Týmto daný podnet zamietam z dôvodu nedodržania správného vzoru podľa postupu Soud 2.0. Ak naďalej trváte na odkúpení daného pozemku, zadajte si ďalšiu žiadosť v danej sekcií podľa správneho vzoru. V prípade potreby ma kontaktujte tu.

Ďakujem za pochopenie. 


S pozdravom Merrick Mason, J.D.
Asistent sudcu Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024