Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pár návrhů do Skima.


neznamy#1756

Smazaný účet

96
17.2.2021 17:25

Zdravím. Posílám sem návrhy, které jsem psal do LS Discordu.

1. Přidat příkaz k animování polibku jedné s druhou postavou
Např. /polibek ID či jméno (v příkazu /kiss, nebo jestli existuje příkaz i /polibit, jsou jen jednotlivé animace)

Animace první líbající postavy - Playa_Kiss_02
Animace druhé líbající postavy - Grlfrd_Kiss_02

2. Přidat možnost oběma postavám se chytit za ruku. Pokud je to teda možné...

3. Upravit animace /nest ID či jméno

Animace postavy, kterej nosí člověka - /setwalk 60 nebo /animlib -> CARRY -> crry_prtial
Animace postavy, která je nošená - /crack 4

A nějak to napozicovat tak, aby to sedělo. 😁

Pište prosím názory nebo jakékoliv komentáře k určitým bodům, díky. 😁

18.2.2021 15:36, naposledy upraveno 18.2.2021 19:35 uživatelem Rataj

Jak by měl fungovat ten 2. bod? Nějaká animace?

EDIT: Tak údajně to animace není, je to nějaká special funkce v singlu, co asi v MTA napodobit nepůjde (jedině vytvořením custom animace walku s rukou vlevo a vpravo).

18.2.2021 18:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
16.4.2021 22:42

čakam odpoved :D

17.4.2021 13:31

To s tím držením se za ruku jsem chvíli pozoroval v singlu... Je to celkem divný, jde o to že jdou dvě NPC(každý svou trasou), a potom jdou vedle sebe a jejich ruce se prostě samy od sebe napozicujou k sobě, potom když se jejich trasa rozdělí tak se ruce zas pustí. Podle mě by se to dalo napodobit(že prostě by si dva lidi hodili nějakej příkaz který by spustil script který by hlídal jestli ti dva choděj vedle sebe a tak by se jim spojili ruce, to by ale taky nebylo úplně jednoduchý, dle mého to jsou zase partial animace a s těma je to takový blbý...), ale jsou důležitější věci než tohle.

Sensei

Hráč

27
17.4.2021 22:04

Keby to fungovalo na princípe /nest? Proste by si hodil príkaz /zaruky a ten, ktorý tu prijme sa nebude môcť samovolne hýbať a iba sa mu hodí animačka ako sa drží s druhou osobou (hráčom za ruky)-> obidve postavy by ovládal hráč odosielatel príkazu... Samozrejme "príjemca" príkazu by mal kedykoľvek možnosť príkazom ono "držanie sa za ruky zrušiť" (/stopzaruky?) :D Neviem či by to bolo jednoduchšie, no za spisanie nič nedám :)


Powered by LeoSight IFS
LT~62

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024