Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Sonyy


Sonyy

Hráč

4
10.12.2018 05:49, naposledy upraveno 11.12.2018 14:41 uživatelem Sonyy

Přezdívka: Sonyy

Věk: 17

Zkušenosti: Ano určite niake staré znalosti mám ktore môžem oprášit to není žiaden problém.

Komunikační dovednosti: Komunikovat treba takže pokecat není problém.A vyriešit niaku kokretnu vec takýmto spôsobom je vždy najlepšie.

Mám čas: Čas každý den žiadna škola ani práca.

Další informace o mně:

Tak zdravím volám sa Maximilian a je mi 17 narodil som sa v dátumu 31.1.2002 v Bratislave.Keď som mal rok tak som sa presťahovali do Prahy na 3roky a potom sme sa presťahovali do Bratislavy.Chodím do 8ročníka na základnej škole ano na moj vek viem je to nák málo ale mal som odklad na rok... tak stáva sa.Chodil som 8rokov na futbal hraval som za petržaalka akademi náky ten čas... a potom som si dal rok prestávku od športu a začal som hrávať počitačové hry viac aktívne ale hry som začal hrat asi tak od 6rokov ale nebol som aktívny hráč ale hrával som GTA:SA som začínal... klasika a potom tak dalej šlo začal som poznávat svet gamers a takto šlo daje so mnou až som sa dopočul o csgo1.6 v škole tak som to doma skúsil ale na záčiatku to moc nešlo ale nak som to potom prišiel spôsob hrania a naučil som sa to a potom nastala éra CS:GO tak jasné prečo sekúsit že. Tak som to skúšal hrávať ale nešlo mi to proste silver.... noob jak sa dnes povie tak ale jak čas išiel tak som sa to naučil nák hrať a do teraz som aj tak v tom noob čo si povieme.... ale jedneho času ma csgo prestalo baviť tak som nečo hladal na GTA:SA naké módy tak som našiel SAMP.... a skúšal som serveri na začiatku jak vždy CZ/SK som si nechal vyhladať tak som našiel náke že RP nevedel som nič takže som dostal BAN a tam to bolo tak som začal googlovať na netu ako sa to hraje a podobne tak som sa trocha naučil z videí z youtoube... á hladal som druhý server tam mi to višlo ale SAMP ma moc na RP nechytil.... a zrazu na googlu nájdem náke že MTA:SA tak som to stiahnul a nainštaloval. Prvý krát som na tom skúsil DayZ mod a bolo to super... tak som ďalej hladal a našiel som RP server a to [REKLAMA] tedy konkurencia ani nebola jeden server na Československu tak jasné že som sa tam pripojil a začal som to skúšať ale bolo to uplne iné než SAMP a tak som sa dostal na [REKLAMA].Dalšie tak plus vo volnom čase hrávam hry dost často ale MTA ak nejsu ludia tak moc neláka to vie sám každý Think Smiley Down dalej streamujem hry Lolko,MTA,Armu 2/3 RP/Dalšie mody,CSGO,R6S,WoW,GTA V,Rust a dalšie a dalšie možne hry čo sa daju ešte hrat a stream berem ako koníček bouhžial ked nemozem chodit von ani nič take kvoli chorobe ale čo už stáva sa.

-A pardon gramatika neni moc dobrá stránka :D :heart: -Už otrepána vec ale nic nové mojom cancer živote není.

1.2.2019 01:21

V současnosti již nemáme žádný MTA server, přihlášku uzavírám.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024