Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Metr0


Metr0

Hráč

13
26.2.2021 11:25

Přezdívka: Metr0

Věk: 11

Zkušenosti: Zatím žadné ale rád se přiučím

Komunikační dovednosti: Umím dobře vyjednávat. :D

Mám čas: Skoro každý den

Další informace o mně:

Jmenuji se Petr rád pomáhám lidem. Převážně hraju na Skimu (už mám nahráno kolem 200h). Bydlím v Třebíči. Jsem ochotnej pomáhat lidem 24/7. V Slovenčťine se trochu vyznam a Angličtinu trochu zvládám. Myslím si že by jsem byl dobrý Helper. S pozdravem Metr0.

CoMore

Hráč

5
27.2.2021 18:14

Zase nechci být zlý na někoho ale když si se registroval tak si zaškrtl že si starší 16ti let ne? A myslím si že ten věk tam je asi oprávněně... Promiň mi to ale dávám nesouhlas

3.3.2021 23:12

Ahoj @Metr0.

Po zhlédnutí tvé přihlášky a diskuzi v rámci AT jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • trest, který jsi ve hře obdržel za poslední měsíc. 
  • vysoký poměr nesouhlasů a souhlasů.

Děkujeme ti za zájem stát se součástí helper týmu. Pokud by tvůj zájem o pozici v HT nadále trval, pokus se seznámit s komunitou, trochu se mezi hráči prosadit a podej si další přihlášku, ideálně však s odstupem alespoň 14 dní.


Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo