Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - honzikkcz1


honzikkcz1

Hráč

3
28.2.2021 09:00

Přezdívka: honzikkcz1

Věk: 13 (Ale přeci věk je jen číslo. :)

Zkušenosti: Mám zkušenosti ze SAPMu nebo-li konkurent MTA, byl jsem Helper na WTLS#1

Komunikační dovednosti: Mám cca 7,5/10.

Mám čas: Mám čas od rána do večera a jak se vůbec hraje nemít čas?

Další informace o mně:

Zdravím jsem Honza, ale taktéž přezdívaný D4RK či honzikkcz1. Mám rád čtení, moje asi nejoblíbenější knížka byla Pokoj Smrti nebo Talent na vraždu, která byl napsaná o události kdy se ztratila Agatha Cristie. Jsem jakžtakž dobrý hráč. Mám rád černý humor i normální humor. Rád se zasměju. A vlastně proč se přihlašuju? Tenhle rok jsem dostal vyhazov z Helperů na WTLS. Proč? Dlouhodobá neaktivita, nemůžu za to že jsem byl závislý na Skimu. (Sakra asi bych se měl léčit!) Rád pomáhám, byl jsem dokonce modelář na Minecraft serveru. Vyráběl jsem modely zbraní na server. Ale to nechme být. Chci být vlastně Helperem jelikož spoustu lidí nemá takové zkušenosti aby byl RP master (Což já nejsem.). Proto já chci předávat zkušenosti. Hodně lidí (Známé jako "Nováčky") jsou neorientovaní na Skimu, proto bych rád jim pomoh. Tak zde je můj důvod. Já vim. Věk, ale přeci. Věk je jenom číslo. :) Děkuji, že jste si to aspoň přečetli. Budu rád za váš názor (I kritický). Tak děkuji a přeji krásný zbytek dne.

3.3.2021 23:14

Ahoj @honzikkcz1.

Po zhlédnutí tvé přihlášky a diskuzi v rámci AT jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • trest, který jsi obdržel za poslední měsíc..

Děkujeme ti za zájem stát se součástí helper týmu. Pokud by tvůj zájem o pozici v HT nadále trval, pokus se nahraj alespoň jeden měsíc bez trestu za porušení pravidel a podej si další přihlášku, ideálně však s odstupem alespoň 14 dní.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024