Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Alex Dwayne a jeho priateľko (Žiadosť o permanentné zabanovanie)

1 2 3



neznamy#4744

Smazaný účet

6
3.3.2021 23:10, naposledy upraveno 3.3.2021 23:10 uživatelem neznamy#4744

Príjemné krásne popoludnie.. aha nie tak už je večer... dobre rýchla vysvetlivka.

Nahlásená streľba na Nevadskom letisko hráčmi spoločnosti DHL cez vysielačku. Klasika.. reagujem tam vidím dve motorky chcem to otočiť za nimi no borec do mňa napere... okej ideme RPiť.. napíšem /b CK a on sa postaví a beží k motorke prečo? lebo on je ten strelec a má u seba glock + muníciu. Dobre.. idem za ním zrazím ho u motorky a odpojí sa z RP. Dobre... beriem.. motorku som mu odtlačil za kopec aby sa po pripojení nemohol dostať preč. napojil sa tak som ho zrazil a čakal čo bude rpiť. NIČ ako zvyčajne. Tak som mu dal myslím 3 Rany Beanbagom a samozrejme nič neerpil. Zhruba 10 minút sme potom riešili že čo kde ako prečo som ja urobil zle samozrejme už bol na osobu In Game podaný report. Po nejakom čase sme sa dohodli (myslel som si to) že dáme znovu rovnaké RP.. že sme ľudia nebudeme sa hádať a proste pôjdeme znovu to isté.. Doniesol motorku na miesto a už sa mi zdalo že bude rpiť ale opak je pravdou. Ani nie do 30 sekúnd prišiel jeho kamarát ktorý ma sundal takže sporadicky to tu spíšem.

 

Hráč Alex Dwayne porušil : NonRP Injuries (Po nehode s vozidlom PSA sa postavil z kapoty a bežal k motorke),Odpojenie z RP (Po tom čo bol u motorky zrazený),Metagaming (V momente ako som začal rpiť že volám posily borec na motorke pricválal napral to do mňa brokovnicou a dovidenia. Tu sa nejdeme dohadovať o tom ako ten borec prišiel. Je tu video je vidieť čo porobil. Áno vrážal som do neho autom bohužiaľ keď vidím čo robí tak sa bránim.. meno nemal lebo mal masku až keď sa znovu napojil a vyhováral sa že mu to padlo bolo vidieť meno.

 

Maskovaný na motorke : sa dopustil porušenia pravidla Metagaming kedže reagoval na podnety hráča Alex Dwayne a zámerne prišiel na miesto na ktorom pred tím nebol a nemal o ňom inak ako OOC spôsobom vedieť. Z tohoto videa logu a ďalších skutočností žiadam Admin tím o permanentné zabanovanie oboch hráčov prípadne na uvalenie trestu za General NonRP 300+ BAN hodín. Ďakujem užite si video a čítanie logov.

Peace

 

Logy (Náraz v čase 22:32:17 - Bethanny Williams: (( CK ))) : https://leosight.cz/logs/CFOPppziWG

Video:

Helter

VIP

15
3.3.2021 23:16, naposledy upraveno 3.3.2021 23:24 uživatelem Helter

Ahoj. Ano ospravedlňujem sa za moje správanie.  Konal som z afektu. Chcel som sa už ísť odpojiť, no nastalo toto. Ako môžeš vidieť, tak som do teba nabúral a v tvojej výške. Ty by si tiež mal RPiť injuries, kedže jedno koleso nabúralo do okna. Ani som nevedel, že friend dôjde. Myslel som si, že už som proste zabásnuty a proste gged. Nie som už na PC, ale zajtra dodám logy a uvidíš sám, že som mu nič nepísal. Keďže som sa nevrátil na hood, tak sa pravdepodobne išiel pozrieť, čo sa stalo. @ZayaC . Videl, že si sám, tak pravdepodobne využil možnosť zachrániť ma. Why not. Každopádne sa ospravedlňujem za to odpojenie, ale uvedomil som si to hneď a napájal sa, no raz mi to crashlo čiže to trvalo dlhšie. Potom sme hodili ReRP a pokračovali. Tiež necháoem prečo by som si mal dať CK, keď som nic nespravil. /selfck je na mne, či si ho dám, alebo nie.

 

Zajtra dodám logy o tom, že sme nič nemetovali. Každopádne, napojil som sa späť a začal RPiť a to si sám dokázal na videu. Proste sme hodili RERP, keďže si už mal asi 20min report a nič sa nedialo, tak sme si to vyriešili normálne. 

 

PS: Maskovaný bol ten, čo do teba nenabúral, ale utiekol. Zajtra dodám aj ja video z môjho pohľadu ohľadom toho nárazu.

 

Btw ako si vedel, že to je len Arčí? Pekne pekne

3.3.2021 23:22, odstraněno 3.3.2021 23:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Helter

VIP

15
3.3.2021 23:26

Asi ťažko. Inak. Ako si vedel, že to je Arčí? To sa tiez dá považovat ako pekný mixing. Kedže farbu a hummera ako on má už skoro každý. Pokiaľ by si to nemixoval a šiel za ním, tak by sa táto sračka ani nestala.

ZayaC

Hráč

2
3.3.2021 23:29

Heej videl som, ako sa Helter vybúral takže metagaming to nebol. Viem, na ktorom mieste sa vybúral. Dokonca som napísal aj do vysielačky ''Kokotko žiješ ?'' Na, čo absolútne neodpovedal takže som šiel s5 pozrieť sa, čo sa tam deje.

https://www.youtube.com/watch?v=mxbNCOZeMaI&feature=youtu.be

3.3.2021 23:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.3.2021 23:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Lexikonn udělil za tento příspěvek varování: Doublepost

Helter

VIP

15
3.3.2021 23:35, naposledy upraveno 3.3.2021 23:36 uživatelem Helter

Chod radšej vysúdiť peniaze z @Paradoxx ako si vravel few months back. No nič. Prve sa mi vyhrážaš s CK a potom permou. Not bad. Ako vravím. Dostal som nervy a to čo si ukázal, ako si videl Arčiho, otocil sa a potom sa na neho vysral ma este viac vytocilo. K mete nedoslo (viz. Zajacova sprava) a ano doslo k mojmu pochybeniu, ktore som si ale velmi rychlo uvedomil a zacal rpit.  Toto je moja last sprava, kedze komunikacis s tebou je bezmyselna. Pockal by som na admina.

ZayaC

Hráč

2
3.3.2021 23:38

LOL. A vieš, že mi nikto nepovedal žiadnu pozíciu ani nič. Ja ani neviem, čo sa tam medzi vami RPilo. A nešiel som hneď s5 bo som nevedel, že koľko PD ešte príde. Nakoniec som vás pozeral na range z poza bushov, čo sa tam deje uvidel som iba 1x PD auto risk je zisk vyšlo to :)

3.3.2021 23:39
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~84