Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Alex Dwayne a jeho priateľko (Žiadosť o permanentné zabanovanie)

1 2 3



ZayaC

Hráč

2
4.3.2021 09:13, naposledy upraveno 4.3.2021 09:15 uživatelem ZayaC

Hej je tam Non-RP drive, ale ide tu o to MG. Vieš, čo zranenie by som aj rpil, ale odpojil sa... A taktiež som si až potom všimol, že som mal o trošku viac HP. Ale odpojil sa. Ako ja som nechápal, že, čo sa tam deje... Ako mám tam zaerpené trocha lepšie pneu, aby z totej motorky bola skôr taká TRIP vec, ale to je jedno. 

Patryk

Hráč

24
4.3.2021 09:18

wareznavzdy 

Na servery platí pravidlo S2K status si mohol nastaviť do 2 minút po tom ako ho zasiahol z glocku, na videu je vidno iba 20 sekúnd potom incidente. Status si mohol nastaviť aj potom ale na zistenie by už trebalo logy.  

A ešte k tomu vyšie:

"Nechápem: Žiadne RP ani nič, potom čo sa ti povedal CK, si začal utekať, zľakol si sa? Potom si zrazu chcel erpiť, keď ti povedal, že podal report. Pýtam sa prečo? Prečo zrazu tá zmena? Bál si sa niečoho?" :

V A teame nikde nevidim svietiť meno "TenSammy" tak prečo hneď niekomu vraví o tom, že dostane CK? Ďalej hneď vypisuje tuto helterovi ako dostane permaban... ako keby to záležalo na ňom. :()

 

 

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti
4.3.2021 09:18, naposledy upraveno 4.3.2021 09:21 uživatelem nereznavzdy

Odpojil se je stejně blbá odpověď jako že on ten úkol taky nemá, takže ho nemusim mít taky ve škole.

A k tomu ještě že měl PK. Tudíž by se nejspíš respawnul nebo by požádal tedy o revive. No, ale stejně musíš erpit i když se odpojil. Dal do tebe takové 4 kulky přesně mířené. Takže by to taky bylo dobrý...

 

 

 

//S2K: Taky mě to napadlo, ale hráč by měl erpit ihned po skončení boje injuries a ne že ještě půjde za kámošem a bude si tam s ním povídat, a jak jsem se dozvěděl tak neerpil, jestli to tak mam chápat.

Tedy dvě minuty od posledního výstřelu, ale příjde mi to spíše divný že by nejdříve řekl kamarádovi ahoj, a až potom začal něco RP

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti
4.3.2021 09:19, odstraněno 4.3.2021 09:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti

Helter

VIP

15
4.3.2021 09:23, naposledy upraveno 4.3.2021 09:26 uživatelem Helter

@nereznavzdy však ho trafil raz.. A aj to keby hral RPFear, tak by sa to nestalo. Mal v ruke brokovnicu, čiže asi tak.

 

2 týždne? Pochopím, keby to odmietam RPiť, ok.. Ale ja som sa vrátil a RPil to. Je tu omnoho viac ľudí, čo sa radšej odpoja, neuvedomia si to a potom ešte argumentujú. Ja som sa za moje non-rp  chovanie aj ospravedlnil + som aj začal rpiť

ZayaC

Hráč

2
4.3.2021 09:26

Som ho pozdravil ako kamaráta nie ? A nevedel som že prečo stojí ani nič nepíše. Potom že radšej si poerpim s ňou dačo. On sa teda odpojil tak reku robte si čo chcete. Ja som sa zobral s motorkou a Helter ten tam stál ďalej. Som šiel off aj ja. Tiež mi treba spánok.

Nexoys

Hráč

20
4.3.2021 10:19

Tak sa musím k tomu vyjadrit aj ja...

 

Nehovorim že tu je pár double postov ale starať sa nejdem..

Takže chlapci neviem či by ste irl strieľali pri takomto mieste a jazdili na cestnej motorke po púšti...

Takže takzvaný (Non-RP driving)

Video som si pozrel viac krát a vidím tam docela dosť veci...

 

Rovno aj začnem

1. NonRP injuries viac krát .

2. NonRP driving .

3. NonRP act.

4. Odpojenie z RP

5. neRPenie

6. Podľa môjho názoru z tých motorkárov metagaming....

Toľko k tomu :)

 

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti

sandlerino

Hráč

39
4.3.2021 10:48

Abychom to tu celé uzavřeli,

Celou tuto stížnost a její odpovědi jsem si pečlivě přečetl, shlédl všechna potřebná videa.

Ze všech !RELEVANTNÍCH! přiložených důkazů a komentářů vyplývá jediné. Helter se dopusil většího NONRP Injuries, za které bude patřičně trestán.

Žádný přímý důkaz na metagaming zde nevidím.

Ámen.

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~68

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024