Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Alex Dwayne a jeho priateľko (Žiadosť o permanentné zabanovanie)

1 2 3



3.3.2021 23:40
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Lexikonn udělil za tento příspěvek varování: Doublepost

ZayaC

Hráč

2
3.3.2021 23:50

To je síce pekné že vidíš MG. Nie je nič vylúčené :D Ja mam oči. Ja vidím či tam sú nejaké iné auta. Na to nepotrebuješ žiadny MG.

4.3.2021 00:14, odstraněno 4.3.2021 00:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ZayaC

Hráč

2
4.3.2021 00:38

Ja nechcem žiadnu hádku. Mám video od LV až po Nevadu so zvukovou stopou. Žiadne INFO ani nič (je počuť iba ťukanie do klávesnice, keď niečo píšem do IC). Začal som natáčať z dôvodu možných pekných záberov, ale kej som prišiel na miesto nechápal som, že prečo Helter stál na mieste a nič nerobil. Ale tak ja som rpil bo som nemal vedieť odkiaľ, že, čo sa tam medzi vami udialo. Ja som videl iba zrážku. Keby viem, že sa stala nejaká blbosť medzi vami tak ani nejdem...

4.3.2021 03:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Natka

Hráč

10
4.3.2021 08:56

Rada by som vyjadrila aj ja svoj názor.

Videla som celé video. Pozrela som si ho presne 3x a pozerala celkovo.

Stret:

Vyletel si z motorky, ktorá mohla mať rýchlosť +- 120. Tuto @neznamy#4744 aka Bethanny šiel do šmyku kde nastal stret vašich vozidiel. Skončil si mu na kapote, auto malo pokrčené plechy. Aj keby máš neviem aké špeciálne oblečky, minimálne dolámaný na každom kúsku tela by si bol. A môžeš tvrdiť čo len chceš. 

Non-Rp:

Po takom náraze by som pochopila, že sa chceš inam umiestniť a nie hentak chcieť zdrhnúť. Už len po tej zrážke by si mal ležať. Ty si sa postavil, tak ťa znova prešiel, kde si sa už odpojil. Pekne hneď od začiatku. Pripojil si sa a hneď ťa strelil. Mal si aspoň ostať ležať, nie sa postaviť 3x po tom ako do teba vystrelil. 

Nechápem:

Žiadne RP ani nič, potom čo sa ti povedal CK, si začal utekať, zľakol si sa? Potom si zrazu chcel erpiť, keď ti povedal, že podal report. Pýtam sa prečo? Prečo zrazu tá zmena? Bál si sa niečoho? 

Znamenie kamarátovi: 

Z ničoho nič tvoj kamarát prišiel. Prečo vystrelil? Aký mal dôvod? Či len videl kamaráta v putách a chcel policajta odrovnať a utiecť s tebou? 

Môj názor nato je taký, že súhlasím so Sammym a trest by som nechala taký istý

To je všetko odo mňa :)

Btw. @neznamy#4744 cením hudbu vo videu :)

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti

Helter

VIP

15
4.3.2021 09:02, naposledy upraveno 4.3.2021 09:08 uživatelem Helter

Nah. Nebál som sa ničoho. Ja som len chcel ísť off, keď nastalo toto. On si ale zmixoval ešte Arčího, čiže by šiel logicky za ním, keby to krásne nezmixuje (možno TS, ako hovoríš?). Ano, ako som už vravel. Ospravedlnil som sa za moje non-rp, kľudne za to dostanem trest, ale potom som sa uvedomil, napojil a začal RPiť. Bola to len čistá náhoda, keďže nič som mu nepísal, ani nehovoril. @ZayaC pridá video ako tam prišiel. Kľudne môžme hodiť dnes ReRP pod dohľadom admina.

ZayaC

Hráč

2
4.3.2021 09:02

https://www.youtube.com/watch?v=GukGa19TWG4&feature=youtu.be

4.3.2021 09:08, odstraněno 4.3.2021 09:09 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti
4.3.2021 09:09, naposledy upraveno 4.3.2021 09:11 uživatelem nereznavzdy

Non-RP driving by až tak nevadil, ale je jasně vidět že tě střelil a non-Rp injuries

 

//přece jen, je to motorka, která vypadá docela v pohodě do terénu, i když to neni "sanchez"

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024