Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-038] Vyhlášení předčasných voleb na starostu Blueberry a Montgomery

1 2



4.3.2021 11:32, naposledy upraveno 4.3.2021 11:39 uživatelem Rataj

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas


Rozhodnutí vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení předčasných voleb na starostu Blueberry a Montgomery


Vyhlašujeme předčasné volby na starostu obce Blueberry a Montgomery na volební období březen 2021. Volby probíhají od 5.3.2021 do 7.3.2021 (pozor, pouze do 04:30).

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje předčasné volby na starostu obce Blueberry a Montgomery, jenž se také stanou členy krajského zastupitelstva Red County.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat, není-li již členem krajského zastupitelstva za jiný volební obvod.

Kandidaturu oznamte ještě dnes dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 5. 3. 2021, 04:30 hod. do 7. 3. 2021, 04:30 hod. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů se stává vítězem voleb, novým starostou a členem krajského zastupitelstva s mandátem platným od 7. 3. 2021 do 4. 4. 2021.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou.

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery


 

 

 

arciCZ

Hráč

32
4.3.2021 11:52

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Santino Kelly
Datum narození - 04.05.1986

Volební obvod: Montgomery


Vážený voliči a voličky,

Tímto bych vám rád oznámil že já Santino Kelly kandiduji na starostu obce Montgomery.

Proč kandiduji na starostu? Na starostu kandiduji z jednoduchého důvodu a to toho že bych rád zjednodušil a zlepšil život zdejším obyvatelům. Jak jistě víte v Montgomery se nachází mnoho firem ovšem minimum parkovacích míst. Čímž bych rád usiloval o vybudování veřejné garáže právě zde v Montgomery. Taktéž si všímám že po Montgomery se nachází mnoho posprejovaných zdí nebo objektů. Tuto skutečnost bych jakožto starosta řešil s Technickými služby který zjevně nefungují. A mnoho dalšího. Ovšem to nezvládnu bez VAŠÍ pomoci. Příjďte k volbám a volte. Každý váš hlas může rozhodnout.


   #JsemVtomSVámi        #SpoluProBudoucnost         #SpoluProMontgomery   

   #ZaRovnePravaPodnikat         #ZaRovnostMeziVsemi  

 
4.3.2021 12:12, odstraněno 4.3.2021 12:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.3.2021 12:33

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Jméno - Gonzales Riggs
Datum narození - 1.11. 1998

Volební obvod: Blueberry.

Občané města Bluberry rád bych vás pozdravil osobně, avšak to není možné. Tímto psaním Já, Gonzales Riggs kandiduji na Starostu vesnice Blueberry. Je mi 22 let, pocházím z Kubánské vesnice u Santa Clara kde jsem žil v chudobě což pro občany vesnice Blueberry nechci! Jako první bych chtěl vybudovat více kvalitních ubytovacích jednotek pro chudé občany. Nadále bych chtěl pomoc vesnici tím, že nainstalujeme kamerové zařízení, jelikož každou chvíly se sprejujou budovy jak občanů, tak města což v žádném případě není akceptovatelné. Také bych zavedl on-line systém pro návrhy Vás občanů na zlepšení života v obci. Tímto bych vám rád poděkoval za přečtení tohoto psaní a rád bych Vás vyzval aby každý šel volit do obcí, tak jak sám uváží a aby byl v Red County lepší život!

Nashledanou dámy a pánové.

4.3.2021 12:37, naposledy upraveno 4.3.2021 12:55 uživatelem Derbo

 

Celé jméno: Lucie Nagy

Datum narození: 1.1.1998

Volební obvod: Blueberry

Vážení občané Blueberry, dneska jsem se rozhodla kandidovat na starostku této obce.

Ráda bych se vám představila, jelikož mě všichni neznáte.

Mé jméno je Lucie Nagy a pocházím z Las Venturas, je mi 23 let, takže bych byla celkem mladá starostka.

Ráda bych zavedla pár změň. Když si takhle jezdím po městě, a koukám kolem sebe, tak vidímpoházené auta na silnici, a všude nepořádek od sprayů, tak si říkám, proč tady není nějaké větší veřejné parkoviště? Však to vadí i mně, a i těm lidem. Tak si říkám, jestli budu dobrá kandidátka, a vyvolí mě, tak jsem to parkoviště nechám udělat! Ale nevadí mně jen tohle, vadí mně, že tu je i málo obchodů, a potřebných věcí, tak bych tu nechala udělat nějaká obchodní centra, ať tu není jen jedna Pizzerie, a jedna oblékárna. Sice tu je jedna restaurace, ale ta není 24/7 otevřená. Pak si říkám, kde mám natankovat, to mám jet až do Montgomery? Tak to ne, bude tu i benzína! Taktéž všechny dodatečné návrhy budou vyslyšeny a většina i sprostředkována aby jste se i vy občané mohli zapojit do děje obce Blueberry.

Zkrácený list návrhů:

Patrové parkoviště, aby tady nebyl nepořádek.

Benzínka bez střechy, aby mohli tankovat i kamiony.

Nějaké obchodní centrum.

Vyčištění města od sprayů.

 

S přáním příjemného zbytku dne,

4.3.2021 13:00, odstraněno 4.3.2021 13:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

KrysCZ

Hráč

30
4.3.2021 13:05, naposledy upraveno 4.3.2021 13:13 uživatelem KrysCZ

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jméno - Vasil Tereshchenko

Titul - juris utriusque doctor

Datum narození - 2.11.1989

Volební obvod - Blueberry

Zdravím všechny obyvatele obce Blueberry, tímto bych chtěl oznámit svou kandidaturu.
Důvod mojí kandidatury je jednoduchý, Blueberry je dle mého názoru dlouhodobě zanedbávanou obcí,
takže jsem nabyl názoru, že je na čase změnit tento problém.
V momentální době již pracuji na vymýšlení možností, jak zlepšit život občanům Blueberry.
Abych nastínil své záměry, tak se vyjádřím v pár bodech -

- Veřejné zakázky - Vystavění veřejného parkoviště.
                               - Vystavění čerpací stanice.
                               - Zrekonstruování místního obchodu se smíšeným zbožím.
- Podpora pro místní podnikatele - Především společnosti - H&K Torex a.s.
                                                                                                 - Walker & Carlsson s.r.o.
                                                                                                 - Garage66
 - Celkový rozvoj místního průmyslu.

 

Tímto bych chtěl poděkovat všem občanům Blueberry, kteří mají v plánu se účastnit aktuálních voleb!

S pozdravem,

JUDr. Vasil Tereshchenko

 

Halucinace

Hráč

29
4.3.2021 13:26, naposledy upraveno 4.3.2021 13:26 uživatelem Halucinace

                                                                                                                                                                             

Celé jméno: Lucie Kovářová

Datum narození: 22. 11. 1997

Volební obvod: Blueberry

                                                                                                                                                                             

Vážení občané, vážená komise. Tímto dopisem bych ráda představila svou kandidaturu na post starosty obce Blueberry. Proč jsem se rozhodla kandidovat? Je to jednoduché, chci něco zlepšit. Chci zlepšit život v obci, jsem pro bezpečnější ulice Blueberry. Mám páky, jak náš život zlepšit. Nelíbí se vám ty hnusné tagy na zdích? Budu bojovat za jejich odstranění! Chybí až extrémně moc parkovacích míst, během mého mandátu zvýšíme počet parkovacích míst o více než jednu TŘETINU! Jsem člověkem, který umí nejen naslouchat, ale i jednat! Udělejme společně Blueberry lepším místem! Nová starostka, nové Blueberry. 

                                                                                                                                                                             

Dne: 4.3. 2021
Podpis: Kovářová //hůlkovým písmem//

               

4.3.2021 13:40, naposledy upraveno 4.3.2021 13:43 uživatelem Crazy

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Adresát:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Ing. Alex Jones

Narozen 5.6.1969 v Praze

alex.jones@smail.ic


Vážený soude, vážení spoluobčané

Tímto bych vám chtěl oznámit, že já Alex Jones kandiduji na starostu obce Montgomery.


Mé jméno je Alex Jones, vystudoval jsem střední a vysokou školu s oborem Požární ochrana.
Mezi můj hlavní cíl patří založení akceschopné jednotky sboru dobrovolných hasičů, jelikož si myslím, že Montgomery potřebuje akceschopnou jednotku. Jednotka by spolupracovala s ostatními složkami IZS při mimořádných událostech, plnila by pokyny velitele jednotky a starosty města, taktéž by vykonávala požární dozor na akcích v katastru obce Montgomery, případně po dohodě i v ostatních obcích.

Další bod je veřejné parkoviště, nelze přehlédnout to, že ve městě jsou vozidla poházena po pozemní komunikaci a zeleni města, jelikož se tato situace opakuje, vyžadoval bych vybudování veřejného parkoviště v  Montgomery. Taktéž bych chtěl začít více komunikovat s občany, a jejich návrhy přednášet na krajském zasedání. Společně s krajskou radou bych rád obnovil vozový park Hasičského Záchranného Sboru a Zdravotnické Záchranné Služby, obnovil fungování technických služeb Red County. Začal bych se zabývat problematikou v dopravě. 



4.3.2021 22:52

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Vážení občané Montgomery a celého Red County,
Já, kpt. MSc. Annika Larsson, narozena 17.10.1988 jsem se rozhodla po dlouhých úvahách aktivně zapojit do politického dění ve kraji, který spolu sdílíme. Většina z Vás jistě ví, že vedu oddělení Policie San Andreas v Montgomery a to je pod mým vedením již čtyři měsíce. Za tu dobu, co je PSA pod mými pomyslnými křídly se vystřídalo v kraji v každém městě několik starostů, výjimky vydržely dvě období. Rozhodla jsem se tedy logicky kandidovat za Montgomery, ve kterém trávím nejvíce času, právě v srdci okrskové policejní stanice. 

Nechci Vám slibovat nesplnitelné a stavět nechvalně proslulé vzdušné zámky a taky se nechci zaměřovat čistě jen na jednu obec. Montgomery je srdcem Red County a já se chci stát srdcem krajské rady. Mými největšími zbraněmi jsou čest, oddanost, loyalita, rozum a zkušenost. Nechci podporovat jen věci týkající se Montgomery, ale věci, ze kterých bude benefitovat celý kraj. Zaměřit se na nejpalčivější priority Red County, ať už se týkají kteréhokoli z měst a neplýtvat zbytečně prostředky na populistické sliby, které bez podpory zbytku rady každý jeden starosta stejně nemůže splnit. 

Chci aby se z krajské rady stal tým lidí, kteří se na sebe mohou spolehnout a táhnout za jeden provaz. Jedině tak se dá něco v kraji změnit k lepšímu. Apeluji na Vás. Běžte volit. Je to důležité. Ať už zvolíte kohokoliv, jste součástí změny a ne jen pasivní divák, který pak možná lituje toho, že se nezvedl a neudělal ten krok směrem, kterému věří nejvíce. Ať už se rozhodnete jakkoliv - je to dobré rozhodnutí, protože je to Vaše svobodné rozhodnutí. 

s úctou,
kpt. MSc. Annika Larsson, v.r.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~247

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024