Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - youker


youker

Hráč

5
8.3.2021 11:57

Přezdívka: youker

Věk: 12

Zkušenosti: viem všetky pravidla príkazy

Komunikační dovednosti: viem komunikovat česky i slovensky i anglicky viem dobre aj nemecky niečo viem

Mám čas: pondelok-9:00-16:00 utorrok-9:00-16:00-streda 9:00-14:00-štvrtok-9:00-16:00-piatok-9:00-12:00-a potom od 15:00 do 3 v noci-11:00-15:00 v nedelu nehravam.

Další informace o mně:

Zdravim volam sa Matias mam 12 rokov chodim na Základnu školu hrávam hry teraz ked je karanténa tak hravam aj cez hodiny viem všeliake príkazy viem komunikovat a skratke mam ok život. Bavi ma pomáhat ludom velarazi ked skimo ešte nemalo vela helperov tak som aj ja odpovedal do help chatu viem ze sa to nema robit ale neboli dostupni.RP uz hravam viac ako 3 roky hral som aj stary server Artheon (tak sa volal asi emm) skimo som začinal hravat asi o tyzden čo sa spustil. Bavi ma hrat skimo je velmi dobre a dalo by sa povedat ze realnejsie ako fivem. uz neviem čo mam povedat tak sa lúčim nazdar admin team

bit

Hráč

49
8.3.2021 12:04

Je hezký žes nám tu vypsal kdy tu jsi a kdy ne jako Albert, ale jsem proti kvůli věku.

20.3.2021 22:27, naposledy upraveno 20.3.2021 22:31 uživatelem SedliX

Ahoj @youker,

 

po vyhodnocení tvé přihlášky a historie jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • ban či jiný trest ve hře, který jsi v nedávné době obdržel za porušení závažného pravidla ve hře,
  • vysoký poměr nesouhlasů a souhlasů,
  • nedostatek hodin nahraných na účtu (<100 h).

Děkujeme ti za zájem posílit náš HT. Pokud by tvůj zájem nadále trval, můžeš si podat novou přihlášku, ideálně s odstupem alespoň 14 dní. Před podáním nové přihlášky se ujisti, že splňuješ následující: Celkem alespoň 100 hodin nahraných na herním účtu a alespoň jeden měsíc bez banu nebo jiného trestu za porušení některého z důležitých pravidel (/history).

Helper team manager

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~52