Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - patrex


Patrex

Hráč

0
25.12.2018 21:24

Přezdívka: patrex

Věk: 18

Zkušenosti: vedel už moc nevím mohu se doučit

Komunikační dovednosti: každý den na rp takže aano

Mám čas: mám každý den na rp

Další informace o mně:

Sem Brian Alien a chci se stát supportem aby server mněl spokojenost známená že chci aby byli všichni spokojení a na rp sem každý den

25.12.2018 21:48, odstraněno 25.12.2018 21:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.12.2018 02:21

S tou přihláškou jsi si mohl dát trochu více záležet, ale tady to stejně závisí na Ratajovi.

Alfonz

Hráč

4
26.12.2018 08:48

Nechápu proč si podáváš další přihlášku, když už jednu přihlášku máš a ta je stará 14 dní a jestli to děláš kvůli tomu, aby ti rychle někdo odpověděl, že jsi přijat, tak to se pleteš. Hlavní slovo tady má Rataj a na jeho vyjádření si můžeš počkat klidně měsíc. Také mi je divné, že v minulé přihlášce jsi zmínil, že je ti 19 let a tady píšeš 18. Tvá přihláška vypadá jak kdyby to psalo nějaké dítě. Nechci tě z ničeho obviňovat, ale myslím si, že nám trochu lžeš o tvém věku.

26.12.2018 10:13

Já jsem PROTI

  • Viděl jsem že nerpíš injures
  • Viděl jsem jak miluješ ( IC / OOC )
  • A pak ta gramatika ( nechci se někomu smát, a nechci se nad někoho povyšovat že jí umím nejlíp)
1.2.2019 01:22

V současnosti již nemáme žádný MTA server, přihlášku uzavírám.


Powered by LeoSight IFS
LT~37