Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Kolpanek


10.3.2021 20:56, naposledy upraveno 17.3.2021 17:25 uživatelem Kolpanek

Přezdívka: Kolpanek

Věk: 15

Zkušenosti: Celkově zkušenosti nemám nějak bohaté, ale základní zkušenosti/funkce ovládám. Účinkoval jsem na projektě NovaPlay.

Komunikační dovednosti: Čeština/Polština a lehce Angličtina.

Mám čas: No.. čas se nedá nikdy upřesnit.. ale určitě bych dokázal být aktivní, tak 6-7 hodin.

Další informace o mně:

Dobrý den, jmenuji se Patrik. Jsem sympatický, milý, spravedlivý, výpomocný a pracovitý člověk. Jsem člověk, který se dokáže do pár dní naučit hodně věcí. Mezi mé koníčky patří YouTube streamovaní a sledování různých RP videí. Kdysi mě neskutečně bavilo hrávat Minecraft, ale hold, časy se mění, Minecraft mě omrzel a teď hraji dá se říci, jenom MTA. Ve svém volném čase jsem buď s kamarády venku nebo hraji MTA. Ovládám dva jazyky Polštinu a Češtinu. Studuji obor instalatér, prozatím mě tento obor neskutečně baví. MTA hraji již minimálně 1 rok. Mám naerpeno zhruba  300-400h. Za tuto dobu jsem nabral spousty zkušeností v RP. MTA hraji denně minimálně 5-6 hodin, což je vskutku hodně. V Admin-Týmu jsem ještě nikde nebyl, ale znám pár kamarádu, co tuto práci vykonávali a stále někde vykonávají. Díky nim, mám pár zkušeností. Na projektě Skimo, toužím získat nové zkušenosti, jak v komunikaci, tak v hře samotné.

Myslím si, že to bude stačit, budu velmi rád za šanci. Děkuji, že jste věnovali této přihlášce čas. 
P.S. Angličtinu sice moc neumím, ale dokážu se porozumět.

Přeji hezký den..
- Kolpanek

20.3.2021 22:34

Ahoj @youker,

 

po vyhodnocení tvé přihlášky a historie jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • ban či jiný trest ve hře, který jsi v nedávné době obdržel za porušení závažného pravidla ve hře.

Děkujeme ti za zájem posílit náš HT. Pokud by tvůj zájem nadále trval, můžeš si podat novou přihlášku, ideálně s odstupem alespoň 14 dní. Před podáním nové přihlášky se ujisti, že splňuješ následující: Celkem alespoň 100 hodin nahraných na herním účtu a alespoň jeden měsíc bez banu nebo jiného trestu za porušení některého z důležitých pravidel (/history).

Helper team manager

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

70Kč včera v 22:29

AsiLucker

150Kč včera v 21:08

stokly

500Kč včera v 20:41

Nejnovější uživatelé
PetrSmitkoBack

Registrován 22.4.2024

Block18

Registrován 22.4.2024

Jamalzbr

Registrován 22.4.2024