Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení - Reportér RCN

1 2 3 4 5 6 7



ImNotMagnett

Hráč

13
21.3.2021 14:39, naposledy upraveno 21.3.2021 19:14 uživatelem ImNotMagnett
  • Jméno a příjmení: Martin Zhmurko
  • Tituly: Žádný
  • Věk: 24
  • Kontakt: 352-983
  • Vlastněné licence: Řidičský průkaz A, B a C.
  • Kde současně pracujete?: Pracuju v Sherwood Corporation jako Trucker, a u Forbes Company jako Zásobovač.
  • Kde jste pracoval?: Sherwood Corporation, H&K Torex
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Umím dobře komunikovat s lidmi. Znám San Andreas velmi dobře. Když se něco stane, snažím se tam být co nejrychleji. Můžu nabídnout pracovitost, rychlost a ochotnost pracovat jako reportér.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Dobrý kolektiv, naučit se něco nového.

AdamZahorsky

Hráč

20
21.3.2021 15:13, naposledy upraveno 22.3.2021 18:28 uživatelem AdamZahorsky
  • Jméno a příjmení: Adam Zahrosky
  • Tituly: X
  • Věk: 20
  • Kontakt: 820-763
  • Vlastněné licence: A, B, C a Lodná licence.
  • Kde současně pracujete?: Majiteľ v AW Corporation.
  • Kde jste pracoval?: DPD, ODS,
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Keď zrovna nepracujem, túlam sa po mestách a väčšina času stretávam rôzne kuriozity ktoré by stálo zato zdokumentovať. Ovládam aj viacero jazykov ako napríklad Slovensky, Česky, Fínsky a Poľsky. Som časovo flexibilný. 
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Chcel by som aby občania SA vedeli čo sa kde deje a boli informovaný čo je nové. 
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nikdy.
  • (Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*: Nemám žiadne skúsenosti, prvý krát sa uchádzam o takúto pozíciu.

Sensei

Hráč

27
21.3.2021 15:54, naposledy upraveno 30.3.2021 08:27 uživatelem Sensei
  • Jméno a příjmení: Amedeo Verratti
  • Tituly: MVDr.
  • Věk: 31
  • Kontakt: 696 092, amedeo.verratti@smail.ic
  • Vlastněné licence: Vodický preukaz A,B a C, Rýbárske povolenie, Lodná licencia
  • Kde současně pracujete?:  Policie San Andreas, Shelby Industries
  • Kde jste pracoval?: BenCounty
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy?: Počas štúdia som vynikal v slohových prácach, medzi ktoré sa na prvé priečky radili publicistické žánre, tým pádom kvalitné, gramaticky a štylisticky správne články sú jasná vec. Flexibilita. Znalosť celého San Andreas. Ovládam plynule taliančinu, češtinu a nemčinu. Plánujem si robiť aj pilotnú licenciu, tak časom môžem ešte užitočnejší. 
  • Co očekáváte od této práce?: Predovšetkým získanie nových skúseností, dúfam, že aj priateľov. Samozrejme aj plat je veľké plus.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nie
21.3.2021 18:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.3.2021 19:07, odstraněno 22.3.2021 11:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
22.3.2021 17:01

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér


Přijati:

Roger Chramo (( @michalog ))

Martin Zhmurko (( @ImNotMagnett ))

Adam Zahorsky (( @AdamZahorsky ))

Prosím všechny přijaté, aby se mi pomocí SMS na číslo 870169 ozvali o možném datumu a času pohovoru.


Nepřijati:

Amedeo Verratti (( @Sensei ))

Jong Wakabi (( @neznamy#4757 ))

Rád bych poděkoval všem nepřijatým v tomto výběrovém řízení, zkusit znovu svoji šanci můžete za 72 hodin.


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Za Vedení Red County News,

Joshua Blackburn

24.3.2021 15:08
  • Jméno a příjmení: Patrik Lovecký
  • Tituly: Žádný
  • Věk: 21
  • Kontakt: 497184 | smail - patrik.lovecky@smail.ic
  • Vlastněné licence: A, B, C
  • Kde současně pracujete?: PSA
  • Kde jste pracoval?: HZS
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Jsem velmi pracovitý člověk, který si dává s každou práci záležet. Všechno dělám na čas, takže bych žádnou práci, kterou bych dostal neodevzdal pozdě. Hovořím plně Polsky, takže bych dokázal dělat i Polské novinky, ale myslím si, že to nebude třeba. Takže, bych Vám nabídl mojí ochotu do práce, pracovitost, zájem, respekt k vyšším hodnostem, poslušnost, gramotnost, aktivní novinky a plno dalšího.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): No, velkou aktivitu, gramatickou správnost, pracovitost, důvěru, dobré chování z mé strany. Taktéž očekávám super kolektiv v týmu a výpomocné lidi. Každopádně, počítám s tím, že tato práce není lehká, ale nemyslím, že budu mít s touto prací, nějaké problémy.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Ne.
  • (Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*:

sandlerino

Hráč

39
26.3.2021 11:24

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér


Přijati:

Patrik Lovecký (( @Kolpanek ))

Prosím všechny přijaté, aby se mi pomocí SMS na číslo 870169 ozvali o možném datumu a času pohovoru.


Nepřijati:

Rád bych poděkoval všem nepřijatým v tomto výběrovém řízení, zkusit znovu svoji šanci můžete za 72 hodin.


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Za Vedení Red County News,

Joshua Blackburn

Sensei

Hráč

27
30.3.2021 08:33
  • Jméno a příjmení: Amedeo Verratti
  • Tituly: MVDr.
  • Věk: 31
  • Kontakt: 696 092, amedeo.verratti@smail.ic
  • Vlastněné licence: Vodický preukaz A,B a C, Rýbárske povolenie, Lodná licencia
  • Kde současně pracujete?:  Policie San Andreas, Shelby Industries Inc.
  • Kde jste pracoval?: BenCounty
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy?: Správnu štylistiku, správnu gramatiku. Flexibilitu. Rešpekt a dochvíľnosť. Ovládam plynule okrem češtiny aj taliančinu a nemčinu.
  • Co očekáváte od této práce?: Vzájomný rešpekt jak z mojej strany tak zo strany nadriadených. Získanie nových priateľov, vzťahy a skúsenosti.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nie

Boubas

Hráč

3
4.4.2021 00:45
  • Jméno a příjmení: Ethan Goodman
  • Tituly: Mgr.
  • Věk: 24
  • Kontakt: 893089 I ethan.goodman@smail.ic
  • Vlastněné licence: Řidičský průkaz typu A a typu B
  • Kde současně pracujete?: Momentálně jsem nezaměstnaný
  • Kde jste pracoval?: Pracoval jsem jako mentální kouč pro sportovce pro baseballový team Texas Rangers
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy?: To co mohu nabídnout je moje houževnatost a zápal pro práci. Mám zkušenosti s prací s lidmi, jsem dobrý řečník, moje gramatika je na chvalitebný úrovni a mám smysl pro detail.
  • Co očekáváte od této práce?: Od práce očekávám kvalitní zázemí a family friendly přístup z řad mých kolegů, jednoduše řečeno příjemnou atmosféru a přátelsky rodinný přístup. Dále co očekávám tak je kvalitní práce z mé strany i kolegů. 
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nikoliv
  • (Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*: Žádná, v tomto oboru bych se chtěl rozvíjet. Příjde mi to jako mé poslání.

1 2 3 4 5 6 7


Powered by LeoSight IFS
LT~64