Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení - Reportér RCN

1 2 3 4 5 6 7



16.7.2021 20:08, naposledy upraveno 16.7.2021 20:10 uživatelem nereznavzdy
  • Jméno a příjmení: Maisy Duncan
  • Tituly: ---
  • Věk: 30 let
  • Kontakt: 322013
  • Vlastněné licence: Řidičský průkaz skupiny A, B.
  • Kde současně pracujete?: Momentálně nikde.
  • Kde jste pracoval?: Servírka, dále jsem se dostal do soukromé televize(CXTVLIVE), kde jsem pracovala na pozici techničky, později jsem se vypracovala na kameramanku, a zaskakovala za reportéry bylo-li třeba.
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Letou zkušenost v oboru, snažím se zjišťovat informace od nejbližších zdrojů, nedělám ukvapené záběry(Nemám ráda zrovna bulvár). Ráda bych serióznější články, dozvědět se více o tom, než že se stala například nehoda, ale od interních zdrojů podrobnější info. Sepisuji delší články, nevadí mi přepisovat rozhovory z telefonů do čitelné formy, jednodušší složení článku po grafické práci taktéž zvládnu, fotografie samozřejmostí, chtěla bych se zaměřit na témata, o kterých se zatím moc nemluvilo, například proč je tolik dopravních nehod, kolem toho to tématu. Nemám naopak  v oblibě články okolo LGBT a diskriminaci, či rasismu, když není nutnost, dle mého se to uměle přehání.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov):   Nabitost, a dozvědění se o něčem novém, myslím, že novinařina je ve státech až přehnaně zapomenuta. Nejen sepisování u počítače, ale i akce, v podobě dozvědění se informací, focení fotografií, telefonáty, různé mimořádné situace, při kterých bych chtěla být, a informovat ostatní, denní unikátnost, nerepetivnost, a smyslnost, této práce, která není pro každého.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: ne

Zeintar

Hráč

49
16.7.2021 20:15

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér


Přijati:

Maisy Duncan ( @nereznavzdy )

Prosím všechny přijaté, aby se mi pomocí aplikace Discord - Zein#4245 ozvali o možném datumu a času pohovoru.


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Yukimura Torio,
ředitel RCN

19.7.2021 13:04, odstraněno 1.8.2021 10:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.7.2021 17:43, naposledy upraveno 31.7.2021 00:29 uživatelem Phobios

Jméno a příjmení: Ethan Sanders

Tituly: Mgr.

Věk: 26

Kontakt: tel.: 754556 | smail: ethan.sanders@smail.com

Vlastněné licence: A, B, C

Kde současně pracujete?: Záchranář v ZZS

Kde jste pracoval?: Black & Johnsn

Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy?: Rád komunikuji s lidmi, dokážu získat spoustu zajímavých informací. Chuť k práci a neustále zlepšování kvality reportáží. Možnost častých reportáží, rozhovorů s osobnostmi. Rád bych aby se naše reportáže dostali k více lidem tudíž bych vynaložil veškeré úsilí abych jim předal veškeré informace o dění v RC popřípadě v celém SA. Mám dost kontaktu tudíž kdyby se někde něco stalo, můžete se spolehnout, že tam budu taktéž.

Co očekáváte od této práce? : Očekávám příjemný kolektiv a spoustu zajímavých informací a zkušeností.

Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nikdy.

(Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*: Na základní škole jsem vytvářel články do našich školních novin.

Zeintar

Hráč

49
13.8.2021 22:42

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér


Přijati:

Olivia Williams ( @neznamy#6054 )

Ethan Sanders ( @Phobios )

Prosím všechny přijaté, aby se mi pomocí aplikace Discord - Zein#4245 ozvali o možném datumu a času pohovoru.


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Yukimura Torio,
ředitel RCN

dandymenbro

Hráč

8
14.8.2021 00:02

 . Jméno a příjmení : Maya Leeova

. Tituly : žádné

. Věk : 19 let

. Kontakt : maya.leeova@smail.ic

. Vlastněné licence : A,B,C

. Kde současně pracujete : Palomino Holdings

. Kde jste pracovala : Palomino Holdings(stále tam pracuju.)

. Co nám můžete nabídnout? : Mohu firmě RCN nabídnout každodenní reportáže, flexibilitu, ochotu se něčemu novému přiučit. Proč zrovna já? Inu chtěla bych vyzkoušet pozici novinářky jelikož mi toto přijde jako zajímavá pozice.

. Co očekáváte od této práce? : Inu od práce očekávám stabilní plat přátelský kolektiv, možné budoucí zajímavé reportáže, možnost karierního růstu.

. Pracovala jste dříve u Red County News? : Ne toto by bylo po prvé co bych pracovala u Red County News.

 

14.8.2021 00:20, naposledy upraveno 14.8.2021 00:21 uživatelem Kolpanek
  • Jméno a příjmení: Oldrich Wimmer
  • Tituly: JUDr. / Ph.D.
  • Věk: 41
  • Kontakt: 370521
  • Vlastněné licence: A/B/C
  • Kde současně pracujete?: Vlastním firmu "Shelby Industries Inc"
  • Kde jste pracoval?: PSA 
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Můžu nabídnout bohaté zkušenosti v komunikaci a profesionální jednání. Taktéž mohu nabídnout, aktivní psaní článků, ovšem, pokud by se zrovna, něco ve městě dělo, mojí ochotu do práce, pracovitost, zájem, respekt k vyšším hodnostem, poslušnost, gramotnost a plno dalších věcí. 
  • Co od této práce? (min. 50 slov): Od této práce očekávám, že budu muset aktivně pracovat a vydává články. Očekávám, že tato práce, bude velmi časově náročná. Taktéž očekávám, že tato firma, bude mít skvělou komunitu lidí v týmu. 
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Ne, nepracoval jsem v této firmě. 
  • (Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*:

MestinCZE

Hráč

4
14.8.2021 10:55
  • Jméno a příjmení: Thomas Naval
  • Tituly: žádný
  • Věk: 31
  • Kontakt: 395648
  • Vlastněné licence: A,B,C 
  • Kde současně pracujete?: DHL, DB Schenker, Avon, Simirov Exports (SimEx)
  • Kde jste pracoval?: FedEx, All In, 
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Velmi se zajímám o obor, jsem časově flexibilní a pracovitý, rád se zlepšuji v mnoha věcech a zde bych mohl nabídnout moji časovou flexibilitu a zároveň se konstantně zlepšovat v oboru, zároveň se zajímám poslední dobou dost aktivně o fotografovaní.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Očekávám dobrý kolektiv a přátelské prostředí a karierní růst 
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Zatím se mi bohužel nepodařilo 
  • (Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*: Zde bohužel zatím nic 
15.8.2021 01:21, odstraněno 16.12.2021 16:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.8.2021 19:38, naposledy upraveno 15.8.2021 19:39 uživatelem nereznavzdy

Výsledky výběrového řízení - RCN Reportér


Přijati:

JUDr. Oldrich Wimmer Ph.D. (( @Kolpanek ))

Ing. John Dreilor (( @Brumik ))

Prosím všechny přijaté, aby se mi pomocí aplikace Discord - WarezNavzdy#9487 ozvali o možném datumu a času pohovoru.


Nepřijati:

Maya Leeova (( @dandymenbro )) - Sepište si prosím znovu svojí přihlášku s dodržením minimálním povoleným počtem slov.

Thomas Naval (( @MestinCZE )) - Sepište si prosím znovu svojí přihlášku s dodržením minimálním povoleným počtem slov.

Rád bych poděkoval všem nepřijatým v tomto výběrovém řízení, zkusit znovu svoji šanci můžete za 72 hodin, pokud jste nebyli vyzváni jinak.


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Maisy Duncan,

vedoucí reportérka.

1 2 3 4 5 6 7


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024