Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení - Reportér RCN

1 2 3 4 5 6 7



lolcz

Hráč

35
16.8.2021 22:08, naposledy upraveno 16.8.2021 22:09 uživatelem lolcz

Jméno a příjmení: James Palmerg

Tituly: MBA

Věk: 31 let | 14.4.1990

Kontakt: MUSÍM KOUPIT TELEFON / james.palmerg@smail.ic

Vlastněné licence: ŘP (B,C)

Kde současně pracujete?: DHL

Kde jste pracoval?: ---

Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy?: Momentálně nemám moc práce, takže můžu nabídnout této práci celý svůj čas. Vždy jsem chtěl zkusit být reportér, určitě to je zajímavá práce, kde je možnost komunikovat se čtenáři a publikem. A teď důležitá otázka, proč já? Protože jsem spolehlivý, flexiblní a rád se učím novým věcem.

Co očekáváte od této práce?: Že budu psát články, které někoho budou zajímat, a bude mě naplňovat. Taky očekávám, že si najdu pár nových kamarádů a spolehlivé kolegy.

Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Ne, nepracoval.

Příloha vašich prací v oboru novinářství*: ---

MestinCZE

Hráč

4
17.8.2021 12:27
  • Jméno a příjmení: Thomas Naval
  • Tituly: žádný
  • Věk: 31
  • Kontakt: 395648
  • Vlastněné licence: A,B,C 
  • Kde současně pracujete?: DHL, DB Schenker, Avon
  • Kde jste pracoval?: FedEx, All In, 
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Velmi se zajímám o obor, jsem časově flexibilní a pracovitý, rád se zlepšuji v mnoha věcech a zde bych mohl nabídnout moji časovou flexibilitu a zároveň se konstantně zlepšovat v oboru, zároveň se zajímám poslední dobou dost aktivně o fotografovaní, dále také zvládnu dělat grafiku pro mé reportáže a články, myslím že jsem v Montgomery, Palomine, Blueberry a na mnoha dalších místech San Andreas strávil již nějaký ten pátek a stále mě baví zajímat se o poměry lidí a stavy ve vládě a obecně všude...
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Očekávám dobrý kolektiv a přátelské prostředí a karierní růst, dále bych rád využil přátelských vztahů na pracovišti a navzájem si pomáhal při těžších reportážích, mám rád přátelské lidi a tak očekávám, že budeme mít mezi sebou skvělé vztahy
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Zatím se mi bohužel nepodařilo 
  • (Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*: Zde bohužel zatím nic 
19.8.2021 12:47

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér


Přijati:

James Palmerg ((@lolcz ))

Prosím všechny přijaté, aby se mi pomocí aplikace Discord - WarezNavzdy#9487 ozvali o možném datumu a času pohovoru.


Nepřijati:

Thomas Naval (( @MestinCZE ))

Rád bych poděkoval všem nepřijatým v tomto výběrovém řízení, zkusit znovu svoji šanci můžete za 72 hodin.


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Maisy Duncan,

Vedoucí reportérka.

Samik

VIP

47
3.10.2021 21:42
  • Jméno a příjmení: Cole Peterson
  • Tituly: Ing, dr.h.c.
  • Věk: 32
  • Kontakt: 872855, email (discord: Samik#9494)
  • Vlastněné licence: Řidičské oprávnění skupiny B a C. ZP T1.
  • Kde současně pracujete?: Palomino Imports
  • Kde jste pracoval?: ZZS, PSA, CAMUS
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Tak prvně bych se představil. Jmenuji se Cole Peterson. Jsem z Německa, konkrétně z Düsseldorfu. Jsem pilný, zvědavý, pracovitý muž. Tato pozice mě zaujala i přes to, že s ní nemám žádné zkušenosti. Mohu vám nabídnout pracovitost a důvěru z mojí strany. Od té doby co jsem ve státě, tak RCN sleduji často. A chci se stát jedním s reportérů. A proč právě já? No jak jsem uvedl výše, jsem pilný pracovitý muž, kterého zajímá co se všude v okolí děje a rád to rozhlašuje dál. Práce v Red County News mi přijde hodně zajímavá a tak bych to tedy rád vyzkoušel. Dříve jsem maximálně tak točil videa na internet, ale rozhodně ne reportáže. A chci to s tím točením dotáhnout trochu výše, čímž tedy mohou být Red County News.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Od této práce očekávám akorát přátelský kolektiv zaměstnanců. Taktéž jsem přátelský, takže si budu určitě rozumět s lidmi, jež jsou přátelští jako já. Očekávám také nějakou pohodlnější pracovní dobu. Tím samozřejmě nemyslím že si můžu dělat co chci, ale myslím tím abych nemusel být v práci nonstop. To je asi vše co bych očekával.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Ne, nepracoval. Ale rád bych to změnil.
4.10.2021 17:02

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér


Přijati:

Ing. Cole Peterson dr.h.c. ((@Samik ))

Prosím všechny přijaté, aby se mi pomocí aplikace Discord - WarezNavzdy#9487 ozvali o možném datumu a času pohovoru.


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Maisy Duncan,

Vedoucí reportérka.

Nexoys

Hráč

20
11.10.2021 16:38, naposledy upraveno 11.10.2021 16:40 uživatelem Nexoys
  • Jméno a příjmení: Alexej Sergejovic
  • Tituly: N/A
  • Věk: 26
  • Kontakt:631-417
  • Vlastněné licence: B,C.
  • Kde současně pracujete?:Technicke služby, Shelby Industries, Walker & Carlsson..
  • Kde jste pracoval?: DHL.
  • Co nám můžete nabídnout?: Spoľahlivosť a efektivitu pri práci..
  •  Proč právě vy? (min. 100 slov): Ahoj volám sa Alexej pochádzam z Ruska niektorý mi hovoria taktiež Alex.. Tu máte niečo o mne.. Som schopný, spoľahlivý človek čo sa povie to vykonam, už moc nerád vytváram hádky, snažím sa k každému čo najlepšie ale keď je on ku mne neslušný odzrkadlí sa to na mne.. Do San Andreas som sa prisťahoval pred pár mesiacmi a už tu mam vybudovanú kariéru.. Rad sa priučím k novým veciam, som celkom pracovitý. Snažím sa s každým spriateliť, dohodnúť a spoločne dobre spolu vychádzať. Keď má niekto zbuzeruje snažím sa nabudúce napraviť. Som nekonfliktný človek, s ľudmi okolo mna vychádzam dobre, k novým veciam sa priučím rychlo. Viem sa do všetkého taktiež dostať rychlo..
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Od tejto prace očakávam príjemný kolektív, príjemných ľudí, aktívne vedenie, slušných ľudí, kariérny postup, kariérny rast, žiadne hádky, taktiež očakávam efektivitu od vedenia, prijemne vedenie, slušne vedenie, chcem aby má v práci niekto motivoval, Očakavam pohodlnú pracovnú dobu, tým myslím aby som mal nejaku tu voľnosť a nebol v práci non-stop. To je asi všetko.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nie. Nepracoval ale rad by som to zmenil :)

 

          

         [Podpis - A.Sergejovic]

Zeintar

Hráč

49
13.10.2021 23:11

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér


Nepřijati:

Alexej Sergejovic (( @Nexoys ))


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.


Yukimura Torio,

ŘediteL RCN.

21.10.2021 21:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.11.2021 20:23
  • Jméno a příjmení: Antonio Guiller
  • Tituly: Mgr.
  • Věk: 23
  • Kontakt: 480588, smail: antonio.guiller@smail.ic (DC: Holysek#6565)
  • Vlastněné licence: ŘP A, ŘP B, ŘP C, lodní licence, pilotní licence ARC, AGC
  • Kde současně pracujete?: PSA
  • Kde jste pracoval?: Tiskový mluvčí, kurýr
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Tak začal bych tady asi s představením. Mé jméno je Antonio Guiller, je mi 23 a pocházím z hlavního města Anglie a tím je Londýn. Práce v Red County News mě hodně zaujala a i přes to, že s ní nemám vůbec žádné zkušenosti tak bych to chtěl vyzkoušet. Mohu vám nabídnout mojí pracovitost, pečlivost a spolehlivost. To je také důvod proč se chci stát jeden z reportérů v Red County News. A proč vůbec já? V poslední době jsem se více začal zajímat o práci v Red County News, jelikož mi přijde celkem zajímavá a možná určitě i někdy zábavná.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Od této práce očekávám týmový, přátelský kolektiv a karierní růst. Samozřejmě, také počítám s náročností v práci. Očekávám také nějakou podporu od jiných a zkušenějších zaměstnanců. Taktéž očekávám nějakou podporu i od vedení
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Ne, nepracoval.

nnRayy

Hráč

29
29.11.2021 21:14, naposledy upraveno 29.11.2021 21:29 uživatelem nnRayy

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér

___________________________________________________

Přijati:

Kang Dae (( @neznamy#6946 ))

Antonio Guiller (( @Holysek ))

__________________________________________________

Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.

__________________________________________________

Eithne Reed

Hlavní Reportérka RCN.

1 2 3 4 5 6 7


Powered by LeoSight IFS
LT~80

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024