Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení - Reportér RCN

1 2 3 4 5 6 7



30.11.2021 15:39, naposledy upraveno 1.12.2021 12:29 uživatelem SheFisKo

Odosielateľ:

Robo Bakardi

Palomino Creek 4-5

Adresát:

Red County News, 1067

Palomino Creek

 


  • Jméno a příjmení: Robo Bakardi
  • Tituly: /
  • Věk: 21
  • Kontakt: robo.bakardi@smail.ic / 440-779
  • Vlastněné licence: A,B,C
  • Kde současně pracujete?: Monopol, G66, TSRC, W&C
  • Kde jste pracoval?: J&B, DHL, Shelby, T.spol...
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Moje meno je Robo Bakardi mam 21 rokov a veľmi bohaté skúsenosti s rôznymi prácami ako sú napríklad: Personalista vo firme Monopol, Manažér vo firme J&B, Správca komunikácii lll vo firme G66, Traktorista/Strunar vo firme Technické služby Red County, no uvidel som tento váš nábor a nevedel som odolať neprihlásiť sa. Keďže takúto prácu som nikdy nevykonával a zaujala ma rád by som vám poskytol moje nadanie na rýchle učenie sa nových veci taktiež moju pracovitosť a spoľahlivosť zručnosť riešiť aj manuálne veci ale taktiež aj papierovačky. Rád by som bol súčasťou vašich novín/redakcie už len kvôli tomu že ma baví informovať ľudí o nových veciach a zaujímavých veciach.                     
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Očakávam určite výborných a tímových kolegov ,ktorý ma do toho celého zasvetia a ukážu jak to celé funguje, očakávam určite ich motiváciu vo mne a že ma nasmerujú správnym smerom. Taktiež očakávam priateľské vedenie a jednoznačne nádhernú výplatu nebudeme si klamať no kto toto neočakáva tak klame. 
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Bohužiaľ ešte nie ale teším sa na prácu u Vás

VajkoChlpko

Hráč

57
30.11.2021 16:01
Odesílatel:
Dušan Badinský
LVA Freight Depot

Adresát:
 Red County News, 1067

Palomino Creek


  • Jméno a příjmení: Dušan Badinský
  • Tituly: Bc.
  • Věk: 14.7.1985
  • Kontakt: 623610, dusan.badinsky@smail.ic ((Brego#8499))
  • Vlastněné licence: B,C,lodná licencia, zbrojný preukaz T1
  • Kde současně pracujete?: Podpráporčík HZS, starosta Dillimore / kongresman
  • Kde jste pracoval?: Chvíľu ako manažér spoločnosti J&B, predtým po škole ako vyhadzovač
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Po vyštudovaný strednej školy, som nastúpil do autoškoly, a spravil si vodičské oprávnenie B a C. Medzi moje záujmy patria hasičský šport, ktorému sa venujem od kedy som začal chodiť na strednú školu, taktiež mám rád cyklistiku, badminton a posilovanie. Som spoločenský typ s dávkou humoru, ktorý sa rád učí novým veciam. Som technický typ zdatný v oblasti počítačov, jak hardvér tak softwér, taktiež zvládam aj nenáročné elektroinštálacie budov.
  • Co očekáváte od této práce?: Očakávam pracovnú morálku, príjemný spoločenský tím ktorý by ma zaučil do tohoto odvetvia. Férové správanie zo všetkých strán, či už to bude jednanie kolegov alebo vedenia.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nie, nepracoval

MestinCZE

Hráč

4
30.11.2021 18:04

Jméno a příjmení: Thomas Naval

Tituly:

Věk: 32

Kontakt: 395648

Vlastněné licence: Řidičské oprávnění skupiny B,C,A

Kde současně pracujete?: FedEx, Bennett OIL company, SimEx

Kde jste pracoval?: DHL, ALL-IN

Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov):  O dělání článků se již zajímám nějakou dobu a tak bych moc rád vytvářel články a reportáže právě pro RCN! Již jsem se tu párkrát hlásil, avšak neúspěšně... Mohu nabídnout aktivitu při dělání článků a reportáží, rád vyrazím do terénu a nebojím se jít po informacích. Nabídnout tedy mohu především aktivitu, jsem přátelský a ke kolegům se chovám ohleduplně a respektuji je. Bude mi tedy velkou ctí dělat pro vaši společnost!

Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Očekávám přátelský kolektiv a občasné volno, nejsem moc náročný a tak mi doopravdy stačí pouze a jen motivovaný a přátelský kolektiv. Občasné volno chci jelikož bych chtěl vykonávat i určitě přivydělky například u mé vlastní firmy. 

Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Zatím se bohužel nepoštěstilo:(

30.11.2021 20:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

laceyabysss

Hráč

35
30.11.2021 21:06
  • Jméno a příjmení: Orlando Anderson
  • Tituly: Bc.
  • Věk: 23
  • Kontakt: 407413, orlando.anderson@smail.ic
  • Vlastněné licence: A,B,C
  • Kde současně pracujete?: PSA, DOCAR
  • Kde jste pracoval?: PPL, Schenker, 
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov):  Tak, abych se představil,mé jméno je Orlando Anderson,  narodil jsem se 19.8. 1999 v Los Santos. Proč právě já,no,jelikož si myslím,že jsem pracovitý a rád se přiučuji nové věci. Jsem přátelský takže rád poznávám nové lidi. Mohu nabídnout pracovitost, spolehlivost a hlavně vždy dobrou náladu při práci.  Rád komunikuji s lidmi a také rád fotím. 
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov):  Nabitost, to,že když něco nebudu vědět,kolegové mi s tím pomohou. Také očekávám příjemný kolektiv a také,že mi to dá nějaké nové zkušenosti do mého života.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?:  Nepracoval.
30.11.2021 23:26, odstraněno 30.11.2021 23:28 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kr1st0fz

Hráč

13
30.11.2021 23:53
  • Jméno a příjmení: Dexter O´Connor
  • Tituly: Bc.
  • Věk: 26
  • Kontakt: (442852),dexter.o´connor@smail.ic
  • Vlastněné licence: A/B
  • Kde současně pracujete?: PSA, Firma menom BenCounty - (ochranka,SBS)
  • Kde jste pracoval?: DHL, Shelby industries.
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Tak rád by som sa vám na začiatok predstavil moje meno je Dexter O´Connor narodil som sa v San Fierru v roku 1995. Uchádzam sa o prácu reportéra a to z týchto dôvodov, od malička som rád napomáhal ľudom z toho dedukuje aj zmienená práca a to je konkrétne Polícia San Andreas, mám bohaté komunikatívné skúsenosti mám nadpriemerné schopnosti s pracou s ľudmi. Podľa ohlasov z môjho okolia to presnejšie od mojej rodiny, blízkých známych či ľudí okolo mňa mi bolo mnoho krát spomenuté že mám vynikajucé vyjadrovacie schopnosti. Som si istý že by som vám do tejto práce priniesol veľa a to maximálne pracovné nasadenie, tímovú prácu, a mnoho dobrých ohlasov. V skratke som si istý svojou úspešnosťou v pozícií Reportéra. Rád by som podotkol že som sympatický človek čo sa rád zoznamuje alebo si vytvára  nové vzťahy,k tomu všetkému som ešte veľmi pracovitý samozrejme aj nejaké chvíľe pre humor sa nájdu.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Určite očakávam skvelý a milý kolektív, mnoho nových známosti a kamarátskych vzťahov, nové poznatky a skúseností do života a možnú budúcu prácu snov.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nepracoval.     

                       Dexter O ''Connor.

mariox

Hráč

31
1.12.2021 19:46, naposledy upraveno 1.12.2021 19:48 uživatelem mariox
  • Jméno a příjmení: Pedro William Quarttez
  • Tituly: Bc.
  • Věk: 29 rokov.
  • Kontakt: 753144
  • Vlastněné licence: A,B,C
  • Kde současně pracujete?: HZS, Reed´s Company.
  • Kde jste pracoval?: HZS, Reed´s Company.
  • Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy? (min. 100 slov): Zdravím, moje meno je Pedro William Quarttez, narodil som sa 13.11.1992 v meste Madrid, v Španielsku. Základnú školu som študoval vo svojom rodnom meste popri, ktorej som sa venoval viacerým športom.. Viacerým preto, lebo som u žiadneho nevydržal moc času. Ale v piatom ročníku ma zaujal futbal, takže som sa mu začal venovať o niečo viac. U futbalu som taktiež ale nevydržal navždy, bohužiaľ len tri roky, takže rok pred ukončením svojej dochádzky na základnú školu. Ale spravil som dobre, pretože som sa v deviatej triede začal venovať škole ešte viac, než predtým, aby som spravil prijímačky. A podarilo sa.. Nakoniec som sa dostal na obchodnú akadémiu a tak isto, ako moja základná škola, bola aj moja stredná škola v Madride. Popri strednej škole som sa už ale bohužiaľ nemohol moc venovať žiadnym mojím záľubám naplno. Jednou dobou som premýšľal, či sa nevrátiť k futbalu, ale našťastie som si túto myšlienku vyhodil z hlavy. Po úspešne dokončených maturitách strednej školy, som sa teda premiestnil na vysokú školu. Moja vysoká škola sa taktiež nachádzala v Madride.. ( aké nečakané. predsa si nebudem zachádzať.. ) Jednalo sa o Vysokú školu Bezpečnostnú. V tej dobe som bol mladý a ešte veľmi hlúpy a robil si z toho srandu. Lenže po prvých dvoch mesiacoch, som si uvedomil, že by som sa mal začať venovať viac škole, ako chodeniam na zábavy. Vyhradil som si tak každý týždeň jeden deň pre chodenie na zábavu a ostatné dni pre učenie. Takto som to robil celé tri roky... A vyšlo to! Úspešne som dokončil svoje vzdelanie v mojich dvadsiatich dvoch rokoch. Pobudol som si teda ešte tri roky v Madride, aby som strávil čas, s kamarátmi a ľuďmi, na ktorých som nemal čas počas školy. No, prišlo mojich 25 rokov, ja už som mal niečo málo zarobené a rozhodol som sa odletieť. Našiel som si pekné bývanie v San Andreas, konkrétne v Los Santos na adrese East Beach. Takže prešiel tak mesiac a pól a bol som úspešne nasťahovaný v dome a v štáte kde plánujem dožiť svoj život. Veľmi sa mi tu zapáčilo a chcel by som sa tu zlepšovať, ako pracovne, tak aj svojou osobnosťou.
  • Co očekáváte od této práce? (min. 50 slov): Príjemný kolektív, s ktorým sa mi bude dobre pracovať. Očakávm od tohto prácu, ktorá ma bude baviť nie chvíľu, ale dlhodobo. Nové známosti, vzťahy, poznatky a skúšenosti.
  • Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nie.
  • (Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*: -  

                                                                                                                                         Pedro William Quarttez

nnRayy

Hráč

29
1.12.2021 19:54

Výsledky výběrového řízení, RCN - Reportér

 


Přijati:

Robo Bakardi (( @SheFisKo ))

Dušan Badinský (( @VajkoChlpko ))

Pedro William Quarttez (( @mariox ))

Dexter O´Connor (( @Kr1st0fz ))


Nepřijati:

Thomas Naval (( @MestinCZE ))

Orlando Anderson (( @laceyabysss ))

Jeffrey Edwards (( @neznamy#5070 ))

Rád bych poděkoval všem nepřijatým v tomto výběrovém řízení, zkusit znovu svoji šanci můžete za 72 hodin


Výběrové řízení je neustále aktivní, můžete nadále posílat své přihlášky.

 

Eithne Reed

Hlavní Reportérka RCN

Ironside27

Hráč

2
1.12.2021 21:18

méno a příjmení: Alexej Kruhulov
Tituly: -
Věk: 21
Kontakt: 512 112/ alexej.kruhulov@smail.ic
Vlastněné licence: B,C
Kde současně pracujete?: Corrnet, Walker & Carlsson
Kde jste pracoval?: -
Co nám můžete nabídnout? / Proč právě vy?: Pracovitost a dost času pro práci
Co očekáváte od této práce?: Dobrý kolektiv a zábavnou práci
Pracoval/a jste dřív u Red County News? Pokud ano, na jaké pozici?: Nepracoval
(Volitelné!) Příloha vašich prací v oboru novinářství*: Žádné, rád se přiučím

1 2 3 4 5 6 7


Powered by LeoSight IFS
LT~77

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo