Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Fatti77


neznamy#3978

Smazaný účet

12
21.3.2021 16:23

Přezdívka: Fatti77

Věk: 15

Zkušenosti: Nějaké zkušenosti mám z jiného serveru.

Komunikační dovednosti: Umím komunikovat s lidmi a vysvětlit jim spoustu věci ať už na Discordu, TS3 nebo přímo ve hře.

Mám čas: Celý den.

Další informace o mně:

Zdravím celý Leosight AT a hlavně mého kamaráda Frujtyho. Já jsem Matěj, ale většina lidí mě zná pod přezdívkou Bengoro, Je mi 15 let a bydlím v městě kousek od Hradce Králové. Jsem na konci deváté třídy a chystám se jít na bezpečnostné právní akademii v Malých Svatoňovicích. Mezi mé největší záliby patří hraní fotbalu, hokeje či další sporty a Policie. S RP jsem začínal na Artheonu, kde jsem měl naRPeno přes 600 hodin, poté jsem se přesunul sem na Skimo, kde hraji do dnes. Co se týče mé osobnosti, tak se snažím být nestranný, řešit vše s klidem, protože s klidem jde vše lépe. Snažím se lidem pomáhat nejen zde na Skimu, ale i jinde, když znám odpověď, tak rád odpovím. Ke konci Vám chci poděkovat za Váš čas a vyhodnocení přihlášky. s Pozdravem BENGORO

13.4.2021 17:15

Ahoj @neznamy#3978,

 

Po zhodnocení tvé přihlášky jsem došel k závěru, že na pozici helper postupuješ. Jménem celého HT i AT ti k postupu gratuluji. Nyní tě poprosím, pokud tvůj zájem o pozici helpera stále trvá, abys mě kontaktoval na Discordu (SedliX#2670). S pozdravem,

SedliX.


Powered by LeoSight IFS
LT~49