Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - Tempestus


Tempestus

Hráč

43
29.6.2018 11:57

Přezdívka: Tempestus

Věk: 21

Zkušenosti: Již četné zkušenosti se spravováním nejmenovaného serveru pod vedením určitého velmi známého individua. Další zkušenosti se spravováním serveru Skimo, na Skimu později jako Lead Admin, na nejmenovaném serveru pouze jako řadový administrátor. Menší zkušenost s Mappingem, slušnější zkušenosti s Texturami.

Komunikační dovednosti: Samozřejmé, TeamSpeak, Skype apod. Mikrofon samozřejmostí, a předpokládám, že slušný. Komunikativní znalost v Češtině - rodilý mluvčí, dále Anglický Jazyk - Plynule.

Mám čas: Převážně během odpoledne a večerů, prakticky po práci, po cca šesté, sedmé hodině

Další informace o mně:

Tak všichni mě určitě znáte, Tempestus, Steele, Larks, Caff, jmen je dost, věnuji se Airsoftu a vším spojeným s vojenstvím. Dále rád pracuji s počítačem a hraju na něm, pracuju pro Amazon, a proto jsou moje doby online již omezené a příjmy poměrně slušné. Rád Vám všem tady vypomůžu a budu se snažit za řádný chod serveru.

29.6.2018 15:49

Přijat na pohovor (TS3), domluvíme se prostřednictvím PM na vyhovujícím termínu.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024