Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MC Administrátor - pavot


neznamy#15

Smazaný účet

34
2.2.2019 18:13, naposledy upraveno 5.2.2019 22:20 uživatelem neznamy#15

Přezdívka: pavot

Věk: 17

Zkušenosti: Na několika MC serverech jsem už administrátor byl. Někde dokonce i builder, ale to už je dlouho. Naposledy jsem byl administrátorem na vašem MC serveru, ale nemůžu si vzpomenout jakej to zrovna byl. Jak už obrázek na foru naznačuje tak jsem docela machr v kopání bloků. Taky nějaký základní ovládání world editu, admin příkazy bych měl znát pokud nejsou nějak upravený.

Komunikační dovednosti: Česky mluvit i psát mluvím, gramatika...noooo. Angličtinu tu už zvládám.

Mám čas: Každý den, jen každý druhý víkend nejsem doma

Další informace o mně:

Jmenuji se Pavel Votýpka. Bydlím v Bělé pod Bezdězdězem a učím se Instalatérem. Ve volném čase koukám na seriály, nebo hraju moje oblíbené hry. Na počítači strávím většinu svého volného času. Čas od času se dokonce vypne i MTA server a já o tom nic nevím. (y).

6.2.2019 00:53

Přihlášku zamítám, především z důvodu ne příliš veliké aktivity a iniciativy v rámci komunity v poslední době před podáním přihlášky.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024