Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - romus123


romus123

Hráč

11
3.4.2021 11:53

Přezdívka: romus123

Věk: 21

Zkušenosti: Roleplay thalie nwn 1 rok, skimo 6 měsíců( i na starém skimu) , fivem rp pár měsíců. Zkušenosti jako admin či helper na gta mta skoro žádné, ale hráče zaučuji občas už jako obyč hráč. Dříve vlastní minecraft server, vlastní nwn server, Helper na fivem rp.

Komunikační dovednosti: čeština, angličtina, němčina

Mám čas: Přibližne celý den, kvůli tomu, že hraju z nemocnice, do budoucna se to omezí na 4 až 6 h denně. (opět budu chodit do práce)

Další informace o mně:

Takže zdravím všechny, postupně nás opustilo pár lidí z AT a chci se přidat k teamu. Hráče tak jako tak už zaučuji teď (do firmy mi chodí nováčci a serveru). O mě no je mi 21 let, lečím se z rakoviny krve (leukémie) učil jsem se na elektrikáře, ale školu po autonehodě neměl chuť dokončit, pracoval jsem v Německu jako elektrikář, zkusil v česku například práci u M&M reality a podobně. Rp už hraju nějakou dobu, jelikož se u toho dá zabavit na několik hodin a popravdě utéct před realitou. Zápory : Občas výbušný, nervní. Klady : Umím vyslechnout, poradit, ochotný.

13.4.2021 17:05

Ahoj @romus123,

 

Po zhodnocení tvé přihlášky jsem došel k závěru, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • trest, který jsi ve hře dostal za poslední měsíc.

Děkujeme ti za zájem posílit náš herní tým. Tentokrát to nevyšlo, přesto neztrácej naději a neboj se podat novou přihlášku, jakmile splníš všechny podmínky náboru. Přeji hezký den,

SedliX.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024