Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - PavolRovia


Sensei

Hráč

27
9.4.2021 12:26

Přezdívka: PavolRovia

Věk: 17

Zkušenosti: 550 hodín, snažím sa zlepšovať každým dňom.

Komunikační dovednosti: Funkčný mik, gramatická korektnosť, trpezlivosť

Mám čas: 5-12hod. ako kedy

Další informace o mně:

No na úvod, by som začal tým, že už som helper bol, chvíľku, počas mojich prvých 100hodín na tomto servery. Bol mi odobratý za odpojenie z RP akcie, čo bolo nechtiac a pripojil som sa hneď ako to bolo možné, žial v tomto Rataj ognoroval správy tak sa to neporiešlo. Nevermind, za ten čas čo som ho nemal som nabral ohodne viacej skúseností a príde mi že 100 hod na helpra je málo, môj typ. Dokopy mám okolo tých 550 hod. Za ten čas som sa oboznámil s pravidlami a RP viac-> Snažím sa zlepšovať každým dňom a dodržovať pravidlá. Mám nejaké tie banány ale väčšina z nich je z čias kedy som to ešte nebral na takú veľku váhu. Teraz sa vyhýbam banom oblúkom a tie posledné čo mám tak buď z nedbalosti alebo z nevedomosti. Taktiež aj bez nejakej hodnosti helpra sa snažím napomínať a navádzať na sprvnú cestu ostatných hráčov alebo nováčikov, ktorí porušia nejaké to pravidlo. Moja aktivita je tu na serveri či fóre je väčšinou nejakých tých 5-7 hodín ale sú dni kedy som online aj 12-13 (blázon). Takže rád by som priložil ruku k dielu a prihlásil sa na pozíciu TGM, kde by som vedel venovať tie 2-3 hodinky denne riešeniu reportov. No najprv by som si rád prešiel pozíciou helpra tak jak sa patrí. Ďakujem za prečítanie a vyjadrenie. Pavol, voľná pomocná ruka, out.

bit

Hráč

49
9.4.2021 12:30

Nesouhlasím z důvodu tvých banů, které jsou většinou za nonRP

neznamy#2452

Smazaný účet

17
9.4.2021 14:07

Čau Pavol,

Pokiaľ správne viem, tak ty si v HT bol, lenže si bol vyhodený po pár hodinách kvôli tomu, že si porušil určité pravidlo In Game. Som osobne proti tomu aby si bol v Helper Teame. Hádam ťa moja odpoveď neurazila. Prajem ti pekný zbytok dňa.

Sensei

Hráč

27
9.4.2021 14:18

Ano, ako som písal hore->odpojenie :/ a ďalej k mojim banom tiež ako som povedal hore, boli dávno a teraz sa im snažím vyhýbať ;) Akože nejdem sa tu ľutovať ani prosiť, proste iba dobrá duša rada pomôže, toď vsjo ;)

13.4.2021 17:11

Ahoj @Sensei,

 

Po zhodnocení tvé přihlášky jsem došel k závěru, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • nesouhlas komunity (více nesouhlasů než souhlasů pod přihláškou).

Děkujeme ti za zájem posílit náš herní tým. Tentokrát to nevyšlo, přesto neztrácej naději a neboj se podat novou přihlášku, jakmile splníš všechny podmínky náboru. Přeji hezký den,

SedliX.


Powered by LeoSight IFS
LT~71