Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška TS3 Administrátor - Jarason


30.6.2018 23:43

Přezdívka: Jarason

Věk: 18

Zkušenosti: Jsem študovaný elektrik boi.

Komunikační dovednosti: Umím česky i anglicky a také čenglish.

Mám čas: All day, all night. Until Zorra invites me to her apartment.

Další informace o mně:

Mám PC za +-60k. Jsem platina 2 v R6S. Mám rád palačinky s marmeládou a vyznávám džihád.

Majki

Hráč

19
1.7.2018 00:13

ANO!

1.7.2018 13:45

Více se rozepiš a ber svou přihlášku seriózně.

1.7.2018 17:32

Přezdívka: Jarason, také znám jako Pojišťovák nebo Džihád.

Věk: 18,9

Zkušenosti: TS3 Administrátora jsem dělal už na několika menších TS3 serverech. Co si tak pamatuji tak si na mě nikdo nestěžoval. Také jsem momentálně správce R6S sekce. Sice bez jakýchkoli možností ji spravovat ale co už :D

Komunikační dovednosti: Umím česky i anglicky. Také trochu rusky, ale pouze trochu.

Mám čas: Téměř každý den. Sem tam se vyskytne nějaký ten den kdy se nemohu dostavit, ale ty se objevují jenom vyjímečně.

Další informace o mně: Mohu se zdát jako ten typ člověka, který nebere nic vážně, ale když dojde na něco vážného jsem plně seriózní a řekl bych, že i spravedlivý. Pokud někdo má nějaký problém, tak jsem víc než ochoten pomoci. Jsem jinak celkem dobře obeznámen s pravidlama TS3 Serveru LeoSight. Nejsem sice schopen je z hlavy nadiktovat jako básničku, ale vím co se smí a co ne.

5.7.2018 11:15

Nakonec není momentálně další TS3 Administrátor potřeba, stejnou přihlášku však můžeš použít příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024