Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - emirmazec075


emirmazec075

Hráč

7
20.4.2021 14:59

Přezdívka: emirmazec075

Věk: 10

Zkušenosti: Nemám

Komunikační dovednosti: Jdou

Mám čas: Skoro celej den do 18:00

Další informace o mně:

Dobrý den já jsem Emirmazec a mám zájem být Helper prosím skuste to semnou protože nikdo mě nechce takže bych chtěl to skusit a těšil bych se ktomu bych Udělal reklamu na váš server na Youtube! Rád Bych Chodil sem každý den a Je tento server super a bych děkoval 1 rok snažil jsem se napsat Informace o mě :/ takže je tento server hodnocenej 10/10 Děkuji za pochopení z Pozdravem EmirMazec075 :3

bit

Hráč

49
20.4.2021 18:33, naposledy upraveno 20.4.2021 18:34 uživatelem bit

Nesouhlas z důvodu pěkného rejstříku banů, které jsou většinou za nonRP, věku a chabě sepsané přihlášky.

20.4.2021 18:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Robiiinek

Hráč

15
20.4.2021 20:59

Nesouhlasím... A to z důvodu, historie banů jak už tu bylo zmíněno, přihláška chabá, + v 10 letech, nevím zda by ti to přišlo. Přeji hezký zbytek dne.

1.5.2021 13:15, odstraněno 1.5.2021 13:17 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.5.2021 12:14

Ahoj @emirmazec075

po zhodnocení tvé přihlášky jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • nedostatečný počet nahraných hodin,
  • nedostatečná přihláška,
  • nesouhlas komunity s přihláškou.

Děkuji ti za zájem stát se helperem. Pokud by tvůj zájem o tuto pozici nadále trval, neváhej s podáním další přihlášky, jakmile budeš splňovat všechny požadavky (alespoň sto nahraných hodin). Dále tě poprosím, v případné další přihlášce v sekci "další informace o tobě" napiš pár slov o sobě, abychom si o tobě dokázali udělat obrázek.

s pozdravem,

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~58