Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Falleagle


neznamy#598

Smazaný účet

23
20.4.2021 23:07, naposledy upraveno 21.4.2021 11:30 uživatelem neznamy#598

Přezdívka: Falleagle

Věk: 7 806 dní ( 2 dekády, 1 zima a pár týdnů )

Zkušenosti: Lead Support na projektu, který se nikdy neuskutečnil, Anteros - Support ( cca 3 měsíce ), Skimo 5.1 - Lead Support ( pár týdnů ), Artheon - Od Supporta po Lead Administráta (cca. 9 měsíců ) a Následně Skimo 5.2 County - Lead Administrator, následně Team Manager po dobu cca 5 měsíců.

Komunikační dovednosti: Čeština - Rodilý mluvčí, Italština - Rodilý mluvčí, Angličtina - B2/C1, Němčina - A2-B1, jsem Extrovert, takže jsem ukecanej a mám tendenci negativně laděné situace vždy nějak "zlepšovat" mým trapným humorem pro lidi s extra chromozomem

Mám čas: Individálně, spíše odpoledne a k večeru

Další informace o mně:

No, co o sobě napsat? Vlastně velká část z Vás mě stejnak zná, takže si to sfoukneme odznova. Ahoj, jmenuji se Marco, je mi jednadvacet let, čtyři měsíce a 20 dní. Bydlím v menším městečku uprostřed Divočiny .. teda Vysočiny, která se rozkládá přesně mezi civilizací a Prahou. Již 6 let pracuji v Gastronomii, momentálně v jednom nádherném čtyřhvězdičkovém resortu, teda pracuju tam, pokud není nějaké vládní opatření. Během uzavírky makám s kamarádem pro jednu stavební firmu jako random dělník v Hradci Králové, kam se doufejme i brzo budu stěhovat, protože Hradec je top a kdo tvrdí opak v Hradci pořádně nebyl. Mezi mé koníčky .. vlastně mám jen jeden pořádný koníček, patří Militry Airsoft, kde již skoro 4 roky figuruji v teamu pod zkratkou UPSO jako Radista. Mezi mé další záliby patří sebevzdělávání praktickou činností ( nenávidím teorii, protože si nerad zapamatovávám texty a jiné blbosti, co musím číst, nejsou-li to memes z netu ), Bushcraft, Tracking a jednu chvíli jsem měl křečka, co se jmenoval Bivoj, ale ten už je ve Vallhale, od té doby nevlastním jiné mazlíčky. Jsem poměrně upovídaný člověk, i přes to, že spíše mluvím blbosti, co nikdo nechápe,ale disponuji i zdravým rozumem, sebezáchovou, disciplinovaností, jsem vychovanej a nekoušu ... moc. Mé sny jsou procestovat svět, dostat se do AČR a nikdy nezestárnout. Mám šílený strach z 8mi nohých kámošů, ikdyž paradoxně můj nejoblíbenější superhrdina je spider-man, nemám rád děti a přesto jezdím na dětské tábory, abych si to každoročně připomenul. Rád řeším mezilidské problémy a okrajově se zajímám o psychologii. Rád bych jen zmínil, že více bych měl zájem o post vyšší, než je helper, ale mám li si tím projít, tak budiž.

Holub

Hráč

45
21.4.2021 07:17, naposledy upraveno 21.4.2021 07:46 uživatelem Holub

Budu první a (s největší pravděpodobností) také poslední, kdo tady hodí nesouhlas. A důvodem je to slavné Audi R8, které se tady nějakou dobu zpět řešilo. Nemám nic moc proti tomu, že to vzniklo (spíš to mělo vzniknout jako temporary auto, v té stávající podobě je to už o něčem jiném). To, proti čemu jsem proti, bylo to zatloukání toho, že "to auto tolik nejede." Kdyby jsi tehdy byl upřímný a uvedl jak to doopravdy bylo (dodnes mě udivuje, že to dokázal upřímně napsat pouze jeden člen AT - jemu palec nahoru), tak bych měl odlišný názor. Promiň, prostě (podle mě) člen AT by měl být férový a přiznat si svou chybu namísto zatloukání, které ničí nejen jeho důvěryhodnost, ale i důvěryhodnost AT. 

//EDIT - Zchovankyo, tvůj názor jakožto někoho, kdo takto protlačil skrze Falla ilegální činnost, neberu jako legitimní. Běž si radši hrát s Glockem s upravenou pažbou. Děkuji.

21.4.2021 07:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

45
21.4.2021 07:42, naposledy upraveno 21.4.2021 07:48 uživatelem Holub

Jako sorry, ale to jsi to auto nezkoušel? Když už člověk dělá unique handling, tak to (logicky) vyzkouší dřív, než to uloží, nebo pošle do oběhu. To mi přijde jako pravý opak disciplinovanosti a zdravého rozumu. 

 

21.4.2021 07:53, odstraněno 21.4.2021 11:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.4.2021 02:46
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kanee

Hráč

7
29.4.2021 00:40

Tektéž souhlasím, chyba nechyba, stále to je člověk který se vyzná a poradí tak, jak se má - dobře. Dlouhá historie, zkušeností, snad se rozhodne dobře :)

"Here's looking at you, kid."

3.5.2021 12:17

Ahoj @neznamy#598,

po zhodnocení tvé přihlášky jsem rozhodl, že na pozici helper postupuješ. Trvá-li nadále tvůj zájem o tuto pozici, kontaktuj mě na Discordu (SedliX#2670), kde ti předám další informace.

s pozdravem,

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~134

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
rock

130Kč dnes v 10:49

Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024