Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - FLYER


20.7.2019 22:45, naposledy upraveno 20.7.2019 22:55 uživatelem FLYER

Přezdívka: FLYER

Věk: 16

Zkušenosti: Byl jsem majitel pár minecraft serverů, taky jsem byl helper i admin v minecraftu a taky jsem adminoval jiném TS3 serveru, ale to je asi vše.

Komunikační dovednosti: Umím česky, samozřejmě rozumím slovensky, anglicky (tam se někdy zamotávám při výslovnosti ale jinak plně rozumím) a umím číst azbuku, jsem dostupný na tsku a i na discordu.

Mám čas: Času mám dost, nedostupný jsem jen každý den v 8 večer.

Další informace o mně:

Tak jmenuju se Alex, studuju elektrotechniku a rád hraju hry, hodně, a taky moc rád sleduju seriály, jsem přátelský a většinou se pokouším spřátelit s každým novým, často se pokouším být vtipný i když mi to vlastně moc nejde, na leosightu už jsem rok, jsem hodně vybíravý a taky dost soutěživý, a taky už dál nevím co tu napsat takže se kdyžtak ptejte na cokoliv, zatim. ✌

27.7.2019 13:24

Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor na pozici Helper.


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo