Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - pavot


neznamy#15

Smazaný účet

34
30.7.2019 20:58

Přezdívka: pavot

Věk: 18

Zkušenosti: Párkrát jsem byl administrátorem a supportem přímo u vás takže asi tak, párkrát i někde jinde, ale tam se to nedalo když furt miznula databáze.

Komunikační dovednosti: Česky umím i když podle školního hodnocení to tak nevypadá a s angličtinou na tom nejhůř zrovna nejsem.

Mám čas: Čas mám furt, pokud teda nejsem v práci. Ale i před prací mám pár hodin na hraní.

Další informace o mně:

Jmenuji se Pavel a na portálu jsem vlastně hned od založení. Rád hraju hry jako Minecraft, Arma 3 nebo Fallout/Skyrim. Většinu svého volného času stravím hraním her, sledování videí nebo filmů. Čas od času jdu i ven.. ale počkat do jdu do krámu a to bydlím hned nad ním. Na portálu nejsem jeden z těch nejaktivnějších, ale i tak se zapojuji do nějakejch těch akcích nebo se skočím jen tak podívat na TS, Discord sleduju pravidelně.

31.7.2019 22:28

Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor na pozici Helper.


Powered by LeoSight IFS
LT~18