Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - martin1500


martin1500

Hráč

8
22.4.2021 22:01, naposledy upraveno 22.4.2021 23:47 uživatelem martin1500

Přezdívka: martin1500

Věk: 15

Zkušenosti: nemám, ale chtěl bych se naučit :)

Komunikační dovednosti: Čeština, Slovenština a Angličtina ale né moc teda

Mám čas: 2-6 hodin

Další informace o mně:(V tomhle popisování nejsem nějakej Máster tak proto taková kvalita)

Mé jméno je Martin, narozen roku 2006. Jsem z Ústeckého kraje. Na pozici Helpra jsem si už jednou dával přihlášku ale napsal jsem tam blbosti. O pozici helpera mám zájem z důvodu: poslední dobou se mě hráči ptají v OOC na nějaké věci třeba jak natankovat, to bylo zrovna dnes, ale občas to i mixují. Hlavně bych si chtěl zkusit taky něco jíného než být jen hráč. Také rád pomůžu když můžu. Už dlouho hraju RP mám zkoro 600 hodin nahraných. No je mi  teda 15 let chodím zatím ještě do 9tky, mám podanou přihlášku na Autoelektrikáře a truhláře. Naučím se zkoro vše co se týká her. Mezi mé koníčky patří: Hraní PC her a chození ven s kamarády. No když  budete mít něco proti tak mi prosím napište co abych věděli v čem se zlepšit. No snad vás to zaujme a když jo tak doufám že mě vezmete aspoň se naučím něčemu novému, když ne tak smůla pro mě. Díky předem za odpovědi a příjemný zbytek dne. :)

(Vím že je to takový pomotaný, ale nejsem spisovatel :) )

3.5.2021 12:09

Ahoj @martin1500

po zhodnocení tvé přihlášky jsem rozhodl, že na pozici helper nepostupuješ. Důvodem je:

  • nesouhlas komunity s přihláškou.

Děkuji ti za zájem stát se helperem. Pokud by tvůj zájem o tuto pozici nadále trval, neváhej s podáním další přihlášky, ideálně nejdříve za 14 dní.

s pozdravem,

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024