Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Layz sa lúči


Layz

VIP

8
24.4.2021 00:37, naposledy upraveno 20.12.2023 20:57 uživatelem Layz

Všetko  raz končí a to aj moje pôsobení tady na Skimu, poznal som nespočet novýcha úzačných ľudí. Kdo vie , možno Vás tu niekedy prídem zase navštíviť , ať se Vám tu všem jen a jen daří, mějte se. <3

 

@FLYER , ty si bol pre mňa vždycky ten nejlepší administrátor , vždycky si pomohl a užil jsem si s tebou skvělé RP. 

 

@ToxicCZ , @Nyxoy , @dejv5509 , vy ste  frajeri , sice nemáme tolik naerpeno jako , ale bola svámi neskutočná sranda aj počas RPnia , ale aj na Discorde , niekedy som vám to nedával najavo , ale mám vás rád. <3

 

@Rhyme , ty si mega veľký týpek , je s tebou neskutečna sranda aj počas RPnia , ale aj na Discorde , dúfam že taký vtipný aj zostaneš.. PS : Začni už konečne chodievať von :D

 

@neznamy#3978 , na teba som mal vždicky nervy , lebo už si ma sral s tvojími narážkami aj počas RPnia ale hlavne na Discorde.. dúfam že sa zmeníš a nebudeš s @Nyxoy Toxický na všetkých , ale aj přesto , ako si ma stále sral a provokoval , stále mám ťa rád.

 

Ďakujem celému zboru PSA , ktorý to zvládli so mnou až doteraz v PSA :D a verím že niektorý jedinci sa spamatajú a neboli arogatný (je ich  tam zopár , ale nebudem menovať)

 

@Lexikonn , s  tebou jsem si za celé skimo  docela dost oblíbil, si veľmi dobrý týpek , hodně štestí , Maj sa.. :)

 

Na konec bych chcel poděkovat všem, s ktorými jsem  erpil či získal nějaké zkušenosti, zážitky apod,  ,chcem všem povedať že z celého  z HT a AT, jste frajeri. A úplně na konec konce chci poděkovat @Rataj za všetko čo tu robí a vytvárá nám tu všetkým skvelé požitky zo hry. 

 

Možno na niektorých som zabudoľ označiť , alebo spomenuť , chcel by som , ale bol by som tu dorána.. Tak sa svámi všetkýma lúčim a snad sa niekedy ešte uvidíme , majte krásny a úspešný život , Majte sa ! <33

24.4.2021 04:31, odstraněno 24.4.2021 04:31 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
24.4.2021 11:32

Lay...kdo se loučí?

ToxicCZ

Hráč

7
24.4.2021 12:56

Respek díky za společné Rp a volání na discordu, jsi byl vždy frajer i když jsi hučel do mikráku jak mexická kurva ale jsi frajer a cením tě, za mě velké F, respekt pro tebe.

neznamy#4508 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.6

KrysCZ

Hráč

30
24.4.2021 20:16

24.04.2021 v 00:37 : Layz sa lúčí

24.04.2021 ve 20:10 : ✪ Richard Mayer se zasmál.

Layz

VIP

8
24.4.2021 20:45

Mno.. vieš chceľ som zarpiť odlet z mesta a rozlúčiť sa s IC kamarátmi.. , ale to by musel mať niekto vyššie IQ ako jednociferné :) 


Powered by LeoSight IFS
LT~117

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo