Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o skrátenie banu/unbanu


Drelamond

Hráč

9
29.4.2021 17:36, naposledy upraveno 29.4.2021 18:27 uživatelem Drelamond

Zdravím zdravím, chcel by som sa ospravedlniť za moje cop provokating + powergaming , viem čo som spravil som si toho vedomý a sľubujem že už to viacej krát neporuším.

+ Chcem sa ešte ospravedlniť administrátorovi @FLYER (Flája Flájo)

za moju arogantnosť a výbušnosť , nechcem mať proti nemu nič.

Chcem byť sním v pohode a nemať žiadné problémy.

Chcel by som požiadať aby mi ban skončil. Alebo aspoň skrátil, nemám čo robiť a dosť sa nudím.

Server ma veľmi moc baví tak prosím.

Dakujem!

Drelamond

Hráč

9
29.4.2021 20:24, naposledy upraveno 29.4.2021 20:36 uživatelem Drelamond

Zdravím , chcem ešte dodať že chcem sa ešte ospravedlniť k môjmu druhému porušeniu pravidiel, to jak som z auta ukradol veci sľubujem že už to robiť nebudem, jedine cez admina aby som mal povolenie.

Chcel by som požiadať v mene celý admin-team nech mi prosím udelia unban, chcem si zahrať.

Chcem sa opakovane ospravedlniť za moje porušené pravidlá, som nováčik a rýchlo sa učím každým 1 dňom.

Prosím odpuste mi. Sľubujem vám že vás už nesklamem.

Prosím aby som dostal odpoved čo najskvôršie.

Dakujem predom!

Sensei

Hráč

27
30.4.2021 11:12, naposledy upraveno 30.4.2021 11:13 uživatelem Sensei

Hoj, Dealmond...

Dám ti tu pár rád, aby si sa vyhol podobným situáciam ;)

  • V prvom rade prečítaj si v pravidlách bod 11
  • V druhom rade prečítaj si pravidlá, hlavne pravidlo číslo 33 a číslo 3
    • Je zaužívaná taká vec a volá sa Edit, ide o to, že upravíš predošlú správu, a niekde na spodok, či na vrch dopíšeš (najlepšie hrubo vyznačeným písmom) slovo EDIT: a správu, ktorú si potreboval dopísať neskôr ;)
  • Taktiež "najskvôršie" sa píše bez v, čiže najskôršie
  • Jak sa nudíš, skús si zobrať vysávač a skús povýsavať nejakú časť domu, z vlastnej skúsenosti ti poviem, že tým zabiješ dve muchy jednou ranou, teda sa zamyslíš, o čom RP je a o čo tu prímárne ide, a budeš mať doma čisto ;) (Ak by to nefungovalo určite pomáha aj utieranie prachu, či celkové upratovanie alebo iná práca)
  • A na záver, stačí sa ospravedlniť iba raz, stručne a výstižne v jednej vete, a nie zbytočne pchať "prepáčte, odpusťte mi, či sľubujem, že už to nuerobím" do každej vety, potom to stráca význame.

Pavlík, vždy rád pomôže, k vašim službám...

30.4.2021 22:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.5.2021 15:40

Dle toho jak jsi se předvedl nejen ve hře, ale i tady na fóru tvou žádost o unban zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~32