Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o udelenie koncesie na úpravu motorových vozidiel pre firmu Shelby Industries Inc.


Sensei

Hráč

27
13.5.2021 22:51, naposledy upraveno 21.6.2021 21:45 uživatelem Sensei

Podatel: Pavol Shelby

Věc: Žiadosť o udelenie koncesie na odťahovanie vozidiel pre firmu Shelby Industries Inc.

Odůvodnění: Vážený kongres, žiadam o udelenie koncesie na odťahovanie vozidiel, pre firmu Shelby Industries Inc. Naša firma by rada prispela a pomohla k udržovaniu čistých ciest v celom San Andreas, častokrát je  nejaké auto pohodené v strede cesty a ohrozuje bezohľadných vodičov, ktorí zbytočne spôsobia nehodu a ublíženie na zdraví jak sebe tak potenciálným okoloidúcim. Pridal by som menšiu žiadosť a to, aby súd najprv poriešil túto žiadosť (viď prílohu) pred riešením tejto, aby sa vyhlo zbytočným problémom a naťahovaniu žiadosti.

Záměr: Získať povolenie pre odťahovanie vozidiel

Přílohy: Kópia žiadosti o premazanie trestného registru

 

((Borci prosím pred tým než zamknete danú tému, prečítajte si čo zamykáte, podal som si sem dve rôzne žiadosti a z toho jednu zamkli bez nejakej odpovede, takže námahu stým napísať novú žiadosť si nedám, čiže nechcem vidieť že niekto bude mať problém s tým, že som to iba skopčil, ďakujem.))

((EDIT: aha, názov nesedí na "Věc" :PPP, jedná sa sa o odťah, nie upravu motorov :P ))

Robiiinek

Hráč

15
21.6.2021 22:43

Podatel: Pavol Shelby

Věc: Žádost o udělení koncese na odtah vozidel.


Vážený pane Shelby,

Váš podnět přesouvám do třídění.
Závěr se bude odvíjet od plánované inspekce. O rozhodnutí kongresu vás budeme informovat.


S pozdravem MUDr. Ing. Jacob Smith
Kongresman San Andreas

zeldinko

Hráč

45
15.11.2021 20:25

Podatel: Pavol Shelby

Věc: Žiadosť o udelenie koncesie na odťahovanie vozidiel pre firmu Shelby Industries Inc.


Vážený pán Shelby, 

ospravedlňujeme sa za dlhú čakaciu dobu pri riešení vášho podnetu. Ak váš záujem aj naďalej pretrváva, tak si prosím podajte nový podnet s touto žiadosťou.


S pozdravom Benjamin Reed
Kongresman San Andreas 

 

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo