Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Red County News


KrysCZ

Hráč

30
19.5.2021 00:10

Podatel: Vasil Tereshchenko

Věc: Možné porušení zákona č. 14/2020 §22 ze strany Red County News


Odůvodnění: 13.05.2021 v 15:52 byl ze strany Red County News vydán článek, který se zabýval

                        údajnou ilegální činností z mé strany, kterou absolutně popírám.

                        V článku jsem byl nařčen z porušení zákona č. 14/2020 §26 a zákona č. 6/2020 §1.

                        Ani jednoho porušení těchto závažných trestných činů jsem se nikdy nedopustil.

                        Autor článku o porušení zákonů psal, jako o faktu, nikoliv jako o domněnce. 

                        Článek měl za následky to, že se na mou osobu okolí dívá skrz prsty a způsobilo

                        mi to spoustu rodinných problémů.

                        Nemyslím si, že je tento článek hodný veřejnoprávního média.

                        V PŘILOŽE PŘIKLÁDÁM PŮVODNÍ ZNĚNÍ ČLÁNKU, KDYBY DOŠLO K JEHO ZMĚNĚ.


Záměr: Stažení článku, veřejná omluva a zákaz činnosti autorovi článku.

Přílohy:

 

 

 

9.6.2021 11:48

Adresát: Vasil Tereshchenko

Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Tereshchenko,

společnost Red County News řešíme v rámci řady dalších stížností. Vaší stížnost sloučíme s těmi ostatními a v brzké době vyhlásíme soudní řízení, na které budete předvolán. Děkujeme za trpělivost.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~45