Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Lexikonn

1 2



Lexikonn

Hráč

78
20.5.2021 04:41

Tak jo.. Toto je něco, co absolutně nezvládám, vůbec nevím jak začít, ale přeci jen se pokusím..

Jsem Lexik, což vzniklo z původního Alexis (moje první RP postava na textových RP hrách) a za ty roky se z toho stal prostě Lexi. Jsem na to oslovení zvyklej i IRL, jen ve hrách používám delší verzi - Lexikonn

Je mi (už za měsíc!!! ) 22. Cítím se staře 😶 nu což.. Dále je dobré vědět, že jsem Moravák (srdcem i duší), miluju dodávky, což byl důvod proč jsem se stal kurýrem 😁 (nechceš dělat). Už mám za sebou GLS, PPL, Gais a teď nově WE|DO. Dle profilovky, můžete zjistit moje upe nejvíc to zvíře.. Yep lišky jsou nejlepší 🦊🧡. I když bych lišku moc chtěl, tak jsem nadmíru spokojen se svou milovanou fretečkou ❤️. Celej život žiju na ranchi, jsem od mala u koní a celkově mezi zvířaty, i přes to že (narozdíl od máti) koně zrovna úplně nemusím 😁 ale jo jezdit (prej) umím.

Zpátky na zem.. Když zrovna nejsem v dodávce, tak sedím jako už tradičně u PC. Tam dělám pouze tři věci: Skimo, programuju, tvořím různou grafiku..

Programuju převážně weby (PHP, SQL, JS a tak dále..), ale zvládnu si vyhrát i se C# či C++. IT školu žádnou nemám, vše co vím sem se naučil sám 🤷‍♂️

Jsem neskutečnej bordelář.. Ne fakt.. Moje lenost mi prostě nedovolí tu petku vzít a vyhodit.. Na stole ji je totiž též dobře.. 🤣

Nejvíc top film je Resident Evil, znám všechny díly nazpaměť, mám na zápěstí vytetovanou Umbrella Corp., když jsem měl ještě Hondu, měl jsem ji celou polepenou nálepkama Umbrella Corp. No prostě top.

Vedle RE je ještě jedno volné místo a to pro seriál - Dr Who.. Oh bože, co bych dal za to, být na jeho místě 😁 Když sem byl menší a s tímhle seriálem začínal, měl jsem asi půl roku v hlavě nápad, že si postavím vlastní TARDIS (Možná někdy zrealizuji 🤔)

Xbox vs PS - jednoznačně vítězí Sony... A nejlepší hra je rozhodně Last od Us (dvojka stojí za to, kdo nehrál tak napravit!)

Vždy sem miloval zelenou (Barvu i pití ano..) proto je moje IC firma též zelená a oranžovou, protože prostě lišky 😁

Miluji Itálii a už asi druhým rokem se učím Italštinu.. Ne že bych to už nějak extra uměl, ale něco zvládnu sesmolit 😁 Italštinu jsem začal poté co jsem zjistil, že nemám buňky na pochopení francouzské výslovnosti 😁

Mám pět tetování (Za chvíli šest ❤️):

  • Šípy - Znázorňuje tu nejlepší holku pod sluncem ❤️
  • Již zmíněná Umbrella
  • Kompas - Miluji cestování
  • Řadička - Láska k autům 
  • Vrabčák Jacka Sparrowa - prostě zbožňuju piráty 😁

Můj hudební styl je též zajímavý.. Neposlouchám téměř nikoho z novodobých rádoby umělců, jedu si spíš 90 😁. Dříve u mě vedl metal, ale to jsou časy na střední.. Vydrželo mi to snad jen do druháku.. 🤷‍♂️

Mám na ráno 8 budíků a vždy mě vzbudí až ten poslední 😴

Co se týče vzhledu.. Teď přemýšlím jestli tuto část raději nevynechat 🤔... Absolutně nenávidím rifle.. To je něco co prostě nikdy nenosím, mě uvidíte fakt jen v teplákách 😁 jinak nosím Lenonky a to nejlepší nakonec - vlasy mám 75cm dlouhý! 🙉 U GLS jsem si díky tomu (a bradce) vysloužil přezdívku Ježíš

Jsem totálně ujetej na vše magické 😍

Nenávidím zimu, miluji léto a vše s horkem spojené 💀

Marvel TOP

Už mi dochází nápady co dál psát 🙁

Mnom tak na závěr ještě to co mělo bejt na začátku - jmenuji se Patrick.. Ano psáno s C, ano mám to tak i v občance a ano jsem na to háklivej..

Díky za přečtení toho mého nesmyslu a užívejte 😁

20.5.2021 04:50, odstraněno 20.5.2021 04:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.5.2021 04:59, naposledy upraveno 20.5.2021 05:43 uživatelem neznamy#4565

Těší mě, já jsem Milan, Páťo.

 

Jo a běž se vyspat, prosím. 

20.5.2021 08:11
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DnOndra

Hráč

50
20.5.2021 08:13

Krásně sepsané stařečku. 😅

Kenny15

Hráč

19
20.5.2021 08:14, naposledy upraveno 20.5.2021 08:16 uživatelem Kenny15

Zapomněl si napsat, že já jsem ta nejlepší osoba :D

 

EDIT: 8:16 @Lexikonn máš vlastně pravdu no :D.

20.5.2021 08:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

KrysCZ

Hráč

30
20.5.2021 08:34

Zdravím Tě,

tímto Ti posílám pozdravy a zároveň varováání.

Je možné, že na Tebe někdy nějaká bába vytáhne něco s velice dlouhou čepelí.

WE | DO je námi všemi nenáviděná přepravní společnost.

Jóó a omluv mě pokud jsem hloupej, ale nepíše se Geis s e ? 

 

Měj se hezky, Patricku

Čáááu!

Scor

Hráč

63
20.5.2021 09:42

Máš tam chybičku ve firmě, *WE | DON'T

20.5.2021 10:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~102