Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - PavolRovia


Sensei

Hráč

27
23.5.2021 00:07, naposledy upraveno 23.5.2021 16:11 uživatelem Sensei

Přezdívka: PavolRovia

Věk: 17

Zkušenosti: Tak odohratých mám pomerne dosť hodín.. okolo 700 tuším (nie 700 kamionových! na to pozor ;) )

Komunikační dovednosti: Dohovoriť sa dohovorím... Klavesnica mi funguje, tak sa aj dopíšem... Mikrofónik ide a vrámci možností sa snažím na každého pekne :)

Mám čas: Kolik bude potšeba

Další informace o mně:

Cha! Do tretice všetko dobré? (*Upozornenie* preskočte na druhý odsek ak sa vám nechcú čítať kravi....zbytočné info o mne) Ničmenej zdar borcí, tu znova pavlík, väčšinou ma poznáte vďaka zbytočne upraveným príspevkom na fóre alebo mojej firme, ktorú mám zamoju postavu Pavol Shelby... Neviem čo som písal do predošlých prihlášok a nechce sa mi na ne pozerať... Takže skusím niečo popísať, ale už naposledy... Tak kľudne ma volajte Pavol, som z SK, kúsok od dzedziny kde sa vyrába voda Rajec :P ala zo ZA kraja... Mám 17 rokov! Možno došlo k pár nezhodám kade tade z jedného prostého dôvodu, nerád dávam info o sebe na net, úžasným príkladom toho je môj FB kde mám dátum narodením úplne od veci a potom sa čudujem, keď mi všetci gratulujú :). Dále, mám veľmi zasekaný počítač, veľmi podstatné info :). Keď tu každý píše aj o seriáloch skočím teda aj do tohto téma trochu. Tak ono nemám asi ani obľúbený seriál, ono je ich viac: GOT, TWD, FWTD, BB, THE 100, Vikingovia, Last Kingdom, Peaky Blinders, Narcos jedno druhé, atď, nebudeme tu do rána predsa. Rozprávky sú u mňa taktiež na mieste: také poriadne gravity falls sa delí o prevé miesto s Dinosaur King, Pokémoni, a potom veľa nostalgických rozprávok z minimaxu a disney ako Biby bloksberg (či jak sa to píše) nody, macko pú a kamaráti, myslím že pat a mat je jasnačka ako aj tom a jerry, krteček, opäť tu nebudeme do rána... Taktiež keby za mnou pôjdete s jedlom nič nepokazíte. Zároveň by som tu vyjadril veľké vďaka mojím spolužiakom, ktorí nič nejedia u nás v jedálni a všetko ostane mne, hlavne rezne, vyprážané syry a všelijaké iné dobroty. Keď raz v živote zistím čo mi nechutí dám vedieť. (Ako nad tým tak rozmýšľam tak mandarinkový koláč bol nič moc, ale to nič nemní na tom, že som ho zjedol). Prejdime k záujmom, mlj veľký záujem je študovať, učiť sa a poriadne sa vzdelávať, ale už menší záujem v tom to realizovať... Nevadí, za rok matura, tá ma k tomu dokope. Taktiež rád bicyklujem a rád hrám futbal aj keď doteraz neviem čo znamená ofside. PC hry ma tiež veľmi bavia, no nehral som ich už kvôli... zmienil som to vyššie ale za to prešiel som si klasiky ako warcarft 3, san andreasko atd. Taktiež minecraft som hral väčšinu detstva ;). Taktiež hudba je super, nejaký ten housík, dnb dubstep móže býti. Čo také o mne ešte, nerád sa opisujem alebo vyprávam, lebo je rozdiel povedať niečo a aj tak činiť, takže asi toľko k tomu. A k prihláške asi poviem iba toľko, že bany boli, väčšinou kvôli nevedomosti a tak ďalej, no všetci sme sa to raz museli naučiť :) a jak sa vraví, blbý sa učí na svojích chybách ... Ale zasa na druhú stranu ten nejaký banánik už dlho nebol, hej pravdu povediac tie posledné boli také suché, ako napr. že modul je OOC vec, čo opäť mi mohlo dopnúť ale chápeme sa... Ale tu ma napríklad zaráža, že tak čo som ja postrehol, asi len ja som za to schytal banána :D :D. Potom, k pravidlám a obecne. Vždy, (dobre nie vždy, väčšinou) sa snažím napomenúť aj ostatných, alebo vždy rád pomôžem, keď niekto niečo nevie, prípadne s aniečo nové naučím aj ja. Veľa borcov metuje, alebo porušuje pravidlá, nie naschvál, tak ich nasmerujem... Už je to dlhé, začínam sa v tom strácať... Tak na záver, píšem to tretí krát a naposledy, kludne čosik pomôžem, m ôžete očákavať priateľský prístup, vždy sa snažím problém poriešiť s chladnou hlavou. Takisto vždy som rešpoektoval všetkých, halvne adminov, s ktorými som j ednal s úctou a rešpektom, predsa len si viem predstaviť jak ich naserie niekto úplnou hovadinou alebo drzím správaním, čo tu je na dennom poriadku... A asi všetko ak som čosik zabudol pýtajte sa. Taktiež ospravlňujem sa za pravopisné chybičky, je to dlhé a opravovať to nejdem, čiže aj by som povedal že snaha bola, no nebola :P Tak teda Pavlík out.

EDIT: aha, ono to neurobilo tie odseky :D :D 

23.5.2021 02:26, odstraněno 23.5.2021 03:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.6.2021 16:24

Ahoj @Sensei.

Po přečtení tvé přihlášky a její konzultaci s GA týmem jsem se rozhodl, že na pozici helper postupuješ. Kontaktuj mě, prosím, na Discordu (SedliX#2670), kde ti předám instrukce k dalšímu postupu. Jménem AT a HT ti gratuluji k postupu a těším se na spolupráci.

s pozdravem,

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~54