Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - RyderWillson


RyderWillson

Hráč

17
24.5.2021 13:27, naposledy upraveno 24.5.2021 13:35 uživatelem RyderWillson

Přezdívka: RyderWillson

Věk: 13

Zkušenosti: Helper jsem na žádném portálu nebyl, pravidla fóra tak i pravidla roleplaye.

Komunikační dovednosti: Dokázal bych říct, že jsou dostatečné minimálně na můj věk.

Mám čas: Každý den od 13:50-21:00

Další informace o mně:

Takže, jmenuji se Petr. Pocházím z České Republiky. Momentálně kvůli karanténě jsem dá se říct... furt doma někdy venku. Určitě to je vidět na mé aktivitě na Skimu baví mě psát různé články, převážně z ooc a ic světa i, když jsem v takovéhlé aktivity dělal dá se říct poprvé. Rád si i občas přečtu nějaké knihy , Taky se podívám na nějaký ty seriály a filmy.. Nedávno jsem Poslouchám všemožné styly hudby, ale převážně rock, metal Poslouchám hudbu českou,anglickou.

1.6.2021 15:13, odstraněno 26.3.2022 08:58 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Robiiinek

Hráč

15
3.6.2021 09:53

Já fakt nevím, mám o tobě svůj názor. Tvé RP je na úrovni začátečníka, jak tu bylo řečeno tak cituji: Měníš věk jako ponožky. A tvá historie banů je taky velmi pěkná. Za mě určitě . A nerad bych aby byl tento člověk v H-Teamu. Sám by potřeboval zaučit.

S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne.

Robiiinek_

3.6.2021 09:53, odstraněno 3.6.2021 22:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Double-post
9.6.2021 16:21

Ahoj @RyderWillson,

děkuji za projevený zájem o pozici helpera. Po přečtení tvé přihlášky a její konzultaci s GA týmem jsem se rozhodl, že tvou přihlášku zamítám. Důvody zamítnutí jsou následující:

  • trest, který jsi v nedávné době obdržel ve hře,
  • nesouhlas komunity s tvou přihláškou.

Pokud máš nadále zájem stát se helperem, nezoufej. Můžeš si podat novou přihlášku, ale ujisti se, že splňuješ všechny podmínky: 100 nahraných hodin a minimálně jeden měsíc bez banu za porušení pravidel. 

s pozdravem,

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~64