Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zbraně na serveru

1 2



Sensei

Hráč

28
27.5.2021 17:10, naposledy upraveno 27.5.2021 17:11 uživatelem Sensei

Odkaz 1 

Odkaz 2

"Tak se samozřejmě zavolají cops, ale pak se může utíkat a rozhodně né jen střílet" tak potom začnú PSÁci strielať :D 

Mne príde, že mohlo by sa to nejako poriešiť, buď vyššie tresty, zdražiť jak výrobu tak zbrane a zbroják to isté...

Zeintar

Hráč

54
27.5.2021 17:20

@Sensei

Pokud se budeš mlátit tupýma předmětama (ne nožema), tak PSA nesmí střílet. Použity budou obušky a tasery (ve větším měřítku vodní dělo)

27.5.2021 17:49, odstraněno 27.5.2021 18:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.5.2021 17:56

Já třeba sám ani zbraň nemám, nemám ani teaser, ale nad jeho koupí přemýšlím, čistě na ochranu/ obranu, protože jsem IC slečna. Dlouho jsem přemýšlel, že si udělám psychotesty a následně zbrojní průkaz (Taky čistě jen na obranu nebo na hobby střílení na střelnici), ale s tímhle přístupem, že když máš zbraň, tak seš automaticky mafiján a každýmu je jedno že máš zbrojní průkaz, mě to čím dál víc odrazuje od jeho zhotovení. 

Je pravda že zbraní je na serveru opravdu hodně a dají se IC lehce sehnat, ale nejvíc na tom štve, že pak je prostě každej branej jako mafiján a zločinec, i když má legálně drženou zbraň na zbroják. 

Jen mě štve, že to chcete řešit cestou, ''zdražíme psychotesty, zbrojáky a lidi se na to vykašlou, přijde mi to nefér vůči nám hráčům co si chtějí ZP udělat čistě na ochranu nebo na hobby střílení, chápu že Vás to štvě, ale myslím si že tohle nic nevyřeší...

Nechám to na ostatních, jak se s tím poperou... a tím se s vámi lóčím

Zeintar

Hráč

54
30.5.2021 08:01

Právě to, že kdyby se psychotesty zdražily vč zbraní, tak by si lidi dvakrát rozmysleli jestli zbrojak opravdu potřebuji, nebo ne.

Btw cením Comic Sans podpis xd

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026