Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Dominik1


Dominik1

Hráč

2
28.5.2021 17:33

Přezdívka: Dominik1

Věk: 16 let

Zkušenosti: z servery od toho jsem ziskal Zkušenosti třeba jako Admin jak se dobře chovat jako admin i support i helper plnit to co maš :D

Komunikační dovednosti: ruština německy anglicky čeština a trochu slovensky

Mám čas: no aktivita ale ne tak každy den že jo musím taky něco dělat doma a ne sedět furt na Notbooku

Další informace o mně:

Zdravičko moje jmeno je Dominik to už všeci me znají no ale jsem se zmeníl tak hodím na praxe no už moc nehraju MTA protože nemam na to moc čas ale jo když slibují že budu aktivní no hodím furt s kamošema nekam síce nekdy zustanu doma a čilují nebo hraju hry no tak se mam dobře celkem mi chybjelo hrat MTA no ješte cvičim ale už tak moc ne bo nemam čas že jo a tak jsem se rozhodl že by jsem hral na SKIMO za tu dobu co jsem nebyl aktivní na foru aní disocrdu podle me se to zmnenílo což čumim :D síce jsem hral CSGO ale nevadí i když čumim že nekdo dostal ban ale to nebudu rozebyrat takže praxe když doma jsem tak hraju hry nebo pomaham mamce a furt se to opakuje každy den stejnej den :D ja jsem rad že žiju a mohu hrat a uživat života a tak což se mi libí takže jsi uživam to co jsi uživam co použivam za aplikace no discord to mi stači :D /rad by jsem dodal muj DISCORD zorox#7413 na discordu muže te napsat nejaky inforamce byl by jsem rad :D /

9.6.2021 16:18

Ahoj @Dominik1,

děkuji za projevený zájem o pozici helpera. Po přečtení tvé přihlášky a její konzultaci s GA týmem jsem se rozhodl, že tvou přihlášku zamítám. Důvody zamítnutí jsou následující:

  • trest, který jsi v nedávné době obdržel ve hře,
  • nesouhlas komunity s tvou přihláškou.

Pokud máš nadále zájem stát se helperem, nezoufej. Můžeš si podat novou přihlášku, ale ujisti se, že splňuješ všechny podmínky: 100 nahraných hodin a minimálně jeden měsíc bez banu za porušení pravidel. 

s pozdravem,

SedliX


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo