Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



2.6.2021 14:12, naposledy upraveno 2.6.2021 14:42 uživatelem Kolpanek

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Náborové řízení do Hasičského Záchranného Sboru San Andreas


Vážení občané/uchazeči,
Dnešním dnem znova otevíráme brány do Hasičského Záchranného Sboru! 
Výběrové řízení bude otevřeno neustále. Vaše přihlášky posílejte pod toto téma dle níže uvedeného vzoru. Pokud nebudete vybrání, tak si další přihlášku můžete podat minimálně za měsíc. 
Nezapomeňte, že musíte splňovat veškeré požadavky!


Vzor:
- Jméno a příjmení -
- Datum narození a váš věk -
- Dosažené vzdělání včetně titulů -
- Telefonní číslo -
- Trvalé bydliště -  
- Proč chcete být hasičem -
- Něco o Vás - 


Požadavky: 
- Psychická, fyzická a zdravotní způsobilost.
- Dosažení věkové hranice 21 let.
- Řidičské oprávnění skupiny B a C. 
- Trestní bezúhonnost.
- Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám. 


Nabízíme:
- Základní plat 27 000 Kč (rotný)
- Skvělý, přátelský a výpomocný kolektiv.
- Pravidelné výcviky pro všechny členy HZS.
- Prémie za skvělou a profesionálně odvedenou práci


Možná se ptáte, co takový hasič dělá? jaká je jeho náplň?
- Hasič provádí hasičské a záchranné práce při požárech, mimořádných událostech a živelních pohromách. Práce hasičů zahrnuje i záchranu a vyprošťování osob, zvířat a majetku. Zasahují v případě úniku nebezpečných látek. Provádí běžné opravy, prověřování a údržbu hasičské techniky, účastní se pravidelných výcviků a odborných příprav s přidělenou technikou.


Na závěr bych chtěl popřát všem uchazečům hodně štěstí, dejte si s přihláškou velmi záležet, profesionalita se cení! Těšíme se na Vás! 


S pozdravem a přáním krásného dne,
Kapitán JUDr. Patrik Lovecký Ph.D

Ironside27

Hráč

2
5.6.2021 15:59, naposledy upraveno 5.6.2021 17:59 uživatelem Ironside27

Jméno, příjmení:Patrik Ergula

Datum narození, věk: 19.05.2000, 21.let

Vzdělání: Vyučenej

Tel.Číslo:809533

Bydliště: Los Santos

Proč já?:Vždycky sem chtěl zachraňovat životy ať už lidem nebo zvířatům

  • Něco o mně: Pocházím z Kanady, spolehlivej, pracovitej, klidně, mladej

tinyofficial

Hráč

9
5.6.2021 16:40, naposledy upraveno 9.6.2021 19:12 uživatelem tinyofficial

HZS Nábor

- Jméno a příjmení - Jan Buchta
- Datum narození a váš věk -
 5.1.1999
- Dosažené vzdělání včetně titulů -
Střední škola autonomní s maturitou
- Telefonní číslo -
 730515
- Trvalé bydliště - 
Bydlím ve skromném apartmá v Mulholland / číslo domu 2137
- Proč chcete být hasičem -
 Od mala byl můj sen se stát mechanikem nebo PSA, ale PSA mě po čase omrzelo a tak jsem si šel za snem být automechanik což jsem i byl, ale nakonec mě to po dlouhé době přestalo bavit a tak jsem se rozhodl, že se stanu členem HZS.
- Něco o Vás - 
Jsem mladý, statečný kluk z Hustopečí z ČR. Moje rodina je původem z Česka a ugandy, proto také ovládám trochu svahilština na menší úrovni. Dříve jsem běhal závodně takže každý den o mích 15 rokou běhám. Mám už od mých 11 let zkušenosti s auty a s motory, dokázal jsem dokonce v mojich 13 letech zprovozni  starou škodu 120. Mám rád dobroudružství a rozumím si s lidma. Doufám, že se mi dostanu se mezi jednotky HZS, nebo minimálně do jejich kolektivu. 

Jan Buchta

5.6.2021 20:39, odstraněno 6.6.2021 06:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.6.2021 20:41, odstraněno 8.7.2021 14:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Samik

VIP

47
5.6.2021 21:08

- Jméno a příjmení - Brittany White
- Datum narození a váš věk -
 22.05.2001 20 let
- Dosažené vzdělání včetně titulů -
Pedagogická Fakulta Liberty City, titul Bc.
- Telefonní číslo -
 794270
- Trvalé bydliště - 
Žádné, bydlím s přítelkyní, ta je taktéž v Hasičském Záchranném Sboru.
- Proč chcete být hasičem -
 Od mala je to můj sen, mojí největší motivací je můj otec s mými přáteli. Můj otec byl  hasičem v Liberty City po dobu 29 let. Myslím si že bych práci zvládala na úrovni, mohu také zaručit snahu z mojí strany a pilnou práci. Chci se zařadit mezi jednotky HZS také za mými přáteli které tam mám. A také společně s nimi si plnit svůj sen.
- Něco o Vás - 
Jsem mladá, statečná holka z Liberty City. Moje rodina je původem ze Španělska, proto také ovládám španělštinu na úrovni. Denně cvičím a běhám, dokonce jsem i slyšela, že jsem svalnatější, než polovina mužů v San Andreas :D. Mám už od mých devíti let zkušenosti s auty a s motory, dokázala jsem v 9 letech zprovozni  starý Fiat Punto sama. Mám ráda dobroudružství. Dokonce jsem i v Liberty City dostala diplom přímo od starosty za záchranu 13 letého chlapce, který byl unešen. Doufám, že se mi splní můj sen a dostanu se mezi jednotky HZS.

Opilejdavid

Hráč

4
6.6.2021 10:34, naposledy upraveno 6.6.2021 15:17 uživatelem Opilejdavid
  •  Jméno a příjmení - Francesco Ricci
  •  Datum narození a váš věk - 10.8.2000
  •  Dosažené vzdělání včetně titulů - Střední odborná škola a
    Střední odborné učiliště, Dubno
    Dubno Příbram Středočeský kraj. Obor: Požární technika, ochrana a prevence 
  •  Telefonní číslo -  325457
  •  Trvalé bydliště -  Mongomery Benzínka Hotel ( Číslo popisné 1333 ) 
  • Proč chcete být hasičem - Rád pomáhám lidem v nouzi a rad se seznamuji s novým kolektivem a už od mala jsem chtěl pomáhat lidem a dělat práci která to umožňuje a rad zkusím něco nového než jezdit s autem nebo kamionem z města do města a byl jsem v dobrovolném hasičském zboru asi 1rok.
  • Něco o Vás - Jsem mladý 20letý klučina který má dobrou kondičku a rad se učí novým věcem rad jezdí s autama rad pomáhá rád jezdí na kole běhá nebo chodí na procházky rad má pořádek. Budu rád když budu nabrán do HZS je to můj sen od mala. Nemám rad lidi který znečišťují ovzduší nebo lesy města vesnice odpatkama! 
  • A mám řidičák C, B

 Francesco Ricci

Dominik1

Hráč

2
6.6.2021 17:27

- Jméno a příjmení: Alex Novak


- Datum narození a váš věk :  3.11.1983 37věk 


- Dosažené vzdělání včetně titulů : středni škola   odborna škola zahrana 


- Telefonní číslo :   471126


- Trvalé bydliště : Montgomery


- Proč chcete být hasičem : velmi rad pomaham lidem  v nouzi chtel by jsem rad bejt hasičem proto aby jsem hasil a rešil nehody a tak dal aby jsme jsi na vzajem  pomahaly jako zachrany hasičsky sbor a pomahaly  je to o to zdraví a majetek


- Něco o Vás : zdravím ja jsem Alex Novak je mi 37let byl jsem byvalej mechnik v jinem meste potom policista v jinem meste a potom hasič hasičem jsem se stal Plukovník jako vedení v jinem měste zaujelo mě to a tak dal a dal jsem byl plukovvník a až se to zvrtlo a musel jsem se odstehovat do tady tohodle města vědel jsem že sou v tom to měste hasiči zachranka policisti a tak jsem rozmyšele jsem se a tak jsem přemyšlel proč ne znova skusit znova hasičem být a tak a proto jsi pišu přihlašku mam zkušnosti z hasiču určite by jsem dokazal být jenom jeden ve službe snažim se co mohu aby jsem vykonaval pracu hasiče jak dopadlo když jsem byl Mechnik no skončil jsem z praci z mechnikem a i tema zachranka i policie ja proste jsem takovej typ že pomaham a pomaham  jinak bydlim v  Montgomery  a žije se krasně / řidičak typu B.

 

kristian18

Hráč

2
7.6.2021 18:37

- Jméno a příjmení - Kristian Zlonsky

- Datum narození a váš věk - 22.10. 2002 (18)

- Dosažené vzdělání včetně titulů - SOŠ Dopravná Žilina

- Telefonní číslo - 347729

- Trvalé bydliště -  Montgomery

- Proč chcete být hasičem - Vždy rád pomáham a bavilo by ma hasiť a zachranovať ľudí pri roznych nehodách, dohliadať na mesto a chrániť majetky ľudí a ich životov. Spolupracovať s Políciou a Záchrannou službou mi bude veľká česť.

- Něco o Vás - Zdravím, som Kristian Zlonsky a je mi 18 rokov. Študoval som na odbore automechanik a práve som úspešne školu dokončil a idem do práce. Som za každú srandu ale vždy treba dodržiavať určité hranice a riešiť aj tie vážnejšie situácie. Na servery ma zaujal hasičský zbor a mal by som záujem o vstup do tohto zboru a som pripravený riešiť rozne problémy. Vždy sa snažím riešiť problémy s chladnou hlavou a pomocť čo najviac ako len možem. To by bol taký stručný popis omne :)

JeMappelleJR

Hráč

7
7.6.2021 22:17

Damien Brown

6.8.1970

DHL

Los Santos

Rád pomáhám a zdá se mi že je potřeba hodně hasičů protože na silnici je hodně nehod a nikdo nemá čas protože je nás málo a všichni jsou na výjezdu a zachranují ostatní lidi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~175