Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



5.12.2021 15:13

Jmeno a Přijmení: Veronica Smith

-Datum narození:  18.12.1994

-Telefonní číslo530938

-Trvalé bydliště: Los Santos , Las Colinas

Vystudovaná Škola: Střední Škola Obchodní Akademie

-Zkušenosti: Práce u Dobrovolných hasičů a rozšíření vzdělání v oblasti požární ochrany.

-Proč chci vykonávat tuto práci: Jako malinká Jsem byla do hasičů úplnej blázínek. Ráda jsem pozorovala jak houkají když jedou po silnici , když rozsvítí majáky. Můj dědeček sloužil u hasičů již několik let , ještě než umřel. Ráda jsem s ním jezdila na hasičské závody když měli . Běhal za doprovolný zbor hasičů v NewYorku v takové vesnici . Kde každou neděli provozovali tuto akci . Jako hasič byl moc vyškolenný , takže mi dal i nějaké ty rady do začátku , jak správně držet hadici , kde co pouštět na autě, kam se doplňuje voda , kde jsou záchranné pomůcky a další. Bezpečnost práce a zdraví ostaních civilistů , je pro mě na prvním místě . 
Jako hasička bych sloužila tak , aby semnou v práci byly sokojený a hlavně tak , kdybych měla nějaký výjezd tak aby všechno dopadlo v pořádku a hlavně bez zranění a bez větších komplikací. 
Řidičské oprávnění Skupiny B,C mám .

-Něco o mě: Jsem slečna , která má fakt dobrou kondičku i fyzičku . Ráda pomáhám starším lidem když něco potřebujou ale i normálním civilistům. Jsem takový typ holky , co když vidí dopravní nehodu , tak hned zastavím při krajnici silnice , hodím výstražné světla , vezmu lekárničku , hodím na silnici výstražných trojůhelník a jdu k DN. Ráda vše řeším v klidu a hlavně používám u všeho rozum a klidnou hlavu . Kdybych se měla stát hasičkou , určitě bych byla za to ráda a přiučila se tak novým věcem jak v praxi tak normálně . Zdraví lidí je pro mě důležitější a to hodně . 

Děkuji moc za přečtení . Budu se těšit 

5.12.2021 , Smith Veronica

5.12.2021 15:37, odstraněno 5.12.2021 17:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Tulen4762

Hráč

10
5.12.2021 15:50, naposledy upraveno 5.12.2021 15:51 uživatelem Tulen4762

Jméno, příjemný: Viktor Joses o

Datum narození, věk: 1986 26let

Vzdělání: mud.r

Tel.Číslo:605143

Bydliště: Las Venturas

Proč já?: jsem pracovity a vzdelani mam nake už zkušenosti u HZS i ZZS ve meste jsem denne 6-8hod

TurkyPurky

Hráč

32
5.12.2021 19:27, naposledy upraveno 5.12.2021 19:40 uživatelem TurkyPurky

Jméno, příjmení: Michael Stone

Datum narození, věk: 10.12.1988

Vzdělání: Chemická univerzita

Telefon: 393137 

Licence: Řidičský průkaz-A,B,C

Bydliště: Los Santos - Palomino Creek

Proč já?:Od mala som sa pohyboval v prostredí  hasičou keďže môj otec pracoval ako hasič v Californii, a furt som sa okolo neho motal takže prácu hasič uznávam a chcel ním biť od útleho veku

  • Něco o mně: Tak volám sa Michael Stone pochádzam z Californie kde som chodil na základnú školu a aj Chemickú univerzitu.Keď som dokončil univerzitu tak som sa prihlásil na vojenský program ktorý som dokončil z vyznamenaním,potom som odletel do Red County kde som započul v rozhlase že u HZS je otvorený nabor, a povedal som si že to vyskúšam. To je v skratke o mne.
  •  

Samik

Hráč

47
5.12.2021 20:16

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [5.12.2021]

 

#01 Vážený pane Kopov (@DrsonAda), Nepřijat

 

#02 Vážený pane Lopata (@MarekDrson), Nepřijat

 

#03 Vážený pane Kruhulov (@Ironside27), Nepřijat

 

#04 Vážená paní Daniels (@Drelamond) Nepřijat

 

#05 Vážený pane Anderson (@neznamy#6946), Přijat

 

#06 Vážený pane Novotsky (@MeNix07ijat

 

#07 Vážená slečno Smith (@FarbyPřijat

 

#08 Vážený pane Joses (@Tulen4762Nepřijat

#09 Vážený pane Stone (@TurkyPurkyPřijat

 

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 5.12.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 a nebo por. Brittany White tel: 794-270 do pěti dnů od vynesení rozhodnutí. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas por. Brittany White

Honza007hraje

Hráč

7
7.12.2021 18:33

Jmeno,Přimení : Alexander Brown

Datum narození,Věk : 2.3.1998 23let

Vystudovana  škola : Střední Škola Obchodní Akademie

Telefoní Číslo : 564641

Licence : Řidický prukaz A,B,C,

Bydliště: Los Santos-Mongomery

Proč já? Od mala jsem pomahal tatovi ktery pracoval jako Hasič v Miami Tam sem taky vyrustal.

Učil jsem se od něj nějake věci a ty zbile jsem se doučil na Hasiče.

Něco o mně: Jsem Alexander Brown pochazím z Miami tam jsem chodil na zakladku udělal jsem ji s vysnamenaním,pak jsem šel na Střední školu na obor Obchodní Akademii.Když jsem dokončil Střední školu tak jsem se přestěhoval do Blueebery,kde ted bydlim.Videl jsem  na plagatu že se přibira k HZS tak jsem si řekl že to skusim . To je něco kratce o mně.

Brown

 

10.12.2021 09:04

- Jméno a příjmení - Jan Svoboda


- Datum narození a váš věk - 14.9.1982


- Dosažené vzdělání včetně titulů - Střední odborné učiliště, obor automechanik


- Telefonní číslo - 520933


- Trvalé bydliště - Las Venturas

 

- Řidičské Oprávnění B a C: Vlastním B a C.

 

- Dosažená věková hranice 21 let: Mám více než 21 let, přesněji 39 let.

- Proč chcete být hasičem - Vždycky mě naplňovalo pomáhat ostatním v nouzi, chci zabránit tomu, aby lidé zemřeli zbytečně, protože život máme přeci jen jeden a života by jsme si měli vážit a tím jako hasič bych chtěl být nápovědou, že život je opravdu křehký, chci se stát hasičem, abych byl přínosem pro společnost a být příkladem pro ostatní, především pro mladší generaci.

- Něco o Vás -Abych se představil, jmenuji se Jan Svoboda, je mi 39 let a pocházím z Las Venturas. Mám vystudované střední odborné učiliště se zaměřením na automechanika, ale práci automechanika jsem dělal jen pár let, ale práce automechanika mě nebavila a nyní dělám práci řidiče dodávky a převážím různé náklady. Jsem skromný člověk a dokážu si postačit s čímkoli co mám. Jsem spolehlivý, tzn. že cokoli je potřeba, tak dodržím a udělám. Jsem přátelský a vlídný, tudíž se nerad hádám s lidmi a nejlépe řeším situace v klidu. Mojí silnou stránkou je pomáhat lidem, kdykoli co se stane, tak nabídnu pomoc a dokážu udělat maximum do příjezdu HZS, či ZZS. Naopak mojí slabou stránkou je, že nesmím být pod neustálým tlakem, když se tak stane, začnu být nervozní a následně nevím jak z situace vzejít.

- Trestní Bezúhonnost: Nebyl jsem nikdy soudně trestán, ani nikdy nebyl podezřelý z žádného trestného činu.

Toto je vše co jsem chtěl říct ohledně mě a chtěl bych poděkovat složkám IZS za jejich úžasnou práci vůči pomoci lidem a za to jim chci za své jméno poděkovat. - Ještě bych chtěl slíbit že se budu chovat ohledně mým kolegům a nadřízeným slušně.

Děkuji vám mockrát a s pozdravem,

Jan Svoboda

Martin09

Hráč

9
10.12.2021 19:25, naposledy upraveno 13.12.2021 15:20 uživatelem Martin09

Jméno a příjmení - Martin Speci 


Datum narození a váš věk - 9.12.2000 / 21let 


Dosažené vzdělání včetně titulů - Požární ochrana technický mechanik + požárník. (Střední škola s Maturitou)


Telefonní číslo - 359 733


Trvalé bydliště Las Venturas / Pricle Pine číslo popisné 2370


Proč chcete být hasičem - Mám na to školu a rád pomáhám lidem v nebezpečí dokážu nasadit i svůj život pro to abych udělal vše pro to aby jsem všem pomohl. Je to moje práce snů ,jako dítě jsem chtěl být vždy hasič pro to jsem si udělal hasičskou školu. Moje matka umřela při požáru domu kdy zkratovala zásuvka. Proto chci pomáhat v HZS abych mohl zachraňovat životy lidí či zvířat. 


Něco o Vás - Mé jméno je Martin Speci. Pocházím z LV. O svůj volný čas rád chodím do posilovny a zlepšuji svoji vydrž jako další koníček mám auta rád se o ně starám a vlastním veliké množství aut. Jsem mladý muž který nedávno dodělal školu a hledá uplatnění ve vystudovaném oboru. Můj otec je Němec proto ovládám Německý jazyk.  Vlastím všechny ŘP. Od mala od malička jsem chodil do kroužku Hasičské Závody. Moje výška činní něco přes metr osmdesát pět.

Nikosko

Hráč

34
11.12.2021 15:46, naposledy upraveno 11.12.2021 15:48 uživatelem Nikosko

Jmeno-Přimení : Oneal O´connor

Datum-Narození-Věk : 14.3.1989 32 let

Vystudovaná-škola : Elektro seřizovač 

Telefoní-Číslo : 853761

Licence : Řidičský-průkaz B,C,

Bydliště: Mongomery

Proč já? Vždy mě bavilo zachraňovat lidi z požáru a nehod mohl bych mluvit dále , chtěl jsem být hasičem odjakživa. Vždy mě bavilo jak malého caprta koukat na hrdiny jak zachraňují lidi z různých nehod , požáru a hrozeb a ani  se na tom nic nezměnilo furt mě to baví i když mi je 32 let.

Něco o mně: Jmenuji se Oneal O´connor , je mi 32 let ,pocházím z Liberty city , vystudoval sem jako Elektro seřizovač , momentálně jsem nezaměstnán pracoval sem jako elektro seřizovač ve firmě ´´Elektro Like´´ Rád bavím lidi , ve svém volném čase opravuji auta nebo se dívám na filmy , to je od mě vše.

O´connor

overiant

Hráč

3
13.12.2021 18:14, naposledy upraveno 13.12.2021 19:32 uživatelem overiant

Jmeno a Přijmení: Sam Bright

-Datum narození:  25.11.1994

-Telefonní číslo: 468 306

-Trvalé bydliště: Los Santos , Las Colinas

.Vystudovaná Škola: Chemická univerzita Boston

- Licence: Řidičský průkaz A,B,C

-Zkušenosti: Práce u dobrovolných hasičů Boston a rozšíření požární ochrany

-Proč chci být hasičem- Můj dědeček s tatínkem pracovali jako hasiči celý život, takže jsem měl příležitost jim pomáhat, sledovat je a dokonce se něco přiučit.  Jako hasiči byli velice vyškolení , takže mi dali i nějaké ty rady do začátku , jak správně držet hadici , kde co pouštět na autě, kam se doplňuje voda , kde jsou záchranné pomůcky jak nakládat s hasičáky a další. Bezpečnost práce a zdraví ostaních civilistů , je pro mě na prvním místě odjakživa. Také jsem sloužil a závodil u dobrovolných hasičů v menší vesnici u Bostonu, myslím si že jsem mezi ostatními vynikal a lidé si mě vynachvalovali.  Jakožto hasič bych byl velmi nápomocný, pracovitý a pohotovostní. Rád bych tak pokračoval ve stopách mojí rodiny a jejich kamarádů.

-Něco o mě: Jsem mladík v dobré kondici připraven čelit čemukoliv. Jsem dobře zaučený od mojí rodiny a přátel. Mám několik let u dobrovolných hasičů. Bydlel jsem v takové vesnici u Bostonu a také tam jsem sloužil. Vystudoval jsem chemickou univerzitu v Bostonu. Pak přišla mí osudové rozhodnutí se přestěhovat do San Andreas do Red County. S kamarádami bydlíme kousek v Las Colinas v chatce. Kdybych se měl stát hasičem tak určitě bych byl za to rád a přiučil se tak novým věcem jak v praxi tak normálně. Pomáhat lidem vždy bylo prioritou a tak to vždy bude.

Doufám že zvážíte mé přijetí a snahu se k vám dostat.

Těším se 

13.12.2021, Bright Sam

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~106

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024