Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



JeMappelleJR

Hráč

7
7.11.2021 21:36

Jméno a příjmení - Natalie Brown

Datum narození a věk - 1.1.2000 , věk 21

Dosažené vzdělání - Vysoká škola, mechanik, zdravotník

Telefonní číslo -  438416

Trvalé bydliště -  East Los Santos

Proč chcete být hasičem - Hasičem chci být z důvodu, že ráda pomáhám lidem. Ráda jsem pomáhala lidem a všem v okolí už od mala. Byl to prostě můj sen být hasičem, ten adrenalin co v sobě máte když třeba hoří barák, a vy tam jdete pro malé dítě, a potom vám rodiče děkují, a vy jen řeknete "Je to moje práce." Proto jsem vždy chtěla být hasičem, protože maminka mi vyprávěla jak mně hasiči zachránily v 8 měsících, když nám začala hořet kuchyň. Vzpomínám na to do dnes.

Něco o Vás - Jsem statečná, pracovitá, milá, jdu si za svým cílem, ráda jak jsem napsala výše pomáhám lidem, nebojácná, ráda se hrabu v autech, ale někdy mně lidi dokážou nehorázně vytočit.

Dosažení věkové hranice 21 let - Ano je mi 21 let

Řidičské oprávnění skupiny B a C - B mám C taky

Trestní bezúhonnost - Menší ale není to tak vážné.

Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám - Slibuji že se budu slušně chovat vůči ostatním kolegům a IZS složkám.

 

Děkuji za odpověď, Natalie brown.

Dexyy

Hráč

9
8.11.2021 18:02

Jméno a příjmení - Fabio De La Rossi

Datum narození a váš věk - 1.8.1998

Dosažené vzdělání včetně titulů - Vyšší odborná škola požární ochrany.

Telefonní číslo - 570 579

Trvalé bydliště -  Uřad blueberry.

Proč chcete být hasičem - Již od mala sem toužil stát se hasičem a pomáhat ostatním.

Něco o Vás - Jmenuji se Fabio De La Rossi narodil jsem se 1.8.1998 v itálli, v mých 3letech jsem se musel společně s rodinou přestěhovat do české republiky. V roce 2005 když se můj otec a matka vraceli z dovolené stala se jim autonehoda a oba zemřeli, od té doby sem žil pouze s babičkou která v roce 2015 zemřela a  já zůstal sám, rozhodl jsem se o přestěhování do města San Andreas. Když se mým rodičům stala nehoda řekl jsem si že svůj život věnuji pomoci ostatním.

Jacko88

Hráč

41
8.11.2021 20:28, naposledy upraveno 8.11.2021 22:37 uživatelem Jacko88

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [08.11.2021]

 

#01 Vážený pane O'Bryan (@kundihvizd), Nepřijat

 

#02 Vážený pane Murray (@fuNNycek), Přijat

 

#03 Vážený pane Hoyles (@ToTum]), Neřijat

 

#04 Vážený pane Kovac (@RicardooPřijat

 

#05 Vážený pane Escobar (@Richardinos), Nepřijat

 

#06 Vážená slečno Brown (@JeMappelleJRPřijat

 

#07 Vážený pane De La Rossi (@DexyyNepřijat

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 08.11.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 a nebo por. Benjamina Reeda tel: 467-068 do pěti dnů od vynesení rozhodnutí. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas npor. 

winklaarko

Hráč

5
8.11.2021 23:40, naposledy upraveno 9.11.2021 00:00 uživatelem winklaarko

Jméno a příjmení - Roelly Winkleer

Datum narození a váš věk - 10.1.1999

Dosažené vzdělání včetně titulů -

Stredná odborná škola technická s maturitou

Fakulta bezpečnostného manažmentu - Ing.

Telefonní číslo - 680303

Trvalé bydliště -  Las Venturas

Proč chcete být hasičem - Baví ma požiarny šport , respektíve systém hasenia objektov , vyprosťovanie osôb , zaistenie vozidiel a ďalšie podobné činnosti ktoré su takisto aj náplňou Hasičov. Byť hasičom je veľmi krásna no veľmi často nie tak moc vážena práca ako by mala byť… Predstavte si, je nehoda kto toho človeka dostane von? Kto beží do horiaceho objektu aby vám zachránil blizkého? Týmto nemyslím , že ostatné zložky su menej cenné, len vyzdvihujem prácu hasičov pretože si to naozaj zaslúžia. Vždy keď vidím ako sa hasič rozbehne do domu v plameňoch mám zimomriavky a strašne dobrý pocit, že tento človek obetoval celý svoj život hoci môže mať doma rodinu a deti ale ide tam a pritom v priebehu sekundy môže byť po všetkom… Tento pocit chcem zažit aj ja, ale na vlastnej koži a inšpirovať ďalších ľudí presne tak ako aj oni mňa.

Něco o Vás - Volám sa Roelly Winklaar , narodil som sa na Slovensku odkiaľ som sa po dosiahnutí vysokoškolského vzdelania prestahoval do San Andreas za účelom najdenia zamestnania. Medzi moje záľuby patrí hlavne fitness a šport vďaka čomu mám výborne vyvinutú kondíciu a vytrvalosť. Od mala ma bavilo byť v záchrannych zložkách kedže moj dedko bol hasič. Ako menší som bol aj súčasťou dobrovoľného zboru hasičov. Rád by som prispel k vašej práci svojou osobou, som ochotný obetovať aj vlastný život za záchranu druhých.

Dosažení věkové hranice 21 let - Ano mám 21 rokov

Řidičské oprávnění skupiny B a C - B mám C tiež

Trestní bezúhonnost - Áno, register mám čistý - mám aj vydaný výpis z registra

Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám - Prehlasujem že sa budem správať k svojim kolegom s rešpektom a pokorou a takisto k ostatným IZS zložkám

Ďakujem pekne

S pozdravom

Winkleer

Apianoss

Hráč

6
15.11.2021 11:11

Jméno a příjmení - Jacob Haver 

Datum narození a váš věk - 22.5 1992

Dosažené vzdělání včetně titulů - Základní škola - Střední odborná a průmyslová škola - Vysoká odborná škola 

Telefonní číslo -784599

Trvalé bydliště -  Las Venturas

Proč chcete být hasičem - Hasičem chci být kvůli mému tátovy který pracoval jako hasič a zemřel ve službě už od mala sem chodil na dobrovolné hasiče, rád pomáhám lidem a zvířatům. Stejně jako můj otec si myslím že je hasič nádherná práce a uvolní ti srdce když budeš pomáhat lidem v nouzi + najdeš nové přátele a kolegy se kterými je sranda a něco se přiučíš do života.

Něco o Vás - Od mých 19 let žiju v Las Venturas, pracuji jako řidič kamionu  a pracoval jsem jako security u PPL, od mala jsem chodil na dobrovolné hasiče s mým bratrem, vystudoval jsem - Základní škola - Střední odborná a průmyslová škola - Vysoká odborná škola jak jsem už uvedl dříve,  mezi mé záliby patří, práce, kolektiv, adrenalin, a fitness rodina a přátelé.

Dosažení věkové hranice 21 let - Ano už mám více jak 21 let 

Řidičské oprávnění skupiny B a C - Ano mám oboje B i C 

Trestní bezúhonnost - Ano mám ho čistý kromě malé pokuty 

Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám -  Ano budu slušný a adekvátní vůči mým kolegům a IZS složkám 

Děkuji za přečtení 

S pozdravem

Jacob.H

19.11.2021 00:45, odstraněno 21.11.2021 15:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

mariox

Hráč

31
21.11.2021 15:03, naposledy upraveno 27.11.2021 08:21 uživatelem mariox

Jméno a příjmení - Bc. Pedro William Quarttez

Datum narození a váš věk - 13.11.1992, 29.

Dosažené vzdělání - Vysoká Bezpečnostní škola.

Telefonní číslo - 753144

Vlastněné licence - A,B,C

Trvalé bydliště - East Beach, Lost Santos

Trestní bezúhonnost - Žádné přestupky

Proč chcete být hasičem - Rád pomáham a zachranuji lidi. Jako malej jsem dělal spoustu sportů, takže problém s fyzičkou nemám. Chtěl bych znova zkusit něco nového, poznat nové lidi a dělat práci, která by mně naplňovala.

Něco o Vás - Zdravím, moje jméno je Pedro William Quarttez a narodil jsem se 13.11.1992 ve městě Madrid, ve Španielsku. Dělal jsem hodně sportů, tím chci tedy říct, že jsem ani u jednoho moc dlouho nevydržel.. Pravda, jeden ze sportů jsem si oblíbil, byl to fotbal. U něj jsem vydržel nějaké ty tři roky. Po ukončení základní školy, jsem šel na obchodní akademii v Mardridu. Svoje studium jsem ukončil maturitou a začal studovat Vysokou bezpečnostní školu, tak isto v Madridu. Po dokončení svojeho vzděláni, jsem se přestěhoval do Red County, kde plánuji dožít svůj život.

Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám - Slibuji že se budu slušně chovat vůči ostatním kolegům a IZS složkám.

knappzter

Hráč

8
21.11.2021 15:05, naposledy upraveno 21.11.2021 15:08 uživatelem knappzter

Jméno a příjmení - Michael Brown

Datum narození a věk - 24. 6 1989

Dosažené vzdělání - Vysoká škola jaderná, policejní akademie

Telefonní číslo -  655952

Trvalé bydliště -  San Fierro

Proč chcete být hasičem - Hasičem chci být z důvodu, že rád pomáhám lidem. Rád jsem pomáhal lidem a všem v okolí už od mala. Byl to prostě můj sen být hasičem, ten adrenalin co v sobě máte když třeba hoří barák, a vy tam jdete pro malé dítě, a potom vám rodiče děkují, a vy jen řeknete "Je to moje práce." Proto jsem vždy chtěla být hasičem, protože maminka mi vyprávěla jak mně hasiči zachránily v 8 měsících, když nám začala hořet kuchyň. Vzpomínám na to do dnes.

Něco o Vás - Jsem statečný, pracovitý, milí, jdu si za svým cílem, rád jak jsem napsal výše pomáhám lidem, nebojácný

 

Řidičské oprávnění skupiny B a C - B mám C taky

Trestní bezúhonnost - žádné přestupky

Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám - Slibuji že se budu slušně chovat vůči ostatním kolegům a IZS složkám.

Chaoss

Hráč

50
21.11.2021 19:12, naposledy upraveno 21.11.2021 19:12 uživatelem Chaoss

- Jméno a příjmení - Dorothy Nelinsson

- Datum narození a váš věk - 22.7.2000 (21) 

- Dosažené vzdělání včetně titulů - Stredná škola a odborna záchranná škola 

- Telefonní číslo - 555547

- Trvalé bydliště -  Montgomery

- Proč chcete být hasičem - Môj dedko keď ešte žil bol hasičom v Liberty City po dobe 12 rokov taktiež aj ja  od malička som chcela byť hasičkou hlavne kôli nemu.  Rada som za mala pomáhala aj pomáham ludom a zbožnovala tento zbor. Myslím, že som fyzicky a zdravotne na tom tak dobre, že by som bola schopná túto prácu robiť tak dobre ako dokážem. 

- Něco o Vás - Zdravím, som dievča ktoré má 21 rokov, rada pomáham ludom v situáciach v ktorých to fakt potrebujú. Som fyzicky aj zdravotne zdatná mám 53kg a 161cm. Prešla som základnou a strednou školou bez žiadných pochýb a vyštudovala som odbornú záchrannú školu. 

Dorothy Nelinsson 

 

 

eplik

Hráč

35
21.11.2021 19:23, naposledy upraveno 21.11.2021 19:50 uživatelem eplik

- Jméno a příjmení: Christina Golden

- Datum narození a váš věk:22.7.1999 22 rokov

- Telefonní číslo: 784564

- Dosažené vzdělání včetně titulů: Odborná Vysoká Škola (Odbor Zdravotnícky záchranár)

- Trvalé bydliště: Montgomery

- Proč chcete být hasičem: Od mala je to môj sen, mojou najvatšiou motivaciou je můj dedko s bývalími kolegami. Môj dedko bol veľitelom HZS v našej dedinke a ja som bola jeho dobrá hasička ba aj kolegyňa.

- Něco o Vás: Som mladá, odhodlaná dievčina z dediny blízko hlavného mesta na Slovensku , Bratislava. Už od mala som behala s mojím dedom na hasičské výjazdy takže už od mala mám skúsenosti s požiarom. Prvý dedinský požiar som vedela uhasiť v 11 rokoch pričom som nepotrebovala pomoc absolútne nikoho. Prvú prihlášku do HZS v našej dedinke som podávala vo svojích 18 rokoch a prijali ma dosiahla som tam post (Vedúca).

 

Christina Golden

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~90

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024