Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



youker

Hráč

5
25.10.2021 08:02

- Jméno a příjmení - John Bogdan Sick -

Datum narození a váš věk - 5.67985 mám 36 -

Dosažené vzdělání včetně titulů - Mam vzdelanie u Starého Švejda zo San Fierra Všeobecný Lékař-prošel Mechanická základná škola- prošel Mechanická stredná škola- prošel Zdravotnícka Záchranna služba/Mechanická prošel 

- Telefonní číslo - 573515

- Trvalé bydliště- Blueberry

- Proč chcete být hasičem- Chci zachránovat lidi jejich životy a majetek. Môj kamarat chcel byt kedysi hasičom a ja som študoval s ním. Ten kamarát už bohužial nieje medzi nami. Tak ho chcem pomstít!!!

- Něco o Vás - Volám sa John Bogdan Sick. Vyrástal som v Moskve kde som prestúpil do Ameriky do San Fierra. Tam som vyštudoval základnu, strednú aj vysokú. Potom som prestúpil do Blueberry kde ma uchílil môj priateľ s Moskvi býval som tam 1a pol. Potom som šiel na Vojnu. A tam som bol 4 a pol roka a získal som medaile ocenenia atd.... A ešte som tam robil opravára aut a ošetroval ranených. Ked som prišiel do Blueberry tak som zistil že môj kamarát zomrel pri autonehode. Tak som 3 dni nejedol nespal a už ma nebavil život. Ale raz sa mi zjavil vo sne a povedal že chcel byť kedysi hasič a povedal nech mu to splním. Tak som sa ráno zobudil a povedal som si "Ked už som vyštudoval tie školy tak sa stanem hasič! A chcem aby nikdo už nikdy nezomieral počas požiaru autonehody atd..... Preto sa chcem stať hasičom!!!!! Aj ked mi to zamietnete tak to budem písať znovu a znovu znovu znovu a ešte raz znovu !!!!!!

 Řidičák - mam B a C ešte robím už idem na jazdu

 

Podpis: SICK

25.10.2021 10:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

RedussaK

Hráč

2
27.10.2021 15:05, naposledy upraveno 27.10.2021 15:07 uživatelem RedussaK

-Jmeno a Přijmení: Edward Durante

-Datum narození:  20.05.1991

-Telefonní číslo: 724601

-Trvalé bydliště: Momentálně nemám.

-Vzdělání: Vystudoval jsem střední školu. 

-ZkušenostiPráce u Dobrovolných hasičů a rozšíření vzdělání v oblasti požární ochrany.

-Proč chci vykonávat tuto práci: Když jsem byl menší tak jsem byl součástí Dobrovolného hasičského sboru kde jsem potkal vážně super partu lidí. Bohužel jsem byl nucen kvůli zranění tuto super partu opustit. Po mém uzdravení jsem se již nevrátil do sboru dobrovolných hasičů, ale začal jsem na sobě více pracovat  rozšířil jsem si vzdělaní v oblasti požární ochrany a rozhodl jsem se že bych rád sloužil u Hasičského záchraného sboru a aplikovat tam mé zkušenosti a něco nového se ještě přiučit.

-Něco o mě: Jsem muž s dobrou fyzickou kondicí. jsem ochotný obětovat život pro záchranu lidských životů či majetku. Jsem sportovní tip člověka každý den chodím do posilovny nebo si zaběhat abych posílil svojí kondici a fyzičku. Narodil jsme se v Los Santos. Poté jsme odcestoval kvůli zahájení studia. Myslím si že ve vypjaté situaci dokážu udržet chladnou hlavu a vše se snažím řešit s rozumem. Jsem přátelský a dokážu si uznat svou chybu.

Za mě je to vše, Budu moc rád když se zastavíte nad mojí žádostí a zvážíte ji.

Jacko88

Hráč

41
1.11.2021 19:47, naposledy upraveno 1.11.2021 19:52 uživatelem Jacko88

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [1.11.2021]

 

#01 Vážená slečno Diago (@Choco), Nepřijat

 

#02 Vážený pane Grimes (@Nepodarok55), Přijat

 

#03 Vážený pane Mares (@petrobst111), Přijat

 

#04 Vážený pane Durante (@RedussaK), Přijat

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 1.11.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 a nebo por. Nikol Hamiltonovou tel: 735-944 do pěti dnů od vynesení rozhodnutí. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas npor. 

3.11.2021 15:37, odstraněno 3.11.2021 20:31 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

kundihvizd

Hráč

1
3.11.2021 16:24

- Jméno a příjmení - Ryan O'Bryan
- Datum narození a váš věk - 16.6.1992 (29)
- Dosažené vzdělání včetně titulů - Vojenská Akadémia
- Telefonní číslo - 605136
- Trvalé bydliště - žijem v moteli 
- Proč chcete být hasičem - pretože ma toto miesto láka od dectva 
- Něco o Vás - Volám sa Ryan O'Bryan a pochádzam z iného mesta. Vyštudoval som strednú zdravotnicku školu, ale na výšku ma to moc nelákalo tak som sarozhodol pre HZS. U hasičov som bol už v Liberty City a ešte v Britskom meste Dublin, z ktorého pochádzam. Sen stať sa hasičom so dostal už v škôlke, kde som sa ako malý s kamarátmi hrával na hasičov, ale to nieje podstatné. U hasičov v Liberty City som pôsobil ako Nadporučík za to, že som zachránil pani, ktorá chcela skočiť z mostu. 

fuNNycek

Hráč

2
4.11.2021 16:51, naposledy upraveno 5.11.2021 23:43 uživatelem fuNNycek

Jméno a příjmení - Anthony Murray

Datum narození a váš věk - 19.11.1996, 25 let

Dosažené vzdělání včetně titulů - Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta Elektrotechnická, Bc. (Bakalář)

Telefonní číslo - 555159

Trvalé bydliště -  Fort Carson 800, Bone Country

Proč chcete být hasičem - Proč chci být hasičem? To je velmi jednoduchá otázka. Sám jsem prošel více sektory státních složek a vím, že je to velmi stabilní pozice. Sám za sebe chci určitě pomáhat lidem v nouzi, to motto mě žene vpodstatě celým životem. Myslím si že jsem ve skvělé fyzické kondici a mé tělo je připravené na extrémní podmínky. Můj osobní názor je ten, že bych byl pro váš sbor prospěšný, pracovitý a spolehlivý člověk, který je vždy připraven pomáhat v tísni.

Něco o Vás - Dobrý den, jmenuji se Anthony Murray a je mi 25 let. Vystudoval jsem Elektrotechnický obor na vysoké škole a momentálně se věnuji podnikání. Tato profese mě ale omrzela a rozhodl jsem se že bych rád změnil obor. A proto se zde momentálně ucházím o místo hasiče. Jsem pracovitý, sebevědomý a cílevědomý člověk s humorem. Mezi mé koníčky patří basketbal, automobily a jízda na kole, běhání si jednou za ačas také nezapřu. Momentálně jsem svobodný a plně připravený věnovat čas mé nové práci. Doufám, že se naše zájmy sejdou a brzy se společně potkáme na stanici.

S přáním pěkného dne, Anthony Murray.

ToTum

Hráč

17
6.11.2021 14:13

Jméno a příjmení: Benjamin Hoyles 

Datum narození a váš věk: 28.6.1997 24 let

Dosažené vzdělání včetně titulů: Mam vystudovanou lékařskou školu a střední školu.

Telefonní číslo: 676607

Trvalé bydliště: Zatím nemám.

Proč chcete být hasičem: Už od malička jsem chtěl zachraňovat životy osob, či zvířat. Jak jsem zmíňil, už od malička jsem věděl že na tutu práci v životě někdy dosáhnu. Určitě vím že určitě budu pomáhat, zachraňovat lidé v nouzi, jak při nehodě tak i při požáru. Jsem připraven i na nejhorší věci.

Něco o vás: Dobrý den, večer, odpoledne. Jmenuje se Benjamin Hoyles. Jsem spolehlivý, prospěšný, laskavý a pracovitý. Mam dobrou fyzickou kondici, a jsem ochotný obětovat život pro záchranu ostatních životů. Narodil jsem se v Liberty city kde jsem vyrůstal 19 let. Teď jsem se přestěhoval do Los Santos a chci získat svojí vysněnou práci.

Pěkný den, Benjamin Hoyles.

Ricardoo

Hráč

7
6.11.2021 15:42, naposledy upraveno 8.11.2021 17:03 uživatelem Ricardoo

Meno a priezvisko- Michal Kovac

Dátum narodenia a vek- 01.01.1990 vek 31 rokov

Vzdelanie- Dosiahnutie vysokoškolského vzdelania a titul bc.

Vodičský preukaz- Typu B, C

Telefonné číslo- 760459

Trvalé bydlisko- Zatiaľ žiadne

Prečo chcem byť hasičom- Rád pomáham ľudom v núdzi. Obdivujem prácu hasiča lebo mať odvahu na to ísť do horiacého domu je sila. Práve preto sa ním aj chcem stať aby som aj ja mohol naďalej pomáhať ľudom či zvieratkám v núdzi. 

Niečo o mne- Mám 31 rokov a som usilovný a dobrosrdečný človek, každému rád  pomôžem a s každým sa rád zoznámim. Moje telo je fyzicky aj psychicky pripravené na vykonávanie práci hasiča. Vo voľnom čase rád  cvičím, rozprávam sa s kamarátmi alebo hrám kulečník. Nedopustil som sa žiadneho trestného činu a verím že to naďalej aj tak ostane. Nedávno som sa presťahoval do mesta a chcel by som vykonávať prácu hasiča a pomáhať ľudom v núdzi. A bol by som rád ak by ste si môj dopis prečítali a odsúhlasili ho.

Pekný zvyšok dňa, Michal Kovac.

Kovac
                                            

Richardinos

Hráč

12
7.11.2021 00:14

Jméno a příjmení - Richard Escobar

Datum narození a váš věk - 6.10.2000 - 21let

Dosažené vzdělání včetně titulů - Vysokoškolský titul právě jsem dostudoval lékařskou fakultu titul Bakalář.

Telefonní číslo - 677998

Trvalé bydliště - Zatím žadne trvalé  bydlíště, bydlím s kamarádem.

Proč chcete být hasičem - Hasičem bych se chtěl stát protože miluju zachraňovat životy či už lidské nebo zvířecí, určite mám k hasičum blízko mám rád se postavit živlum,nehodám, nebo požárum čelem. Tak aby se nikdo nezranil a aby jsme mu zajistili bezpečí. Tuhle práci bych vykonával poctivě a se vší silou.

Něco o vás - Zdravím všechny! Jmenuji se Richard Escobar jsem spolehlivý, velmi pracovitý člověk kterej nemá rád lháře. Mám rád ježdení na kole nebo fitness cvičení. Kdybych dostal tu šanci být hasič byl bych nesmírňe rád protože mám rád praci kde se pořádně namaká a na konci ten pocit za to stojí!

 - Přeji hezký zbytek dne Richard Escobar

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~88

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024