Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



Jacko88

Hráč

41
23.9.2021 23:15, naposledy upraveno 19.10.2021 13:03 uživatelem Jacko88

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [23.09.2021]

 

#01 Vážený pane Kline (@moriscze), Nepřijat

 

#02 Vážený pane Escore (@Plzi), Přijat

 

#03 Vážený pane Morale (@HLMNqqq), Přijat

 

#04 Vážený pane Spielsi (@Julik), Nepřijat

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 23.09.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 a nebo por. Nikol Hamiltonovou tel: 735-944 do pěti dnů od vynesení rozhodnutí. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas npor. 

27.9.2021 20:19, odstraněno 27.9.2021 22:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Radovan1

Hráč

1
27.9.2021 22:29

Přezdívka: Radovan 1

Věk: 16

Jak často můžu být na serveru: od 100 do 17:00 a později od 20:00 do 3:00

 

[IC]

Celé jméno: Radovan Stark

Věk: 26

Datum narození: 9.8.1995

Kontakt: Doplním později

Životopis: Jmenuji se Radovan Stark a pocházím ze San Andreas. Měl jsem celkem dobré dětství, můj otec byl právník a matka byla prodavačka. Když mě bylo patnáct let a dokončoval jsem základní školu můj otec chtěl abych se stal taky právníkem ale já jsem věděl že by mě nic takového nebavilo. Nakonec mě přesvědčil můj strejda abych se stal hasičem. Vystudoval jsem střední školu požární ochrany ve Frýdku Místku a později i vysokou. Vystudoval jsem s vyznamenáním a  s maturitou. Po ukončení studia jsem nastoupil na pozici hasiče v Los Santos kde jsem pracoval jenom chvíli protože jsem se přestěhoval do Blueberry kde dnes bydlím. Momentálně pracuji v přepravní společnosti. Také se snažím udržovat si dobrý životní styl, každý den chodím do fitness center. K mým zálibám patří cvičení,jízda na kole,čtení knih a také jsem se stal členem SDH.

Proč se chci přidat k HZS: K téhle práci mám dost blízko, baví mě a mám ji rád.Mám hromadu zkušeností z Los Santos kde jsem pár měsíců pracoval než jsem se odstěhoval. Také mám dobrou fyzickou a psychickou kondici. Myslím si že bych byl přínosem pro váš tým jsem loajální, pracovitý, přátelský.

Doufám že se uvidíme na stanici.

29.9.2021 14:50, odstraněno 29.9.2021 17:34 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.9.2021 17:39, odstraněno 29.9.2021 17:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Yakubbu

Hráč

1
29.9.2021 17:41

- Jméno a příjmení - Jacob Bergman
- Datum narození a váš věk -
 15.2.1995 (26)
- Dosažené vzdělání včetně titulů - 
Strojník požární techniky (délka studia-4roky)

- Telefonní číslo - 318706
- Trvalé bydliště - 
 Bydlím v maringotce na okraji Blueberry. Číslo domu: 2444
- Proč chcete být hasičem - Vždycky jsem si přál dělat něco užitečného. Rád bych pomáhal lidem v nouzi, nebo lidem co to potřebují. Jako lidé by jsme si měli pomáhat a to chci dodržet. Věřím, že budu opravdu úspěšný a pracovitý. Peníze z výplat bych dobře a spravedlivě využil.

- Něco o Vás - Jsem mladý 26 letý kluk plný elánu a síly. Narodil jsem se v Montgomery. S mojí rodinou jsem se už dlouho neviděl. Můj otec byl automechanik, moje matka učitelka v Las Venturas. Už od mala jsem měl vášeň k autům, ta trvá pořád.  V autech se opravdu vyznám. Mám rád, když se lidi kolem mne smějí a jsou šťastní, ovšem umím řešit i vážné situace a umím být opravdu zodpovědný. Ve svých patnácti letech jsem zachránil hořící dům, tím, že jsem pomohl lidem v něm a následně zavolal záchranku a hasiče, od toho dne jsem snil být hasičem. Proto doufám, že se do HZS dostanu a budu moci vykonávat tuto profesionální práci.

Qermo

Hráč

16
1.10.2021 22:21, naposledy upraveno 1.10.2021 22:22 uživatelem Qermo

- Jméno a příjmení: Kenneth L. Henderson
- Datum narození a váš věk: 19.7. 2000
- Dosažené vzdělání včetně titulů: Riverdale Grade School - Zakončena
                                                          Cheverus High School - zakončena
                                                          Bowdoin college - zakončena
                                                          Criminal Justice Academy - Zakončena magisterským vzděláním 

  -Tituly před jménem: Mgr.

  -Tituly za jménem: -

- Telefonní číslo: 707563
- Trvalé bydliště: Oregon Portland, NW Broadway 3244/58. Všechna pošta adresovaná mně, je k vyzvednutí mnou na úřadě v Blueberry.
- Proč chcete být hasičem: Zkrátka ten moment, kdy mohu někomu zachránit život je zároveň neuvěřitelně     počisťující, stresující, emotivní a akční. V práci hasiče se míchá tolik emocí a můžete pomoci stovkám lidí. Sám hasičům vděčím za život a byl bych rád, kdybych ho mohl nasadit pro záchranu ostatních.


- Něco o Vás: Kenneth se narodil v létě roku 2000 do úplné rodiny. Už v jeho druhém roce uměl plynule mluvit a v jeho čtyřech letech se naučil psát, číst a počítat lehké příklady. Jeho otec byl u kriminální služby a byl to odjakživa Kennyho vzor. V osmi letech začal Kenny dělat bojové sporty, konkrétně karate, čehož sportovně nechal v jeho čtrnácti letech. Šel po otcovích šlépějích a jeho prospěch ve škole mu tedy umožnil získat magisterské vzdělání na policejní akademii. Původně chtěl jít k policii, ale přidal se ke svému kamarádovi a připojil se k vězeňské službě v Oregonu. Kenny je nekuřák a fyzicky zdatný a cílevědomý muž. Je trpělivý a empatický a dokáže udržet chladnou hlavu i ve vyhrocených situacích.

- Místo narození: Portland, Oregon

- Licence: Řidičský průkaz typu B a C.

- Pracovní zkušenosti: UPS Portland - Kurýr - 2018-2020
                                      Walmart Portland - Skladník - 2020-2021
                                      Oregon State Penitentiary - stáže, dozorce - 2021-2021

2.10.2021 14:10, naposledy upraveno 4.10.2021 16:03 uživatelem SheFisKo

- Jméno a příjmení: Robo Bakardi

- Datum narození a váš věk: 1.3.2000 (21)

- Dosažené vzdělání včetně titulů: - Stredná škola požiarnej ochrany MV SR v Žiline (maturita)

                                                  - Technická univerzita vo Zvolene odbor protipožiarna ochrana a bezpečnost                                                        (bakalar)

- Telefonní číslo: 440779

- Trvalé bydliště: Palomino Creek dom č. 3-1

- Proč chcete být hasičem: jedna sa o to že som tuto profesiu vyštudoval a mam o ňu veľký záujem, no zatiaľ som sa k tomu nedostal aby som si podal prihlášku, bohužiaľ som sa dostal medzi zlých ľudí a nevenoval som sa tomu čo som chcel odmalička hasiť a zachraňovať ľudí.

- Něco o Vás: Už od malička som chcel byť hasičom vždy som sa hral na hasiča spolu s rodičmi. Raz som dokonca zrušil aj rodinnú opekačku lebo som pri hraní sa na hasiča zahasil oheň na opekanie. Moje detstvo bolo veľmi pekne a plne hasičov podstate som vyrástol na hasičskej stanici kedže rodičia boli hasičmi. Už od základnej školy som vedel čo chcem robiť a čím chcem byť. Bol som súčasťou DHZ Tomášov a chodili sme na rôzne súťaže ale to ma nebavilo kedže to je len šport a nie naozajstný hasič. Moja cesta dalej pokračovala až na strednej škole kde som si vybral školu požiarnej ochrany a úspešne som ju dokončil. Po dokončení strednej som si vybral vysokú školu vo Zvolene odbor protipožiarna ochrana. Tam som to dotiahol len na bakalara a ukončil predčasne moje vzdelávanie to bola chyba. Môj život sa vtedy zrútil a ukončil som školu kvôli zlému vplyvu ľudí na mňa. dostal som sa do veľmi zlej skupiny ľudí a potom sa to so mnou tiahlo dole vodou stále som bol zadržiavaný na CPZ a venoval som sa kriminálnej činnosti. Od týchto zlých ľudí ma dostal môj dobrý priateľ a Váš zamestnanec Dušan Badinsky, zas sa môj život otočil o 180 stupňov a ja som začal žiť normálny život, našiel som si prácu v ktorej sa mi nádherne darí a momentálne pracujem na pozícií manažéra firmy J&B už sa nevenujem ničomu nelegálnemu. Mam podané aj vymazanie trestného registra na súde a momentálne čakám na odpoved. No a uvedomil som si že síce ma práca manažéra teraz baví a mam ju rád no chýba mi ten adrenalín toho hasičského života a po dohovore s Dušanom Badinskym mi doporučil že si mám podať prihlášku nech sa páči tak tu ju máte.

-Doplnok: áno viem že mam pár vecí v trestnom registri ale pracujem na tom a snažím sa to odstrániť, zatiaľ by som mohol pracovať na polovičný úväzok alebo ako dobrovoľný hasič.

Apianoss

Hráč

6
3.10.2021 14:23, naposledy upraveno 4.10.2021 18:38 uživatelem Apianoss

Zdravím 

- Jacob Havour -
- 22.5 1992 -
- Základní Škola , Střední Odborná Škola  Vyšší oborná škola  
- 784599 -
- U kamaráda -  
- Už od mala mě rodiče učily at pomáhám slabším a hasič je práce přimo pro to tvrdě jsem na sobě dřel at mužu být hasičem a zachranovat lidské životy -
-Jmenuje se Jacob Havour mám rád motorky, auta, už od mala chci být hasič oba rodiče mi umřely v roce 2019 mám už jen pár přátel a mám rád zvířata - 

 

Jacko88

Hráč

41
7.10.2021 15:47, naposledy upraveno 19.10.2021 13:03 uživatelem Jacko88

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [07.10.2021]

 

#01 Vážený pane Starku (@Radovan1), Přijat

 

#02 Vážený pane Bergmane (@Yakubbu), Přijat

 

#03 Vážený pane Hendersone (@Qermo), Přijat

 

#04 Vážený pane Bakardi (@SheFisKo), Nepřijat

 

#05 Vážený pane Havour (@ApianossNepřijat

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 07.10.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 a nebo por. Nikol Hamiltonovou tel: 735-944 do pěti dnů od vynesení rozhodnutí. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas npor. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~74