Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



25.8.2021 13:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.8.2021 18:40

Jméno a příjmení - Angelina Good 

Datum narození a váš věk - 1.1.2000, 21 let.  

Dosažené vzdělání včetně titulů - Základní škola, střední zdravotnická škola v Praze, hotová maturita, vysoká škola zdravotnická na Karlově Univerzitě.   

Telefonní číslo - 449873   

Trvalé bydliště -  Palomino Creek 2 - 3   

Proč chcete být hasičem - Už od mala jsem ráda pomáhala tátovi při záchranně životů, vždy jsem práci hasičů obdivovala. Můj děda pracoval u hasičů taky. Zasahovala jsem u hodně nehod jako civilní osoba. Vždy si mě IZS složky chválily, za odvedenou práci.

- Něco o vás - Jmenuji se Angelina Good. Narodila jsem se v České Republice Praze dne 1.1.2000 14:51. V Praze jsem vystudovala základní školu, střední zdravotnickou školu a vysokou zdravotnickou školu na Karlově Univerzitě. Po dokončení vysokoškolského vzdělání jsem se přestěhovala do San Andreas do menšího městečka Palomino Creek, od 15.června 2021 jsem začala vydělávat ve firmě DPD, začala jsem rozvážet balíky, pracuji tam dodnes pomáhám tam kamarádovi, ve firmě jsem dostala hodnost spolumajitelky. Jsem aktivní řidička která vlastní řidičské průkazy typu A,B,C. Jsem ochotna u hasičů makat 4 hodiny denně.

Angelina Good

KevinYTSK

Hráč

1
26.8.2021 19:13

Katarina Knapiková

Datum narození:  10.4 1998

Vzdělání: Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Olomouc - Obor: požární technika

Telefonní číslo: 780973

Trvalé bydliště: žádné

Proč chci vykonávat tuto práci - Můj otec pracuje u HZS už 15 let a jeho děda pracoval u HZS celý život tak chci pokračovat v této "tradici" mé rodiny proto jsem se vydal studovat abych mohl jednou dokázat to co můj děda a otec. Proto jsem se rozhodl přidat mezi jednotky HZS.

Něco o mě - Jsem mlada dívka s velmi dobrou fyzickou zdatností jsem ochotná obětovat své zdraví pro zdraví ostatních. Každé ráno cvičím a běhám. Pocházím z Los Santos kde jsem žila do 17 let. Od 13 let jsem žila v Praze kde jsem studovala a dokončila studium. Po dokončení studia jsem se vrátila do Los Santos kde do této chvíle pobývám.

Zkušenosti: Výpomoc na Požární stanici v Praze

Doufám, že mě přijmete do HZS aby na mne byli otec a děda hrdí.

Podpis: Katarina Knapiková

27.8.2021 16:54, naposledy upraveno 27.8.2021 16:54 uživatelem SovietDog

- Jméno a příjmení - Adela Porubska

- Datum narození a váš věk - 12.8.1994, 27 let

- Dosažené vzdělání včetně titulů

-střední zdravotnická škola v Praze, vysoká škola zdravotnická na Karlově Univerzitě.


- Telefonní číslo - 534 017

- Trvalé bydliště - Momentálně žádné.

- Proč chcete být hasičem

- Nějakou tu dobu v mém dětsví jsem sledovala práci záchranných složek, jsem pracovitá, ráda bych pomáhala lidem a zachraňovala životy, věci ohledně sboru a podobně jsem se již naučila.

- Něco o vás -
Tak něco o mě.. Jsem pracovitá a milá holka co se ráda naučí něco nového.Jsem přátelská a nekonfliktní. Pocházím z Miami na Floridě.Do státu SA jsem se nastěhovala před měsícem kde jsem okamžité nastoupila do Palomino Holdings na pozici security.

Dave323

Hráč

32
27.8.2021 16:55, naposledy upraveno 27.8.2021 17:34 uživatelem Dave323

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [27.08.2021]

 

 #01 Vážená slečno Witson (@neznamy#6368), Nepřijat

 

#02 Vážený pane Lee (@Qermo), Přijat

 

#03 Vážený pane Bryce (@RyderWillson), Nepřijat

 

#04 Vážený pane Green (@neznamy#4450), Přijat

 

#05 Vážená slečno Good (@baladaaa), Přijat

 

#06 Vážená slečno Knapiková (@KevinYTSK), Nepřijat

 

#07 Vážená slečno Porubska (@SovietDog), Přijat

 

Rozhodnutí bylo vydáno dne 027.08.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním kpt. Leonarda Smitha tel: 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 a nebo por. Nikol Kriegerovou tel: 735-944 do pěti dnů od vynesení rozhodnutí. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozhodnutí bude rozhodnutí bráno jako NEPLATNÉ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas por. Kriegerova 

27.8.2021 18:54, odstraněno 27.8.2021 20:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.8.2021 03:07, naposledy upraveno 23.10.2021 11:41 uživatelem Holysek

 

Jméno - Rachel

Příjmení - Ness

Tituly před jménem - Žádné

Datum narození - 21.7.1999 - 22 let

Místo narození - Česká republika (Praha)

Trvalé bydliště - Los Santos

Telefonní číslo - 736478

Smail - rachel.ness@smail.ic

 

Dosažené vzdělání :

Základní škola nám. Jiřího z Poděbrad - dochozeno úspěšných 9 let

Střední policejní škola MV v Praze

Vysoká škola - všeobecné veterinární lékařství

 

Proč chci být hasič? - Už jako malá jsem zachraňovala životy a chci v tom nadále pokračovat. K hasičům se hlásím, protože mám podle mě docela bohaté zkušenosti s touto prací a vždy, když vidím nějakou dopravní nehodu nebo nějaké zranění tak se snažím pomoct zraněným, jelikož mám kurz první pomoci. Jako malá.. cca od 13 do 16 let jsem chodila do SDH Praha-Újezd.

Něco o mně - Jsem mladá holka pocházející z České republiky konkrétněji z Prahy. Od roku 2019 bydlím v San Andreas a konkrétně v Los Santos, teď s přítelem. Do San Andreas jsem se přestěhovala za lepším životem. Ovládám dva jazyky na dobré úrovni a konkrétněji Angličtinu a Ruštinu. Denně doma posiluju a pokud to přes den nestíhám tak večer při západu slunce chodím běhat. Věškeré problémy se snažím řešit s chladnou hlavu.

RyderWillson

Hráč

17
29.8.2021 17:39, naposledy upraveno 30.8.2021 08:48 uživatelem RyderWillson

- Jméno a příjmení - Isabella_Black
- Datum narození a váš věk - 12.1.2000 21
- Dosažené vzdělání včetně titulů - Střední Hasičská
- Telefonní číslo -572079
- Trvalé bydliště -  Montogomery 
- Proč chcete být hasičem - sem žena krerá by měla zájem zachraňovat životy a chtěla by jsi splnit svůj sen. Občas mi přijde že není moc hasičů kteří mají čas. 
- Něco o Vás -  Jmenuji se Isabella_Black, je mi 21 let. Pocházím z Česká Studovala jsem Střední Hasičskou  školu, obor policejní a hasičská. Jsem mladá žena, která by si chtěla splnit svůj sen. Ráda pomáhám lidem.

 

s Pozdravem Isabella

AduaRajec

Hráč

2
30.8.2021 11:04

- Jméno a přijmení - Adua Rajec

- Datum narození a váš věk - 28.03.2000 ( 21 let ) 

- Dosažené vzdělání - SOU Podbořany, SOŠ Podbořany, požární technika.

- Tel.: 832318

- Trvalé bydliště - NE 

- Proč chcete být hasičem - Hasičem jsem již jednou byl a byl jsem vyhozen... Bylo to nedorozumění, ale vše mám vyřešené pro to, abych mohl zpět. Chci nadále pomáhat lidem při nehodách a zachraňovat jejich životy. Těším se na Vás kolegové.

- Něco o Vás, IC: Jsem milý, ochotný, mladý muž, připravený na práci u HZS na plno, co to jen jde. Jsem původně z jiného města, kde můj dědeček dělal u HZS už od jeho mládí a s tím jsem také vyrůstal. Tato práce je můj život a chci ji dělat naplno.

- Něco o Vás, OOC: Ahoj. Jsem milý, přátelský hoch, je mi 16 let a rád komunikuji s lidmi. OOC bych chtěl být znovu hasičem, protože mě to předtim moc bavilo a nechci přijít o tak skvělou komunitu, jako jste vy :)... Doufám, že mě vezmete zpět.

 

Djmodo666

Hráč

6
1.9.2021 17:52, naposledy upraveno 1.9.2021 17:55 uživatelem Djmodo666

Jméno: John Siemens 

Věk: 29 

Datum narození: 14.5.1992

Vzdělání: střední odborná škola požární ochrany, vysoká škola hasičská 

Telefonní číslo: 719684

Řidičské licence typu A B a C 

Trvalé bydliště Los Santos 

Chtěl bych dělat u HZS 

Důvod: Od malička bych chtěl pomáhat lidem nebo zvířatům jelikož to dělal i muj táta tak mě k tomu od mala táhl 

 

Něco o mě: Jsem mladej klidnej a trpelivej kluk z města. Rád pomáhám lidem nebo zvířatům a proto bych chtěl pracovat právě u vás. Přistěhoval jsem se z České republiky z důvodu špatného vedení státu vládou. Chci tu zůstat do své smrti jelikož je tu celkem klid a mír mezi lidmi. 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~84