Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



Flojsyk

Hráč

46
3.8.2021 01:01

Jméno a příjmení - Ercole Di Moze

Datum narození a váš věk - 13.6.1996, 25Let

Dosažené vzdělání včetně titulů - Las Venturas, Bezpečnostně právní činnost, dokončené s maturitou.

Telefonní číslo - 322006

Trvalé bydliště - Vinewood 147

Proč chcete být hasičem - Chtěl bych poznat nový kolektiv. Chci mít dobrej pocit z toho, že vykonávám práci, která zachraňuje životy. Mohu nabídnout Pracovitost, časovou flexibilitu

Něco o Vás - Zdravím, Mé jméno je Ercole Di Moze, narodil jsem se v Itálii ve městě Napoli. Od mala jsem dělal sporty jako Fotbal, Florbal. O IZS složky jsem se zajímal vždy. S rodičema jsme se odstehovali do San Andreas když mi bylo 13let. Úspěšně jsem tu dostudoval Základní školu v Las Venturas. Po dokončení Základní školy jsem šel na Bezpečnostně právní činnost v Las Venturas kterou jsem dokončil s Maturitou. Rád si zajedu nějaký terén v mém autě. Rád se věnuji zvířatům.

3.8.2021 19:32, odstraněno 5.8.2021 01:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.8.2021 20:22, odstraněno 11.12.2021 20:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.8.2021 20:51, odstraněno 10.12.2021 17:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ThomasSVK

Hráč

1
4.8.2021 14:11, naposledy upraveno 4.8.2021 15:24 uživatelem ThomasSVK

Jméno a příjmení: Thomas Tagliafico

Datum narození a Váš věk: 5.5.1995 ,26 let

Dosažené vzděláni včetně titulú: Střední škola medicíny a Vysoká škola medicíny

Telefonní číslo: 679463

Trvalé bydliště: Montgomery

Proč chcete být Hasičem: Nedávno  jsem dělal u hasičú v Neměcku výpomoc,a chtěl bych to opět zkusit, ale teď v Americe.

Něco o vás: Jmenuji se Thomas Tagliafico a je mi 26 let. Pocházim z Neměcka,moji rodiče pocházejí z Velké Británie. Nejradši cvičím a udržuji si svou postavu. Rád chodím na procházky třeba do lesa... Rád cvičím,posiluju,běhám a tak dále... Volný čas nejraději trávim s rodinou nebo s někým kdo mi je blízky... Velmi rád také kreslím.... Jako mladej jsem taktéž jezdil profesionálně na Biku,ale už jsem se na to vykašlal.... Múj sen je stát hasičem... Toť vše o mně..

Psychická,fyzická a zdravotní zpúsobilost: Vše v normě.

Dosažení věkové hranice 21 let: Ano,mám 26 let

Řidičské oprávněni skupiny B a C: Vlastněno

Trestná Bezúhonnost: Žádna trestní činnost

Slušné a adekvátni chováni vúči ostatním kolegúm a IZS složkám: Určitě.

xxxondraxxx

Hráč

3
5.8.2021 01:43

 Jméno a příjmení:  Honza Šťastný

Datum narození a váš věk: 13.10.2000 (21 let)

Dosažené vzdělání včetně titulů:  Vysoká škola Báňská ( Dokončil ) 

Telefoní číslo: 414521

Trvalé bydliště:  Los Santos - Richman

Proč chcete být hasičem: Už dříve jsem pracoval jako Hasič na pozici Strážmistr. Bohužel jsem podal výpověď z rodinných důvodu. Nedávno jsem přijel znova do města a rozhodl jsem se že opět zkusím moji vysněnou práci u HZS. Také jsem aktivní ve městě 24/7 a HZS není tak moc aktivní

Něco o vás

Vzdělání:  Vysoká škola Báňská ( dokončil )

Licence:  Řidičský průkaz typu A,B,C 

Kurzy: Kurz sebeobrany kung fu , Kurz první pomoci , Kurz Dobrovolného Hasiče. 

  Pracovní Zkušenosti: ZZS , PSA , HZS , Argus , Shelby industries , Sherwood , DPD , Palomino Holdings. 

Hodnosti v IZS složkách kde jsem působil 

PSA:  Rotný , Strážmistr 

ZZS:  Záchranář I , Záchranář II

HZS: Rotný , Strážmistr

 

          

 

 

 

6.8.2021 13:01

Jméno a příjmení – Patrik Crown

Datum narození a váš věk - 1.9.1980. – 40 let

Dosažené vzdělání včetně titulů - Mechanical Engineering.Titul: Ing.

Telefonní číslo – 552-709

Trvalé bydliště – Tierra Robada

Proč chcete být hasičem – Chcem pomáhať ľudom v núdzi, ľuďom, ktorý potrebujú technickú pomoc. Chcem stretnúť nových ľudí, nabrať nové skúsenosti s prácou u HZS. Rád pomáham a pracujem, takže aktivita na výjazdoch je istá.

Něco o Vás – Zdravím, volám sa Patrik Crown a pochádzam z mesta Elche zo Španielska. Od detstva som sa zaujímal o autá a mojím snom bolo stať sa mechanikom. Môj dedo mal vozidlo značky Seat. Konkrétne Seat Ibiza Crono z roku 1988. Auto sa často kazilo a keďže som sa zaujímal o autá, tak som mu pomáhal s opravovaním. Moc som toho nevedel, ale ako som sa pozeral na to, ako to dedko opravuje, tak som sa aj niečo naučil a niečo som už dokázal opraviť aj sám. Moji rodičia boli radi, že som pomáhal dedkovi, ale na druhú stranu neboli spokojní s mojimi výsledkami v škole. Keďže som vela času strávil s dedkom, tak som sa moc neučil a nevenoval škole. Základnú školu som niako doštudoval a vydal som sa na strednú školu. Keďže som sa zaujímal o autá, tak výber bol jednoduchý. Autoopravár – mechanik. Na strednej škole sa mi darilo a keďže som sa chcel mať dobre, tak som sa rozhodol ísť na vysokú školu. Vysokú školu som doštudoval a s titulom Inžinier (Ing.) som nastúpil pracovať do miestneho autoservisu. Pracoval som tu 8 rokov. Po 8 rokoch som podal výpoveď a dostal som ponuku presťahovať sa do štátu San Andreas. Ponuku som prijal a presťahoval sa. Tu som nastúpil do ďalšej dielne a pokračoval v opravovaní áut. Po niakej dobe som sa začal zaujímať o prácu u Hasičského Záchranného Sboru. Začal som pozerať niake dokumenty a po krátkej dobe som si podal túto prihlášku.

Ďakujem za prečítanie a prajem pekný deň.                                                                             Patrik Crown

StenSk

Hráč

5
7.8.2021 14:20, naposledy upraveno 8.8.2021 21:39 uživatelem StenSk

Jmeno a príjmení - George_Walda                                                                       

Datum narození a věk - 6.4.1985 , 36let.                                                                         

Dosaženo naprosto vzelaní kromne titulu- Středoškolské vzdělání s doučením maturity

Telefoní čislo - 324319

Trvalý bydlište - Zatím se chystam do ubytovny ale neco si najdu když budou penízky

Rodinny Stav - Slobodný

E-Mail - george.walda@smail.ic

Trestný rejstrík registru Čistej

---------------------------------------------

---------------------------------------------

 

Proč chceš bejt hasičem - Protože ve meste San Fiero sem byl HZS v tymu jako Kapítan a chtel bych to i tady skusit když sem príjel tak doufam že ak budu prijat že medzi kolektiv zapadnu a že jim nebudu naškodu prave naopak budu rád když jim budu prinášat same dobre znalosti,rady a tak dale, doufam že spoznam tady v Montgomerry HZS team a doufam že jim budu vyhoven pokud bych byl prijat.

 

Neco o mne - Zdravím, jmenuji se George Walda, Prijel sem z velkeho mesta San Fiero kde jsem byval v bytovke a nemal som to nejlepší z platem samozrejmne, Živil jsem se tam práci hasičem kterym sem byl kapítan týmu no odhodlal jsem se odtud odejít a prejit na novy život do maly dedinky v Montgomerry, kde aktualne se živim práci poštaka a rozvážim noviny,letaky a tak podobne, Když sem prijel do dediny Montgommery zalíbíla se mi tam veškera místa ako napríklad niaky ty restaurace neboli posilovny a tak dále proste beham po obchodech nekdy nebo tak se prochádzim a koukam co je tam novýho a tak dale, Jak sem už psal že jsem tady novej tak nechtel bych začít niak hloupie tak chci skusit se seznamit z lidma a tak dale chci bejt trocha neco jako více znalej že by mne znali a pevne verím a doufam že tady se mi v dedinke Montgomerry jiste bude líbít a jiste si tady najdu i niaky lidi poprípade možna i pani domácnosti.

 

Podepis:  Georgishh_

KevinYTSK

Hráč

1
9.8.2021 09:05, naposledy upraveno 9.8.2021 09:46 uživatelem KevinYTSK

Jmeno a príjmení - Katarina_Knapikova                                                                      

Datum narození a věk - 10.4 1998 , 23let.                                                                         

Dosaženo naprosto vzelaní kromne tituluStředoškolské vzdělání a Vysokoškolské vzdělání

Telefoní čislo - 869410

Trvalý bydlište - Bydlím v Angel Pine

E-Mail - katarina.knapikova@smail.ic

Trestný rejstrík registru - Čistej

Proč chceš bejt hasičem - Protože ve meste Las Venturas sem byla HZS v tymu jako sržm a chtela bych to i tady skusit když sem príjela tak doufam že ak budu prijata že medzi kolektiv zapadnu a že jim nebudu naškodu prave naopak budu ráda když jim budu prinášat same dobre znalosti,rady a tak dale, doufam že spoznam tady v Montgomerry HZS team a doufam že jim budu vyhovena pokud bych byla prijata.

 

Neco o mne - Dobrý den, jmenuji se Katarina knapiková, Prijela sem z velkeho mesta Las Venturas kde jsem byvala v paneláku a nemala som to nejlepší z platem samozrejmne, Živila jsem se tam práci hasičkou kterou sem byla sržm týmu no rozhodla jsem se odtud odejít a prejit na novy život do maly dedinky v Montgomerry, kde aktualne se živim práci kamionistkou a tak podobne, Když sem prijela do dediny Montgommery zalíbíla se mi tam veškera místa ako napríklad  ty restaurace neboli posilovny a tak dále proste beham po obchodech nekdy nebo tak se prochádzim a koukam co je tam novýho a tak dale, Jak sem už psala že jsem tady nová tak nechtela bych začít nejak hloupo tak chci skusit se seznamit z lidma a tak dale chci bejt trocha neco jako více znalej že by mne znali a pevne verím a doufam že tady se mi v dedinke Montgomerry jiste bude líbít a jiste si tady najdu i niaky lidi poprípade možna i pani domácnosti.

 

Podepis:  Katarína_

Jacko88

Hráč

41
9.8.2021 22:18, naposledy upraveno 10.8.2021 07:03 uživatelem Jacko88

 

 

Hasičský záchranný sbor San Andreas, základna Montgomery

 

 

Výsledková listina přijímacího řízení [09.08.2021]

 

 #01 Vážený pane Streight (@neznamy#3931), Nepřijat

 

#02 Vážený pane Di Moze ( @Flojsyk), Nepřijat

 

#03 Vážený pane Palmerg ( @lolczNepřijat

 

#04 Vážený pane Dreilor ( @BrumikNepřijat

 

#05 Vážený pane Tagliafico (@ThomasSVKPřijat 

 

#06 Vážený pane Šťastný (@xxxondraxxxPřijat

 

#07 Vážený pane Crown (@karmas) Přijat

 

#08 Vážený pane Walda (@StenSkNepřijat

 

#09 Vážená slečno Knapikova (@KevinYTSK) Nepřijat

 

Rozsudek byl vydán dne 09.08.2021. Pokud přijatý uchazeč neprojeví zájem o přijetí kontaktováním npor. Leonarda Smitha tel. 563-559 nebo npor. Nathalii Hilton tel: 823-681 do pěti dnů od vynesení rozsudku. Po uplynutí doby sedmi dnů od vynesení rozsudku bude rozsudek brán jako NEPLATNÝ.

 

Za Hasičský záchranný sbor San Andreas npor. Nathalia Hilton

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~102